Jeśli masz konto w BETFAN, to w poprzednią sobotę pojawił się u Ciebie freebet w wysokości 10 PLN, który należy przeznaczyć na typowanie 1. i 2. Bundesligi. Jest to oczywiście zadośćuczynienie za sytuację z ostatniego tygodnia, ale chyba nikt przeciwko takiej akcji nie ma nic przeciwko. Sprawdź szczegóły tej promocji i dowiedz się co oznacza nasz kod promocyjny w BETFAN!

BETFAN kod promocyjny: 3100PLN upoważnia Cię do zakładu bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem na konto główne, gry bez podatku 24h/7 oraz do odebrania pakietu pudziana, który wynosi 3000 PLN i z którym możesz nawet 100 000 PLN!

tylko na

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Odbierz swój freebet 10 PLN

W sobotę (16.05) na kontach wszystkich graczy w BETFAN pojawił się freebet w wysokości 10 PLN. „Dyszkę”, którą otrzymałeś od bukmachera należy przeznaczyć na obstawienie meczów 1. i 2. Bundesligi. Warunki promocji są niezwykle przyjazne, ponieważ wymagany jest jednokrotny obrót, co oznacza tyle, że jeśli trafisz, to pieniądze od razu będziesz mógł wypłacić. Jedynym warunkiem jest to, że zakład, który postawisz musi być zakładem prostym 1, X lub 2. Freebet ważny jest do 16.06, więc o nim nie zapomnij, bo szkoda by było, gdyby pieniądze uciekły z Twojego konta.

Obstawianie bez depozytu – w tym miejscu dowiesz się gdzie jeszcze możesz typować bez konieczności dokonywania jakichkolwiek wpłat. Powodzenia 😉

BETFAN wraca do gry!

Jak zapewne doskonale pamiętasz, w ostatnim tygodniu bukmacher BETFAN musiał zmierzyć się z wymagającym wyzywaniem, którym był konflikt właścicielski. Na szczęście dość szybko udało się opanować całą sytuację i po tylko jednym dniu nieobecności BETFAN wznowił swoją działalność. Obstawianie u tego bukmachera jest już bezpieczne i w pełni legalne. Jeśli zastanawiasz się na czym polegał ten konflikt, to zerknij tutaj -> BETFAN wychodzi na prostą. Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie wykorzystałeś swojego freebetu, to koniecznie to zrób!

freebet betfan z kodem promocyjnym