Fame MMA 17: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 03.02.2022

Amadeusz Ferrari Roślik na ważeniu przed Fame MMA 16

Typy na Fame MMA 17. Już w najbliższy piątek odbędzie się kolejna, siedemnasta już edycja największej gali freak-fightowej w Polsce, a więc Fame MMA! Na karcie walk znajdziemy kilka interesujących pojedynków, a walką wieczoru będzie starcie “Ferrariego” z Kamilem Łaszczykiem. W poniższej analizie powiemy sobie o zbliżającej się wielkimi krokami gali, oraz przedstawimy najciekawsze typy na Fame MMA 17. Serdecznie zapraszam do lektury.

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 17 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

baner Fame MMA 17

FAME MMA 17 typy

Analizę Fame MMA 17, typy i kursy na galę rozpocznijmy od walki wieczoru. Amadeusz Roślik stoi przed najtrudniejszą walką w swojej karierze. Popularny “Ferrari” wcześniej mierzył się jedynie z freak-fighterami, a na ich tle wypadał bardzo różnie. Pod okiem Mirka Oknińskiego 27-latek z pewnością solidnie trenuje zapasy i parter, którymi będzie chciał zaskoczyć zawodowego pięściarza. W moim odczuciu przewaga Łaszczyka w stójce będzie jednak zbyt duża. Pięściarz ten w zawodowym boksie ma rekord 32-0 i w niedalekiej przyszłości najpewniej zawalczy o Mistrzostwo Świata w boksie. Jeżeli regularnie obstawiacie typy na Fame MMA, to doskonale wiecie, że najczęściej zawodowcy występujący na tej gali szybko i gładko wygrywają swoje walki. Moim zdaniem podobnie będzie dziś i Łaszczyk swoim doświadczeniem, motoryką i niepodważalnie lepszą techniką bokserką przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść!

K. Łaszczyk wygra
Kurs: 1.45
Zagraj!

Kolejnym, ciekawym pojedynkiem Fame MMA 17, na który warto obstawić typy bukmacherskie jest starcie Boxdel – Jóźwiak. W tym starciu spodziewam się szybkiego rozstrzygnięcia. Obaj panowie są solidnie zbudowani, a ich ciosy z pewnością będą ważyć bardzo dużo. Włodarz Fame MMA w oktagonie stoczył już 2 walki, z czego obydwie zakończyły się w 1. rundzie. Ostatni raz w MMA walczył on prawie 4 lata temu, więc jego kondycja z pewnością nie będzie najlepsza. Postać “Prezesa FEN” to jedna wielka niewiadoma, ponieważ dla niego najbliższa walka będzie debiutem w oktagonie. Blisko 40-letni, ważący ponad 100 kg facet najpewniej postawi na wymianę ciosów i podobnie jak “Boxdel”, postara się szybko zakończyć starcie przez KO. Jeśli obstawiacie więc Fame MMA 17, typy na maksymalnie 1,5 rundy w walce “Boxdel” – Jóźwiak powinny się sprawdzić!

FAME MMA 17

Na którą walką na fame mma 17 czekasz najbardziej?
Ferrari vs Łaszczyk 64%
Boxdel vs Jóźwiak 20%
Kwieciński vs Wiewiór 9%
Wrzosek vs Szeliga 7%
152+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Ferrari vs Łaszczyk
 • Boxdel vs Jóźwiak
 • Kwieciński vs Wiewiór
 • Wrzosek vs Szeliga

Inną, interesującą walką na Fame MMA 17, będzie potyczka “Filipka” z Robertem Karasiem. Raper stoczył już w organizacji kilka pojedynków i pokazał w nich charakter, odporność na ciosy i niezłą kondycję. Wszystkie 4 pojedynki Marcinka w tej formule kończyły się decyzją sędziowską, a 2 z nich zakończyły się jego zwycięstwem. Jego rywalem będzie polski Iron-man, a więc Robert Karaś, który pływa, biega i pokonuje rowerem setki kilometrów. Oczywiste, że zawodnik ten będzie chciał skorzystać ze swojej motoryki i mocniej zaatakować w końcowych fragmentach pojedynku. Samo starcie najpewniej będzie się rozkręcać bardzo powoli, a typy na Fame MMA 17, dotyczące wygranej na punkty w zestawieniu “Filipek” – Karaś, zdają się być bardzo sensowną opcją!

baner Fame MMA 17

FAME MMA 17 kursy bukmacherskie

W obstawianiu gali Fame MMA 17, kursy bukmacherskie odgrywają bardzo ważną rolę. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie znaleźć ofertę oraz typy na Fame MMA 17, to pełną kartę walk wraz z przelicznikami na każdą z nich znajdziecie tylko i wyłącznie u bukmachera Betclic. Poniżej prezentuję więc wszystkie kursy bukmacherskie na Fame MMA 17:

Kursy na FAME MMA 17
Betclic
2,45
Ferrari
1,45
Łaszczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3,15
Wac Toja
1,28
Alterboy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2,90
Mixer
1,33
Rafonix
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
5,15
Czarmaggedon
1,10
Gimper
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,95
Alanik
1,70
Wiewiór
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2,25
Jóźwiak
1,52
Boxdel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,90
Filipek
1,75
Karaś
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,15
Polish Zombie
4,20
Szeli
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,22
Sheeya
3,50
Wiki
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Typy na FAME MMA 17

Fame MMA 17 typy – wszyscy kibice freak-fightów w Polsce z pewnością zechcą obejrzeć piątkową galę, a dodatkiem, gwarantującym ekstra emocje jest możliwość postawienia kuponu. Poniżej przedstawiamy więc kilka analiz i najciekawsze, zdaniem naszej redakcji, typy na Fame MMA 17. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia naszych przemyśleń i propozycji na zbliżający się wielkimi krokami event!

Ferrari – Kamil Łaszczyk, walka wieczoru FAME MMA 17

O walce wieczoru powiedzieliśmy już kilka słów, jednak warto wybrać na nią jeszcze inne Fame MMA 17 typy! W postawie Ferrariego nie widać już takiego ognia i agresji, jak miało to miejsce przy ostatnich walkach. Roślik z pewnością będzie próbował sprowadzić rywala do parteru, lecz w mojej opinii przewaga Łaszczyka w stójce okaże się zbyt wyraźna i widoczna. Przypomnijmy, że mamy do czynienia z pięściarzem, który niebawem najpewniej wystąpi w walce o Mistrzostwo Świata! Popularny “Szczurek” 3 z 5 poprzednich pojedynków kończył przed czasem i w mojej opinii także dzisiaj znkockoutuje Ferrariego w pierwszych minutach walki. Typy na tryumf Łaszczyka przed czasem są w mojej ocenie opłacalną opcją!

K. Łaszczyk wygra przez KO, TKO, DQ lub poddanie
Kurs: 1.75
Zagraj!

Wiewiór – Alanik

Zdecydowanie jedną z najciekawszych walk na Fame MMA 17 powinno być to zestawienie. Obaj zawodnicy mają pojęcie o MMA, a w oktagonie występowali już wiele razy. Co istotne, starcie odbędzie się w formule K1, a przecież to Alanik najlepiej czuje się w stójce i powinien mieć w niej przewagę. Kieciński ma za sobą co prawda 4 przegrane walki z rzędu, jednak były to starcia z na prawdę uznanymi jak na freak-fighty zawodnikami. Wiewiór jest z kolei znakomitym parterowcem, lecz przewaga warunków fizycznych może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść popularnego “Alanika”. Naszym typem jest więc końcowy tryumf underdoga po całkiem ciekawym kursie!

Alanik wygra
Kurs: 2.10
Zagraj!

Wrzosek – Szeliga

Kolejne, ciekawe typy na Fame MMA 17 dotyczą walki Marcina Wrzoska z Piotrem Szeligą. Były mistrz KSW tym razem zawalczy na zasadach K1, jednak nie raz udowodnił on już, że potrafi dać prawdziwe show, w innej płaszczyźnie, aniżeli jego ulubione MMA. Walka ta będzie zwieńczeniem osobistego konfliktu, a co za tym idzie, można się w niej spodziewać otwartej wojny i wymiany ciosów. “Polish Zombie” będzie dysponował większym doświadczeniem, lepszą techniką i kondycją, jednak na korzyść Szeligi zagrają warunki fizyczne. Jeżeli underdog czysto trafi Wrzoska, to walka może zakończyć się przez KO. W innym wypadku spodziewam się wyraźnego zwycięstwa faworyta – oczywiście przed czasem!

baner Fame MMA 17

Mixer – Rafonix

Wielki powrót do organizacji Fame MMA czeka popularnego “Rafonixa”, który nie walczył w oktagonie tej organizacji od blisko 3 lat. W swojej ostatniej walce Krasucki musiał uznać wyższość Wojciecha Goli, z którym przegrał przez TKO. Teraz czeka go teoretycznie mniej wymagający przeciwnik, ponieważ “Mixer” wystąpił na gali Fame MMA 11, gdzie przegrał z innym debiutantem, a więc z “Popo”. Najbliższy rywal “Rafonixa” pokazał się wtedy z kiepskiej strony i trudno oczekiwać, by dziś okazał się lepszy od bardziej doświadczonego i zdecydowanie pewniejszego siebie streamera. Na korzyść Krasuckiego będą też warunki fizyczne i siła ciosu. Spodziewam się, że podobnie jak przy okazji pierwszej walki, tak i dziś “Mixer” przegra przed czasem!

