Gdzie oglądać mecz Gambia – Tunezja? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego na ten temat się dowiesz. Puchar Narodów Afryki trwa w najlepsze, a my możemy oglądać m.in. spotkania z udziałem Tunezyjczyków. Ci tym razem zmierzą się z Gambią, a więc nie będzie to wcale takie nudne spotkanie. Na pewno warto sprawdzić, jak poradzą sobie obie ekipy.

Gambia – Tunezja – gdzie oglądać dzisiaj?

W Pucharze Narodów Afryki w czwartek dojdzie do jednych z ostatnich spotkań fazy grupowej. W zbiorze F rywalizują m.in. Gambia i Tunezja, które na ten moment zajmują odpowiednio pierwsze oraz trzecie miejsce. Komu uda się awansować bezpośrednio do fazy grupowej? Czy Tunezyjczycy wreszcie się przebudzą i zagrają na miarę swoim możliwości? To spotkanie odpalisz w STS TV, o czym piszemy niżej, ale przy okazji zobacz jeszcze, gdzie oglądać mecze Pucharu Narodów Afryki!

Gambia – Tunezja: za darmo w internecie

Gdzie będzie stream online z meczu Gambia –  Tunezja? Najlepszą opcją do obejrzenia transmisji z tego starcia jest bukmacher STS, ale ten stawia konkretne wymagania. Mowa tutaj m.in. o postawionym kuponie na maksymalnie 24 godziny przed startem rywalizacji!

  1. Zarejestruj swoje konto: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj BEZ RYZYKA dowolny kupon za co najmniej dwa złote
  5. Oglądaj mecz
sts tv, baner
fot. sts

Gambia – Tunezja: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz Gambia –  Tunezja? Bezpośrednio w telewizji nie będzie to możliwe, gdyż prawa do Pucharu Narodów Afryki ma jedynie Viaplay, a on przecież nie ma swoich kanałów telewizyjnych. Możesz za to skorzystać z aplikacji od STS i za pomocą chromecasta przerzucić obraz na TV!

Gambia – Tunezja: stream na żywo online

Sam stream online na żywo z meczu Gambia – Tunezja będzie prowadzony właśnie w STS TV zarówno w przeglądarce, jak i w aplikacji na telefony. Obie te platformy dobrze działają, więc nie musisz się obawiać np. o słabą jakość!

Gambia – Tunezja: zapowiedź meczu

Mecz Gambia – Tunezja zapowiada się na niezwykle zacięty. W końcu jego wynik bezpośrednio zdecyduje o tym, kto do fazy pucharowej awansuje z pierwszego miejsca, a kto będzie musiał liczyć punkty w małej tabeli zespołów z trzeciej lokaty. Przed startem tej rywalizacji zobacz jeszcze, jakie są na nią kursy:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 00:57.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Gambia - Tunezja?

Spotkanie Gambii z Tunezją będziesz mógł obejrzeć m.in. w STS TV!

O której Gambia zagra z Tunezją?

Mecz pomiędzy tymi ekipami zaplanowany został na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze