Gdzie obstawiać FAME MMA 17? Obstawianie FAME MMA 17

FAME MMA 17 gdzie obstawiać

Wielkimi krokami zbliża się FAME MMA 17. Gdzie obstawiać zakłady na tę galę – to pytanie z pewnością zadaje sobie wielu kibiców walk freakfighterów. W oktagonie zmierzą się najpopularniejsi influencerzy, raperzy czy sportowcy – emocji z pewnością nie zabraknie. Jeżeli więc chciałbyś dowiedzieć się więcej na tem oferty na FAME MMA 17 i gdzie obstawiać, to zapraszam do przeczytania poniższego artykułu.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 17 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner Fame MMA 17

Gdzie obstawiać FAME MMA 17?

Zatem gdzie obstawiać FAME MMA 17? Taką możliwość daje tak naprawdę tylko jeden bukmacher. Chodzi tutaj o Betclic, który posiada tę imprezę na wyłączność, bowiem jest głównym sponsorem i ściśle współpracuje z włodarzami organizacji FAME. Gdybyś więc chciał wytypować zwycięzców nadchodzących walk, to jedyną opcją jest założenie konta właśnie w Betclic. Oczywiście z tej okazji bukmacher ten przygotował kilka specjalnych promocji, więc jeśli chcesz obstawić FAME MMA 17, to zrobisz to tylko u wspomnianej firmy bukmacherskiej.

Obstawianie FAME 17 – co trzeba wiedzieć?

Na samym początku, zanim weźmiesz się za obstawianie FAME MMA 17, warto dowiedzieć się nieco więcej o samych zawodnikach. W końcu naprzeciw siebie w oktagonie bardzo często stają amatorzy, którzy dopiero na potrzeby FAME MMA rozpoczęli przygotowania do tego typu sportu. Sporą pomocą bez wątpienia są kursy bukmacherskie, które przygotował Betclic, jednak dobrze jest też przyjrzeć się sylwetkom poszczególnych uczestników. Nawet podczas najbliższej gali zobaczymy co prawda walczącego od dłuższego już czasu Amadeusza “Ferrari” Roślika, którego przeciwnikiem będzie były bokser – Kamil Łaszczyk. Warto więc biorąc się za obstawianie FAME MMA 17 przyjrzeć się sylwetkom poszczególnych zawodników, bowiem dzięki temu o wiele łatwiej będzie znaleźć odpowiedni typ na konkretną walkę. Jeżeli natomiast nie jesteś pewien, który z zawodników ma większe szanse na zwycięstwo, bądź szukasz inspiracji dotyczących tego co i jak obstawiać na FAME MMA 17, to wychodzimy naprzeciw. Mianowicie na naszej stronie znajdziesz typy i analizy każdego pojedynku zbliżającej się gali. A znajdziesz je tutaj: TYPY FAME MMA 17! baner Fame MMA 17

Oferta Betclic na FAME MMA 17

Jak już wspomniałem, jedynym miejscem gdzie obstawisz Fame MMA 17 jest Betclic. Z tego też względu bukmacher ten posiada bardzo rozbudowaną ofertę na każdą z walk, a co za tym idzie – istnieją spore szanse, aby znaleźć po prostu bardzo interesujące zdarzenie, z naprawdę solidnym kursem. Do dyspozycji masz blisko 10 rynków zdarzeń na każdą walkę, co jak galę freakfightu jest solidnym wynikiem. Ale żeby skorzystać ze stworzonej oferty trzeba oczywiście posiadać konto w Betclic.

Co można obstawiać na FAME MMA 17?

Zatem jak wygląda oferta FAME MMA 17? Tak jak podałem nieco wyżej, istnieje blisko 10 rynków zdarzeń na każdy z pojedynków. Poza wskazaniem zwycięzcy danego starcia można obstawiać bardziej szczegółowe zdarzenia. Bez wątpienia zaliczają się do nich liczba rund, metoda zwycięstwa, czy też to, w której rundzie dany zawodnik wygra lub czy zwycięży przed czasem. Żeby jednak tak obstawić, trzeba oczywiście mieć szerszy ogląda na samych uczestników i ich możliwości. Jeżeli więc nie jesteś na bieżąco z danym fighterami, to może być trudno wskazać tak konkretne typy. W takim wypadku możesz zaczerpnąć także wiedzy z naszych wspomnianych wyżej analiz i typów. fame mma 17 obstawianie

Gala FAME MMA 17 – najważniejsze informacje

A skoro już wiesz gdzie obstawiać FAME MMA 17, to warto przybliżyć nieco nadchodzącą galę. Odbędzie się ona w piątek, 3 lutego w TAURON Arenie w Krakowie. Wydarzenie rozpocznie się w okolicach 19:30. Bez wątpienia należy spodziewać się ogromu emocji i imprezy na najwyższym poziomie – w końcu do tego przyzwyczaili nas już włodarze organizacji w każdej z poprzednich edycji. Standardowo w oktagonie zobaczymy dziewięć par zawodników, z czego w jednym wystąpią kobiety. Na uwagę przede wszystkim zasługują takie walki, jak: Michał “Boxdel” Baron vs Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak, Wacław “Wac Toja” Osiecki vs Sebastian “Alterboy” Fabijański czy oczywiście walka wieczoru – Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kamil “Szczurek” Łaszczyk. Gdybyś natomiast chciał zobaczyć to wydarzenie w domu, to organizacja FAME oferuje PPV. Pakiet Basic kosztuje 34.99 PLN, natomiast Premium – 39.99. Więcej na temat tego, jak wykupić dostęp do FAME MMA 17 znajdziesz pod adresem https://zagranie.com/jak-ogladac-fame-mma-tv/.

Zaloguj się aby dodawać komentarze