Rafonix wygra przez KO, TKO, DQ lub poddanie
Kurs: 1.65
Zagraj!

Wac Toja – Fabijański

Ostatnim pojedynkiem, z którego wybierzemy typy na Fame MMA 17 będzie starcie Wac Toji z Fabijańskim. Obaj panowie zadebiutują w oktagonie i w zasadzie przebieg walki jest sporą niewiadomą. Starcie odbędzie się w K1 i uważam, że każdy z zawodników będzie chciał spokojnie rozpocząć swój pierwszy pojedynek, a pierwsze minuty będą typowym czasem na “wybadanie przeciwnika”. Teoretycznie faworytem jest “Alterboy”, jednak nie skreślałbym znacznie młodszego rapera. Wybierając typy na to starcie, skłaniam się ku zakładowi na minimum 1,5 rundy po kursie 1.50!

Sheeya – Wiki Jaroniewska

Walka, która otworzy galę FAME MMA 17 będzie jedyne starcie kobie. Naprzeciw siebie staną siebie dubitanka Sheeya oraz Wiki, która ma już na swoim koncie dwie wygrane. Wbrew temu więcej szans na zwycięstwo daje się Klaudii Kołodziejczyk. Sheeya może pochwalić się atletyczną sylwetką, jest kobietą bardzo silną i mówi się o tym, że ma już spore doświadczenie w trenowaniu sportów walki. Jaroniewska natomiast jest szczuplejsza i nieco niższa, ale za to już dwukrotnie wychodziła do oktagonu FAME i dwukrotnie wygrywała. Za pierwszym razem pokonała LaLunę, a w drugiej walce nie dała szans Martirenti. Według nas obie zawodniczki postawią twarde warunki i żadna nie da się znokautować. Kurs na to, że walka potrwa pełen dystans wynosi 1.60 i naszym zdaniem jest to najlepsza opcja! Tak wygląda dasz kolejny typ na FAME MMA 17!

Kupon na FAME MMA 17

Powyżej przedstawione Fame MMA 17 typy, to w mojej ocenie najlepsze zakłady na poszczególne walki. Wybrałem z nich 3 propozycje i utworzyłem kupon AKO z kursem łącznym 4,50. Grając go bez ryzyka, co jest możliwe z naszym kodem promocyjnym: VIPFAME, możemy w sumie wygrać 902,88 PLN! Jeżeli akurat te zakłady nie zdały Wam się interesujące, to powyżej znajdziecie inne, wartościowe typy na Fame MMA 17! Oto mój kupon na piątkową galę:

typy fame mma 17

Najważniejsze informacje o gali

Jak już wspomniałem, najbliższa gala Fame MMA 17 odbędzie się już w najbliższy piątek, a więc 3. lutego, a jej początek datowany jest na godzinę 20:00. Areną zmagań będzie krakowska Tauron Arena. Organizatorzy zaplanowali w sumie 10 pojedynków, a jeśli nie wiecie, u jakiego bukmachera jest Fame MMA 17, to przypominam, że jest tylko w Betclicu, u którego bukmachera możecie wykorzystać nasz kod promocyjny VIPFAME. Pozwoli Wam on obstawić typy na Fame MMA 17 bez ryzyka!

Gala FAME MMA 17
Data i godzina 02.03.2023 o godz. 20:00
Miejsce Kraków, Tauron Arena
Kod promocyjny Betclic VIPFAME
Walka wieczoru Ferrari vs Kamil Łaszczyk
Gwiazdy gali Boxdel, Gimper, Fabijański i Rafonix

Karta walk FAME MMA 17

Jak już wspomniałem, na Fame MMA 17 zobaczymy łącznie 10 walk, z których zdecydowana większość zapowiada się pasjonująco. Organizatorzy zadbali o wyrównane i ekscytujące zestawienia, a poniżej przedstawiam pełną kartę pojedynków przed najbliższą galą:

 • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kamil “Szczurek” Łaszczyk
 • Wacław “Wac Toja” Osiecki vs Sebastian “Alterboy” Fabijański
 • Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs Marcin “Rafonix” Krasucki
 • Cezary “Czarmageddon” Jóźwik vs Tomasz “Gimper” Działowy
 • Alan “Alanik” Kwieciński vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
 • Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs Michał “Boxdel” Baron
 • Filip “Filipek” Marcinek vs Robert Karaś
 • Marcin “Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr “Szeli” Szeliga
 • Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs Wiktoria “Wiki” Jaroniewska

fot. Pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze