Forum bukmacherskie – istnieje jeszcze coś takiego, czy to już raczej przeżytek? Na to pytanie postaram się wam odpowiedzieć w poniższym tekście, z którego dowiecie się też, w co wyewoluowały fora, gdzie znaleźć społeczność związaną z obstawianiem meczów i innych zdarzeń, a także przeczytacie o korzyściach wynikających z dołączenia do grup na Facebooku i bonusach u bukmacherów. 

Fora bukmacherskie – czy ktoś z nich korzysta?

Fora bukmacherskie to dość częsty temat, który jest wyszukiwany w Google. Na początku tego wieku, a także przez kilka kolejnych lat, bardzo popularne były strony internetowe zrzeszające fanów danych tematów. Ci mogli zakładać swoje wątki i dyskutować pod innymi. Cieszyło się to dużą popularnością, szczególnie jeżeli dany portal skupiał wokół jednego tematu. Jednak wraz z biegiem lat większość takich forów umarła. Największym i wciąż bardzo popularnym jest teraz bez wątpienia Reddit.

Jednak natura nie lubi pustki i szybko lukę powstałą w te miejsce wypełniły media społecznościowe. Jednym z nich jest Facebook. Ten swoim użytkownikom dał możliwość zakładania grup i dołączania do już istniejących. Te zazwyczaj skupiają się wokół danego tematu. Jednym z forów bukmacherskich jest nasza Grupa Zagranie, która jest bardzo popularna i dołącza do niej coraz więcej użytkowników. Na ten moment jest ich już ponad 33 000, ale ta liczba ciągle rośnie. 

Odpowiadając więc na pytanie, czy istnieją jeszcze fora bukmacherskie, to tak, dalej są tworzone takie społeczności. Tylko że teraz je znajdziecie na Facebooku i innych portalach społecznościowych. Oprócz Grupy Zagranie istnieją też inne takie miejsca, jednak o nich przeczytacie niżej. Z kolei tę społeczność możecie też wyszukać bezpośrednio przez pasek dostępny na portalu FB. Po wpisaniu hasła “Grupa Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie” wyskoczy wam pozycja, którą trzeba kliknąć. Aby dołączyć do niej, wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania. 

Baner Grupy Zagranie

Forum bukmacherskie “Grupa Zagranie” – co na niej znajdę?

Jeżeli jesteś aktywnym członkiem “Grupy Zagranie”, to będziesz na bieżąco z wszystkimi nowościami ze świata sportu i zakładów bukmacherskim. Możesz dyskutować z innymi użytkownikami grupy na temat danych spotkań, czy kuponów, a także wrzucać swoje kupony, które postawiłeś. Oprócz tego dostajesz dostęp do codziennych analiz przedmeczowych. Te przygotowujemy dla was nie tylko z piłki nożnej, ale też innych sportów jak:

  • żużel
  • sporty walki
  • tenis
  • koszykówka
  • esport

Oprócz najważniejszych meczów z topowych lig przeczytacie też o mniej ważnych turniejach z tenisa, czy zmaganiach w League of Legends w Chinach lub Korei. Możecie też wziąć udział w “bitwach bukmacherów” i konkursach, które dla was przygotowujemy. Jednak do nich wrócimy niżej. W tym miejscu możecie przeczytać więcej o najlepszej społeczności związanej z forum bukmacherskim. 

Warto także włączyć sobie powiadomienia z grupy. Dzięki temu będziecie pewni, że nie ominie was żaden nowy post związany z typami i analizami przedmeczowymi, kuponami czy konkursami. Możecie to zrobić, wchodząc na stronę główną grupy, a następnie klikając w pole “Powiadomienia”. Wtedy rozwinie wam się pasek, w którym należy wybrać opcję “Wszystkie posty / Wszystkie posty na grupie”. W ten sposób otrzymacie powiadomienie za każdym razem, gdy pojawi się coś nowego. 

Powiadomienia na Facebooku

Fora bukmacherskie – czy istnieją bonusy za dołączenie do nich?

Bezpośrednio za dołączenie do jakiegoś forum bukmacherskiego, jak np. Grupa Zagranie, nie dostaniesz bonusu. Warto jednak pamiętać, że za członkostwem w grupie biegnie szereg innych korzyści. O nich pisałem wyżej, warto jednak wspomnieć też o kilku innych rzeczach. Zacznijmy od konkursów. Na Grupie Zagranie często znajdziecie organizowane takie akcje przez nas. Do wygrania w nich są przeróżne rzeczy, od bonusów u bukmacherów, aż po bilety na mecze piłkarskiej Ekstraklasy.

Oprócz tego jesteście na bieżąco z typami dnia, o których więcej możecie znaleźć w tym miejscu. Z kolei na samej grupie możecie ich szukać, wpisując w pole “typy dnia”. W ten sposób wyświetlą wam się najnowsze posty oznaczone tym hashtagiem, przygotowane przez naszych ekspertów. Warto również wspomnieć, że na bieżąco informujemy was o nowych bonusach dostępnych u bukmacherów

Dzięki temu dowiecie się nie tylko o promocjach związanych  z STS, czy Fortuną, ale też np. co jest do otrzymania w Totolotku. Rejestrując się tam z kodem 574PLN, zgarniecie:

  • 100% wpłaty do 500 złotych
  • 100% wpłaty do 49 złotych przez aplikację mobilną
  • freebet o wartości 25 złotych

Z Grupy Zagranie dowiecie się nie tylko o takich bonusach, związanych z rejestracji, ale również tych przeznaczonych dla stałych graczy. A takich promocji jest coraz więcej, w końcu każda firma stara się zatrzymać klientów. Z kolei jeżeli jesteście zainteresowani tym, gdzie na forum bukmacherskim możecie znaleźć typy dnia, to warto zajrzeć do tego artykułu.

Czy istnieją inne fora bukmacherskie?

Oprócz Grupy Zagranie mamy też tematyczne grupy dla fanów poszczególnych dziedzin sportowych. W przypadku żużlu, kibiców tego sportu zachęcamy do dołączenia do “Typy Ekstraliga, Speedway Grand Prix – Zagranie na żużel”. Z kolei miłośników esportu możecie spotkać tutaj -> GRUPA ESPORT. Na obydwóch z tych forów bukmacherskich możecie przeczytać o najnowszych wieściach, sprawdzić analizy przedmeczowe i propozycję kuponów, pokazać swoje zakłady, które gracie i dyskutować na te tematy. 

Mamy również drugą, ogólnotematyczną grupę. Wyszukać ją możecie, wpisując “Fortuna Zakłady Bukmacherskie Sts Typy”. Po dołączeniu do niej będziecie na bieżąco z wszystkimi naszymi typami i konkursami. Na ten moment jest nas aż 14 700 osób, a ta liczba stale rośnie. 

Czy fora bukmacherskie są darmowe?

Grupa Zagranie, Zagranie na żużel oraz pozostałe dwa fora są w pełni darmowe. Aby korzystać z wszystkich rzeczy, jakie wam oferujemy, nie musicie płacić ani złotówki. To nas znacząco różni od płatnych typerów, gdzie musicie uiścić opłatę jednorazową lub co miesiąc kupować abonament, który często jest drogi. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, żeby nie opuścić grupy, jest przestrzeganie regulaminu. W nim nie ma wielu podpunktów, a najważniejszym z nich jest zachowanie kultury. 

👉 Gdzie znajdę forum bukmacherskie?

Obecnie większość forów bukmacherskich przeniosła się na Facebooku. Jedną z nich jest Grupa Zagranie, którą możesz wyszukać bezpośrednio na tym portalu społecznościowym. Na ten moment jest w niej ponad 33 000 osób, a ta liczba ciągle rośnie.

😎 Czy istnieją też inne fora bukmacherskie?

Oprócz Grupy Zagranie możecie również dołączyć do "Zagranie na Żużel" lub "Zagranie na esport". Obydwa z tych forów zrzeszają fanów poszczególnych dziedzin sportowych.

🍀 Czy za dołączenie do forum bukmacherskie dostanę bonusy?

Bezpośrednio za dołączenie do forum bukmacherskiego nie otrzymasz bonusu, jednak będziesz miał dostęp do szeregu profitów. Zaczynając od typów i analiz przedmeczowych, po uczestnictwo w dyskusjach dotyczących bukmacherki, aż po konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Zaloguj się aby dodawać komentarze