Poza powrotem Bundesligi w poprzednim tygodniu emocjonowaliśmy się sytuacją, która panowała w BETFAN. Lubiany przez większość graczy bukmacher niespodziewanie zawiesił swoją działalność. Na stronie widniała informacja o tym, że powodem są ograniczenia w sporcie, ale szybko na jaw wyszedł konflikt wśród współwłaścicieli. Na szczęście sytuacja względnie szybko została opanowana. Sprawdź o co chodzi w całej tej sytuacji i dowiedz się co gwarantuje Ci nasz kod promocyjny w BETFAN!

tylko na

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Konflikt w BETFAN zażegnany

W poprzednim tygodniu jak grom z jasnego nieba spadła na nas wszystkich informacja o tym, że bukmacher BETFAN, który zbierał bardzo pochlebne recenzje za swoją działalność zawiesił funkcjonowanie. Gracze tak naprawdę zostali z niczym, ponieważ znikła cała strona, a wraz z nią pieniądze na kontach oraz nierozliczone kupony. Każdy zainteresowany od razu snuł domysły nt. tego co się stało. Pojawiły się plotki dotyczące bankructwa, inni myśleli, że te problem informatyczny, a jeszcze inni liczyli na to, że to przerwa spowodowana wirusem.

Okazało się, że chodziło o konflikt współwłaścicieli. Firma PAJP, która pośrednio była właścicielem 89% udziałów, nie dogadała się w kilku kwestiach z posiadającą 11% udziałów spółką Chałas i Wspólnicy Inwestycje. Konflikt doprowadził do zawieszenia działalności oraz licznych wypowiedzeń.

Po dosłownie dwóch dniach firma PAJP odkupiła wspomniane 11% udziałów i została za pośrednictwem NEWBET jedynym właścicielem bukmachera BETFAN. Na fotel prezesa powrócił Piotr Sienkiewicz, a funkcję przewodniczącego rady nadzorczej objął Łukasz Łazarewicz. Najważniejsze, że gracze mają już pełen dostęp do swoich kont i bukmacher wrócił do pełnego funkcjonowania, a my za pomocą BETFAN kodu promocyjnego: 3100PLN, możemy cieszyć się z bonusów.

„Sytuacja spółki jest już wyjaśniona, a struktura własnościowa jednolita. Cały zespół BETFAN wraca do pracy, by zapewnić naszym graczom jeszcze ciekawszą ofertę” – komentuje Łukasz Łazarewicz, prezes zarządu NEWBET i przewodniczący rady nadzorczej w BETFAN. Szybkie odbudowania pełnego zaufania jest raczej niemożliwe, ale dobra oferta może ponownie przyciągnąć uwagę graczy.

BETFAN kod promocyjny – co możesz zyskać?

Pomimo ostatniego kryzysu musimy przyznać, że bukmacher BETFAN w ostatnim czasie robił dobrą robotę, a jego bonusy i promocje mogły zachęcić każdego gracza. Jeśli nie masz jeszcze konta u omawianego bukmachera, to chyba nie ma lepszego zachęcenia niż to, że został on zwycięzcą Wielkiej Wojny Bukmacherów, którą przeprowadziliśmy na naszej facebookowej grupie Zagranie. Pamiętaj, żeby przy rejestracji wpisać kod promocyjny do BETFAN: 3100PLN, który upoważni Cię do:

  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN (zwrot na konto główne)
  • Regularna gra bez podatku +14% do wygranych! 24h/7
  • Pakiet Pudziana – 3000 PLN (wygrana mnożona x10). Łącznie możesz zgarnąć nawet 100 000 PLN!

Jak widzisz bonusy w BETFAN są naprawdę dobre, a z naszym kodem możesz liczyć na jeszcze więcej. Załóż konto już teraz i wygrywaj bez podatku! 😉