Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet freebet

Superbet freebet to darmowe 34 PLN, które możesz wykorzystać w dowolny sposób. Rejestrujesz się z naszego linku promocyjnego, odbierasz bonusy bukmacherskie w Superbet, a jednym z nich jest właśnie freebet, czyli darmowy zakład. W artykule poznasz wszystkie szczegóły i zasady tej promocji. Freebet odbierzesz po rejestracji z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Superbet freebet 2022 – Pakiet 3754 złotych ✔️ 
Kod promocyjnyZAGRANIE
Bonus od depozytu200 PLN
Bonus bez ryzyka3500 PLN
Darmowy zakład34 PLN
Aplikacja mobilna20 PLN
Ostatnia aktualizacja01.09.2022

Freebet w Superbet

Zakłady bukmacherskie coraz chętniej dodają do swojej oferty freebety. Darmowe zakłady to dobra okazja, żeby przetestować to, co oferują, a także obstawić kupon za darmo. Jednym z operatorów, który ma je w pakiecie powitalnym jest Superbet. Freebet w tym wypadku wynosi aż 34 złote, więc jest jednym z największych w naszym kraju. Zobaczcie, co trzeba zrobić, żeby móc go zdobyć, na co go wykorzystać i jakie inne rzeczy jeszcze na Was czekają.

Zacznijmy od tego, czym w ogóle jest freebet, na co można go wykorzystać, a także jak go zdobyć w Superbecie i co jeszcze czeka na Was w ofercie tego operatora. W końcu nie wszyscy muszą wiedzieć o tym, a część osób dopiero zaczyna się interesować bukmacherką. Freebet to nic innego, jak darmowy zakład, czyli taki, który można zagrać za środki operatora. Zazwyczaj nie wymagają one depozytu, jednak w Superbet wygląda to nieco inaczej – konieczny jest wcześniejszy depozyt w wysokości min. 40 zł. Następnie należy obrócić wpłatą, aby odebrać darmowy zakład. Potem wystarczy obstawić, aby wygrać i wypłacić pieniądze.

To interesujący bonus w ramach pakietu startowego i warto się nad nim bliżej pochylić. Warto jednak pamiętać, że podlega to pewnym warunkom, a sama stawka wynosi “jedynie” 34 złote. Piszę jedynie, gdyż dla części osób, będzie to mało, ale trzeba zaznaczyć, że jest to i tak jedna z największych ofert w naszym kraju. Zobaczcie więc, jak możecie zdobyć freebet w Superbet, a także, na co go wykorzystać. 

Jak zdobyć darmowy zakład w Superbet?

Za nim przejdziemy do tego, na co można wykorzystać za taki freebet w Superbet, to opowiem Wam jak go zdobyć. Darmowy zakład w przypadku tego bukmachera otrzymacie, rejestrując się z naszego specjalnego linku i jest on jedną ze składowych całego bonusu powitalnego w Superbet. Proces wygląda następująco:

 • Wchodzicie na stronę bukmachera —> zagranie.com/go/superbet
 • Rejestrujecie konto poprzez wypełnienie odpowiednich pól.
 • Aktywujecie swój profil
 • Cieszycie się dostępem do konta u tego bukmachera
superbet bonus na start

Cały proces jest prosty i nie powinien Wam zając więcej niż kilka minut. Ważne jest to, żeby użyć linku, który podałem wyżej. Następnie strona przeniesie Was do bukmachera, gdzie bezpośrednio możecie założyć swoje konto. W skróconym procesie wystarczy podać m.in. Imię, Nazwisko, e-mail, hasło i numer PESEL. 

Jednak jest to tylko konto tymczasowe i jeżeli chcecie otrzymać pełen dostęp, to powinniście jeszcze je zweryfikować u bukmachera. Aby to zrobić, wystarczy przesłać skan lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości. Ważne jest to, żeby były ono wyraźne, gdyż w innym wypadku może zostać odrzucone i trzeba wtedy powtórzyć cały proces. Na akceptacje ze strony operatora nie trzeba długo czekać, a Wasze dane są odpowiednio chronione. Taki wygląd procesu rejestracyjnego wpływa pozytywnie na opinie o Superbet, gdyż jest prosty i szybki. 

Superbet freebet – warunki

Warunków, które dotyczą freebetu w Superbet nie ma za wiele. Zacznijmy od tego, że wystarczy wpłacić depozyt o wartości co najmniej 40 złotych. Następnie po dopisaniu bonusu do konta, trzeba go aktywować w ciągu 24 godzin. Teraz wystarczy już postawić wybrane zdarzenia z oferty sportowej. Liczą się nie tylko zakłady przedmeczowe, ale też i te na żywo. Operator postawił co prawda warunki dotyczące kursów, ale są one dosyć niskie. Zarówno w przypadku kuponów AKO, jak i SOLO mnożniki zdarzeń nie mogą być mniejsze niż 1.50. 

Pamiętajcie jednak, że w momencie aktywowania freebetu na Waszym koncie nie może być innych bonusów, gdyż te się nie łączą. Jeżeli będą, to najpierw dostaniecie trzy dni na ich wykorzystanie, a dopiero później będziecie mogli aktywować darmowy zakład w Superbet. Jeżeli tego nie zrobicie, to ten przepadnie. 

Na co wykorzystać darmowy zakład w Superbet?

Tak jak wspomniałem wyżej, darmowy zakład w Superbet możecie wykorzystać na wiele rzeczy. Jest on dostępny na całą ofertę sportową, w tym zakłady przedmeczowe i live. Warto o tym pamiętać, gdyż możliwości jest sporo, a kursy większe niż 1.50 można znaleźć w wielu dziedzinach. Jeżeli nie macie pomysłu, na co możecie wykorzystać freebet w Superbet, to sprawdźcie koniecznie nasze typy dnia. Eksperci Zagranie przygotowują propozycja związane z bieżącymi wydarzeniami w świecie sportu, a na Zagranie znajdziecie analizy i gotowe kupony m.in. na:

 • piłkę nożną
 • snookera
 • tenis
 • koszykówkę
 • hokej
 • esport

Stale powiększamy liczbę dyscyplin, o których piszemy. Codziennie na Zagranie pojawia się dużo treści, a wszystkie są w pełni darmowe. Jeśli nie chcesz niczego przegapić, to dołącz do naszej grupy na FB.

Zagranie grupa

Co oprócz freebetu dostanę w Superbet?

Pamiętajcie również o tym, że bonus startowy w Superbet to nie tylko freebet. Rejestrując się z naszego linku (zagranie.com/go/superbet), dostaniecie też inne promocje, takie jak:

 • 100 procent do 200 złotych od drugiego depozytu
 • 3500 złotych na zakład bez ryzyka
 • 20 złotych za aplikację mobilną

Tak wysoki zakład bez ryzyka jest bez wątpienia jedną z najlepszych opcji na rynku i możecie go odebrać z naszym kodem promocyjnym VIP w Superbet: ZAGRANIE. Do tego jest duży freebet i bonus od depozytu. Ten być może nie robi wrażenia, jeżeli chodzi o kwotę, ale warunki, jakie go dotyczą, są bardzo przyjazne klientom. Wystarczy obrócić depozytem dwukrotnie po kursie minimalnym 1.80 na kuponach AKO. 

FAQ

🤔 Jak zdobyć freebet w Superbet?

Freebet w Superbet dostaniesz zakładając konto z naszego specjalnego linku, który przeniesie Cię na stronę bukmachera.

🤨 Na co mogę wykorzystać freebet w Superbet?

Freebet w Superbet możesz wykorzystać na zakłady sportowe, esportowe, z oferty przedmeczowej i live. Możliwości jest dużo, a typy znajdziesz na Zagranie.

🎁 Co jeszcze dostanę w bonusie powitalnym w Superbet?

W Superbet oprócz freebetu możecie zgarnąć też inne bonusy w ramach pakietu powitalnego. Wśród nich są chociażby bonus od depozytu, czy zakład bez ryzyka.

Zaloguj się aby dodawać komentarze