Gdzie oglądać Puchar Narodów Afryki? PNA 2021 to wydarzenie, które odbywa się w środku sezonu piłkarskiego w Europie. Tradycyjnie w styczniu dochodzi do turnieju, który ma na celu wyłonić najlepszą reprezentację Afryki. Transmisje z tego wydarzenia możesz oglądać u legalnego bukmachera, który dostępny jest w internecie. Kto oferuje stream na żywo z PNA 2021? Wszystkie mecze obejrzysz w STS TV! Jak? Tego dowiesz się w tym artykule!

Puchar Narodów Afryki 2021 transmisje na żywo

Fani piłki nożnej wiedzą, że Puchar Narodów Afryki ma niepowtarzalny klimat. To mecze, które nie zawsze stoją na najwyższym poziomie sportowym, ale na pewno dostarczają wielu emocji. Bukmacherzy, jak zawsze, wystawiają kursy na wszystkie pojedynki Pucharu Narodów Afryki. Co więcej, jeden z nich posiada prawa TV do tego turnieju. W STS online zarejestrowani użytkownicy mogą oglądać wszystkie pojedynki Pucharu Narodów Afryki 2021. U tego bukmachera transmisje na żywo będą prowadzone na stronie sts.pl i mobilnej aplikacji.

Chcesz oglądać PNA 2021 w STS TV? Nie masz konta u tego bukmachera? W takim razie zarejestruj je, korzystając z naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE. Poza dostępem do transmisji live otrzymasz też bonusy powitalne: 30 zł freebet, 234 zakład bez ryzyka i 100% od wpłaty do 1200 zł.

baner od sts tv

PNA2021 – terminarz spotkań

Kiedy oglądać Puchar Narodów Afryki 2021? Dla polskiego kibica pory rozgrywania meczów są wyjątkowo sprzyjające. Turniej zostanie zainaugurowany 9 stycznia o godzinie 17:00. Generalnie faza pucharowa zaplanowana jest na 9 – 20 styczeń 2022. W ramach tej rundy spotkania będą rozgrywane o trzech porach:

  • godzinie 14:00,
  • godzinie 17:00,
  • godzinie 20:00.

W kolejnych dniach będzie odbywać się faza pucharowa. W trakcie jej trwania mecze zostaną rozegrane o godzinie 17:00 i 20:00. Wielki finał Pucharu Narodów Afryki zaplanowany jest na 6 lutego (niedziela) o godz. 20:00. Cały turniej zostanie rozegrany w Kamerunie.

Gdzie można oglądać Puchar Narodów Afyrki?

Puchar Narodów Afryki 2021 w tv? Niegdyś transmisje z tego turnieju regularnie przeprowadzał kanał Eurosportu. W tym sezonie prawa do relacji na żywo z PNA 2021 posiada platforma streamingowa Viaplay. Fani Bundesligi czy KSW doskonale poznali system transmisji za pośrednictwem Viaplay. Użytkownicy, którzy będą chcieli oglądać mecze PNA 2021 w telewizji – mogą to robić właśnie korzystając z subskrypcji w Viaplay.

Gracze zakładów bukmacherskich mają ten przywilej, że transmisje z PNA 2021 pojawią się u największego operatora w kraju. STS to jeden z liderów transmisji live, co potwierdza również w tym przypadku. Poza Viaplay – STS to kolejny sposób na oglądanie Pucharu Narodów Afryki.

puchar narodów afryki transmisje

Fot. PressFocus

PNA 2021 – gdzie oglądać za darmo?

Gdzie znajdziesz darmową transmisję live z meczów Pucharu Narodów Afryki? W tym przypadku można polecić wspomnianego bukmachera STS. Firmy bukmacherskie mają to do siebie, że nie wymagają od użytkowników dokonywania specjalnych opłat za przekaz na żywo z meczów. Tak to działa również w STS TV. Oglądanie PNA 2021 za darmo jest możliwe, ale żeby tak się stało, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem STS. Co więcej, bukmacher wymaga od klienta posiadania dowolnych środków na koncie lub zagrania kuponu w przeciągu 24 godzin od transmisji.

