Z zainteresowaniem śledzicie tenisowe US Open? Dzisiaj przedstawimy Wam bardzo ciekawą promocję od BETFAN! W turniejach wielkoszlemowych rozgrywka trwa do trzech wygranych setów, natomiast dzięki nowej promocji. Wygracie już przy stanie 2:0 dla Waszego gracza!

Game, 2XSet, Mecz! – promocja w BETFAN

Jeśli lubicie obstawiać tenis, to na pewno kilkukrotnie w swojej karierze widzieliście sytuacje, w których obstawiony zawodnik prowadził już 2:0, a ostatecznie przegrywał 2:3. Come backów w turniejach wielkiego szlema nie brakuje, dlatego też BETFAN przygotował bardzo ciekawą i jedyną taką propozycję na rynku.

betfan kod promocyjny

Jeśli obstawiany tenisista będzie prowadził już 2:0, a ostatecznie przegra mecz, to nie musicie się martwić! I tak już wygraliście, dlaczego? BETFAN przygotował promocję Gem, 2X Set, Mecz. Jeśli nie macie konta u tego nowego bukmachera, wystarczy założyć je z kodem promocyjnym: ZAGRANIE, a dodatkowo otrzymacie również zakład bez ryzyka do 50 PLN na start i codzienną grę z podwyższeniem wygranej!

Zasady:

• Promocja obowiązuje w dniach 26.08 – 08.09 podczas US Open.
  • Promocja dotyczy tylko spotkań męskiego turnieju singlowego US OPEN
  • Wszystkie sety muszą zostać rozegrane w pełnym wymiarze, żeby aktywować promocję.
  • Jeśli dojdzie do walkowera lub kreczu – kupon zostanie standardowo rozliczony.
  • Rozliczenie meczu maksymalnie w ciągu 8h.