Czwartkowy wieczór to głównie rywalizacje na boiskach Ligi Narodów, jednak nie zapominamy o meczach towarzyskich. Wezmą w nich udział takie drużyny jak Francja czy Hiszpania, które w obecnej serii gier pauzują. Trójkolorowi zmierzą się w starciu kontrolnym z Islandią, natomiast La Furja Roja uda się do Walii. Co ciekawego przygotowali legalni bukmacherzy w tych parach?

Legalni bukmacherzy – sprawdź oferty bukmacherów na mecze towarzyskie!

Francja zmiażdży Islandię według legalnych bukmacherów

Trójkolorowi to aktualni Mistrzowie Świata. Nie może nikogo dziwić, że kursy na rywalizacje tej drużyny są zaniżone. W dzisiejszym meczu towarzyskim zmierzą się z Islandią w Guingamp. Po raz ostatni oba zespoły miał okazję się spotkać na Euro 2016, kiedy to lepsi okazali się piłkarze Didiera Deschampsa. Obecnie piłkarze Islandii są wyraźnie pod formą. Na mundialu nie wyszli z grupy, notując dwie porażki i remis z Argentyną. Ligi Narodów również nie rozpoczęli obiecująco, ponieważ doznali dwóch klęsk, bo inaczej tego nie można nazwać. Najpierw 6:0 przegrali w Szwajcarii, a następnie 0:3 na własnym boisku z Belgią. Jak widać, będziemy świadkami starcia, w którym zmierzą się dwa zespoły na przeciwległych biegunach. Co o tym meczu sądzą legalni bukmacherzy? Zacznijmy od porównania ofert głównych.

legalni bukmacherzy

Fortuna:

legalni bukmacherzy

LV BET:

Jak widać, oferta legalnych bukmacherów różni się minimalnie. W obu przypadkach łatwo wywnioskować, że murowanym faworytem tego meczu są Trójkolorowi. Kurs na wygraną Francji wynosi 1.19 w Fortunie i 1.18 w LV BET. Mimo wszystko warto pamiętać, że będzie to mecz towarzyski. Didier Deschamps powołał kilka świeżych twarzy, co może oznaczać chęć do sprawdzenia nowych piłkarzy w warunkach meczowych. Nie sądzę, żeby Francuzi zmiażdżyli tego rywala, ponieważ nie będzie to mecz o punkty.

Pewniaczek na BTTS?

Islandia w ostatnich czterech rywalizacjach straciła dokładnie 13 bramek, co daje nam średnią ponad czterech wpuszczonych goli na mecz. Nie są to najlepsze liczby przed spotkaniem z aktualnymi mistrzami świata. Co ciekawe w sześciu ostatnich pojedynkach między tymi ekipami kibice oglądali wyniki BTTS. Trzy ostatnie potyczki zakończyły się rezultatami +4,5 gola. Jak widać, w ich meczach wpada wiele bramek, dlatego warto spojrzeć na kursy oferowane przez legalnych bukmacherów, dotyczące overu bramek i BTTS’u.

Fortuna:

LV BET:

Walia vs Hiszpania – ciekawe propozycje z oferty legalnych bukmacherów

Smoki to drużyna, która przechodzi renowację. Trenerem tego zespołu został Ryan Giggs, który postara się przywrócić błysk w reprezentacji swojego kraju. Trzeba przyznać, że ma kilka ciekawych nazwisk do dyspozycji. Gareth Bale czy Aaron Ramsey to piłkarze, na których można stawiać solidne fundamenty. Hiszpanie również przechodzą transformację pod wodzą Luisa Enrique. La Furja Roja ma za sobą fatalny mundial, jednak w Lidze Narodów rozpoczęli znakomicie. Wygrana 2:1 z Anglią na Wembley i 6:0 na własnym boisku z Chorwacją – robi wrażenie! Tak prezentują się kursy główne w Fortunie i LV BET na to spotkanie:

legalni bukmacherzyFortuna:

legalni bukmacherzy

LV BET:

W przypadku obu legalnych bukmacherów faworytem tego meczu są Hiszpanie. Mimo to kursy nie są zbyt wysokie, a ze względu na rangę tej rywalizacji, myślę, że warto zwrócić uwagę na podpórkę 1X. Walia zagra przed własną publicznością, a dodatkowo w ostatnim czasie jest w niezłej formie. Bale użądli Hiszpanię i gospodarze sprawią niespodziankę w Cardiff?