Transmisje z Pucharu Narodów Afryki w STS

Użytkownicy STS przywykli do tego, że u tego bukmachera nie tylko zrealizują typy dnia, ale też obejrzą naprawdę atrakcyjne wydarzenia sportowe. W styczniu w ofercie transmisji live STS znajduje się nie tylko Puchar Narodów Afryki, ale też wielkoszlemowy Australian Open. Dla fanów sportu to co najmniej dwa kolejne powody, żeby zarejestrować się u tego bukmachera.

baner od sts tv

Jak oglądać w STS? Wystarczy założyć konto, a następnie zalogować się poprzez stronę sts.pl lub aplikację mobile. Oferta STS TV jest o tyle komfortowa, że mecze można oglądać również w podróży za pośrednictwem aplikacji na iOS i Android. Następnie wystarczy zdeponować drobną kwotę na saldo główne, co pozwoli uzyskać nieograniczony dostęp do meczów na żywo w STS.

Puchar Narodów Afryki 2021 transmisje Online i w TV, mecze PNA 2021 na żywo w Internecie

Transmisje live z Pucharu Narodów Afryki 2021 można oglądać w TV i internecie. Viaplay umożliwia oglądanie swoich programów za pośrednictwem Smart TV, chromecast, aplikacji na telefon/tablet i strony internetowej. Bukmacher STS z kolei pozwala na oglądanie meczów PNA na żywo w sts.pl i aplikacji mobilnej. Dzięki tym operatorom każdy kibic piłkarski może dowolne wybrać miejsce, w którym obejrzy zmagania najlepszych, afrykańskich reprezentacji.

Gdzie oglądać Puchar Narodów Afryki w telewizji

Jeśli chodzi o telewizje, to Viaplay posiada na wyłączność prawa do wszystkich meczów Pucharu Narodów Afryki. To oznacza, że w trakcie turnieju w 2022 roku Viaplay udostępni przekaz na żywo ze wszystkich 52 spotkań PNA. Eurosport, TVP, Polsat czy Canal+ to telewizje, które nie posiadają praw do transmitowania Pucharu Narodów Afryki w tym roku. To oznacza, że jeśli chcesz oglądać PNA 2021 musisz wybrać Viaplay lub bukmachera STS!

STS TV

Oferta STS jest na tyle wszechstronna, że w pełni zastępuje pakiet telewizji satelitarnej. Przypomnijmy, że to firma, która poza PNA 2021 umożliwia również oglądanie na żywo Bundesligi i spotkań Serie A. Co więcej, w STS TV transmitowane są mecze NBA i turnieje tenisa ziemnego z cyklu ATP/WTA.

Mecze PNA 2021 w Internecie [streamy online]

W trakcie PNA 2021 internet może byś zasypany nielegalnymi streamami, do których będą prowadzić niesprawdzone linki. Przestrzegamy przed takim oglądaniem Pucharu Narodów Afryki. Dlaczego? Bo to nielegalne, a dwa — tego rodzaju transmisje są bardzo słabej jakości. Zdecydowanie lepiej wybrać stream online w zakładach STS.

To gwarancja legalności przekazu na żywo, a także pewności tego, że transmisja nie zostanie przerwana. Jeśli cenisz sobie komfort oglądania meczu, to streamy STS TV wypadają zdecydowanie lepiej niż pozostałe transmisje.
Przypomnijmy: Puchar Narodów Afryki 2021 możesz oglądać w dniach 9 styczeń – 6 luty 2022 roku.

Fot. z okładki PressFocus

FAQ

Która telewizja transmituje Puchar Narodów Afryki?

PNA 2022 nie jest transmitowane przez żadną standardową telewizję w Polsce.

Gdzie oglądać PNA 2022?

Puchar Narodów Afryki w tym roku możesz oglądać w STS TV i platformie Viaplay.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze