Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet freebet

Superbet freebet to darmowe 34 PLN, które możesz wykorzystać w dowolny sposób. Rejestrujesz się z naszego linku promocyjnego, odbierasz bonusy bukmacherskie w Superbet, a jednym z nich jest właśnie freebet, czyli darmowy zakład. W artykule poznasz wszystkie szczegóły i zasady tej promocji. Freebet odbierzesz po rejestracji z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Superbet freebet 2022 – Pakiet 1554 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 200 PLN
Bonus bez ryzyka 1300 PLN
Darmowy zakład 34 PLN
Aplikacja mobilna 20 PLN
Ostatnia aktualizacja 01.05.2022

Freebet w Superbet

Zakłady bukmacherskie coraz chętniej dodają do swojej oferty freebety. Darmowe zakłady to dobra okazja, żeby przetestować to, co oferują, a także obstawić kupon za darmo. Jednym z operatorów, który ma je w pakiecie powitalnym jest Superbet. Freebet w tym wypadku wynosi aż 34 złote, więc jest jednym z największych w naszym kraju. Zobaczcie, co trzeba zrobić, żeby móc go zdobyć, na co go wykorzystać i jakie inne rzeczy jeszcze na Was czekają.

Zacznijmy od tego, czym w ogóle jest freebet, na co można go wykorzystać, a także jak go zdobyć w Superbecie i co jeszcze czeka na Was w ofercie tego operatora. W końcu nie wszyscy muszą wiedzieć o tym, a część osób dopiero zaczyna się interesować bukmacherką. Freebet to nic innego, jak darmowy zakład, czyli taki, który można zagrać za środki operatora. Zazwyczaj nie wymagają one depozytu, więc możecie przetestować ofertę bukmachera i spróbować wygrać bez wkładu własnego. Jeżeli wygracie, to pieniądze Superbet przyzna na Wasze konto, a gdy kupon jednak nie wejdzie, to nic nie tracicie. 

To interesujący bonus w ramach pakietu startowego i warto się nad nim bliżej pochylić. Warto jednak pamiętać, że podlega to pewnym warunkom, a sama stawka wynosi “jedynie” 34 złote. Piszę jedynie, gdyż dla części osób, będzie to mało, ale trzeba zaznaczyć, że jest to i tak jedna z największych ofert w naszym kraju. Zobaczcie więc, jak możecie zdobyć freebet w Superbet, a także, na co go wykorzystać. 

Jak zdobyć darmowy zakład w Superbet?

Za nim przejdziemy do tego, na co można wykorzystać za taki freebet w Superbet, to opowiem Wam jak go zdobyć. Darmowy zakład w przypadku tego bukmachera otrzymacie, rejestrując się z naszego specjalnego linku i jest on jedną ze składowych całego bonusu powitalnego w Superbet. Proces wygląda następująco:

 • Wchodzicie na stronę bukmachera —> zagranie.com/go/superbet
 • Rejestrujecie konto poprzez wypełnienie odpowiednich pól.
 • Aktywujecie swój profil
 • Cieszycie się dostępem do konta u tego bukmachera
superbet bonus na start

Cały proces jest prosty i nie powinien Wam zając więcej niż kilka minut. Ważne jest to, żeby użyć linku, który podałem wyżej. Następnie strona przeniesie Was do bukmachera, gdzie bezpośrednio możecie założyć swoje konto. W skróconym procesie wystarczy podać m.in. Imię, Nazwisko, e-mail, hasło i numer PESEL. 

Jednak jest to tylko konto tymczasowe i jeżeli chcecie otrzymać pełen dostęp, to powinniście jeszcze je zweryfikować u bukmachera. Aby to zrobić, wystarczy przesłać skan lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości. Ważne jest to, żeby były ono wyraźne, gdyż w innym wypadku może zostać odrzucone i trzeba wtedy powtórzyć cały proces. Na akceptacje ze strony operatora nie trzeba długo czekać, a Wasze dane są odpowiednio chronione. Taki wygląd procesu rejestracyjnego wpływa pozytywnie na opinie o Superbet, gdyż jest prosty i szybki. 

Superbet freebet – warunki

Warunków, które dotyczą freebetu w Superbet nie ma za wiele. Zacznijmy od tego, że wystarczy wpłacić depozyt o wartości co najmniej 50 złotych. Następnie po dopisaniu bonusu do konta, trzeba go aktywować w ciągu 24 godzin. Teraz wystarczy już postawić wybrane zdarzenia z oferty sportowej. Liczą się nie tylko zakłady przedmeczowe, ale też i te na żywo. Operator postawił co prawda warunki dotyczące kursów, ale są one dosyć niskie. Zarówno w przypadku kuponów AKO, jak i SOLO mnożniki zdarzeń nie mogą być mniejsze niż 1.50. 

Pamiętajcie jednak, że w momencie aktywowania freebetu na Waszym koncie nie może być innych bonusów, gdyż te się nie łączą. Jeżeli będą, to najpierw dostaniecie trzy dni na ich wykorzystanie, a dopiero później będziecie mogli aktywować darmowy zakład w Superbet. Jeżeli tego nie zrobicie, to ten przepadnie. 

Na co wykorzystać darmowy zakład w Superbet?

Tak jak wspomniałem wyżej, darmowy zakład w Superbet możecie wykorzystać na wiele rzeczy. Jest on dostępny na całą ofertę sportową, w tym zakłady przedmeczowe i live. Warto o tym pamiętać, gdyż możliwości jest sporo, a kursy większe niż 1.50 można znaleźć w wielu dziedzinach. Jeżeli nie macie pomysłu, na co możecie wykorzystać freebet w Superbet, to sprawdźcie koniecznie nasze typy dnia. Eksperci Zagranie przygotowują propozycja związane z bieżącymi wydarzeniami w świecie sportu, a na Zagranie znajdziecie analizy i gotowe kupony m.in. na:

 • piłkę nożną
 • snookera
 • tenis
 • koszykówkę
 • hokej
 • esport

Stale powiększamy liczbę dyscyplin, o których piszemy. Codziennie na Zagranie pojawia się dużo treści, a wszystkie są w pełni darmowe. Jeśli nie chcesz niczego przegapić, to dołącz do naszej grupy na FB.

Zagranie grupa

Co oprócz freebetu dostanę w Superbet?

Pamiętajcie również o tym, że bonus startowy w Superbet to nie tylko freebet. Rejestrując się z naszego linku (zagranie.com/go/superbet), dostaniecie też inne promocje, takie jak:

 • 100 procent do 200 złotych od drugiego depozytu
 • 1300 złotych na zakład bez ryzyka
 • 20 złotych za aplikację mobilną

Tak wysoki zakład bez ryzyka jest bez wątpienia jedną z najlepszych opcji na rynku i możecie go odebrać z naszym kodem promocyjnym VIP w Superbet: ZAGRANIE. Do tego jest duży freebet i bonus od depozytu. Ten być może nie robi wrażenia, jeżeli chodzi o kwotę, ale warunki, jakie go dotyczą, są bardzo przyjazne klientom. Wystarczy obrócić depozytem jednokrotnie po kursie minimalnym 1.80 na kuponach AKO. 

FAQ

🤔 Jak zdobyć freebet w Superbet?

Freebet w Superbet dostaniesz zakładając konto z naszego specjalnego linku, który przeniesie Cię na stronę bukmachera.

🤨 Na co mogę wykorzystać freebet w Superbet?

Freebet w Superbet możesz wykorzystać na zakłady sportowe, esportowe, z oferty przedmeczowej i live. Możliwości jest dużo, a typy znajdziesz na Zagranie.

🎁 Co jeszcze dostanę w bonusie powitalnym w Superbet?

W Superbet oprócz freebetu możecie zgarnąć też inne bonusy w ramach pakietu powitalnego. Wśród nich są chociażby bonus od depozytu, czy zakład bez ryzyka.

Zaloguj się aby dodawać komentarze