Bukmacherskie forum – czy istnieje coś takiego? Gdzie je mogę znaleźć? Dołączenie do takiej grupy jest płatne? Jak duża jest społeczność bukmacherska? Na te oraz inne pytanie znajdziecie odpowiedzi w tym tekście, gdzie dowiecie się też m.in. o tym, dlaczego w miejsce forów powstały grupy na Facebooku, a także jakie bonusy czekają na was, jako członków naszej społeczności bukmacherskiej. 

Forum Zagranie

Bukmacherskie forum – czy istnieją jeszcze takie społeczności?

Fora internetowe powoli wymierają. W poprzednich latach było ich zdecydowanie więcej, jednak ich miejsce zajęły inne rzeczy. Ludzie zdecydowanie częściej zaglądają teraz na portale społecznościowe, a jednym z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszym, z nich jest Facebook. Ten oprócz rozmawiania ze znajomymi, czy wrzucania zdjęć z wakacji, daje nam możliwość tworzenia i dołączania do grup. Te w naturalny sposób wypełniły lukę jaka powstała w miejsce witryn, gdzie zbierały się społeczności. Bukmacherskie fora internetowe, to obecnie nic innego, jak grupy na FB. Jedną z nich jest nasza “Grupa Zagranie”, która skupia ludzi żywo zainteresowanych hazardem i bukmacherską. 

Gdzie mogę znaleźć bukmacherskie forum?

Wystarczy posiadać swój profil na Facebooku. W przypadku, gdybyś go jednak nie miał, to możesz je założyć zupełnie za darmo – jest to koniecznie, żeby dołączyć do naszego bukmacherskiego forum. Z kolei jeżeli posiadasz konto na Facebooku, to wystarczy zalogować się na nie i wyszukać w górnym polu “Grupa Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie”. Następnie po tym, gdy odpowiecie na pytania, możecie dołączyć do grupy i czekać aż administrator was zaakceptuje. 

Znaleźć naszą społeczność możecie też z tego linku, który przeniesie was bezpośrednio do  “Grupy Zagranie”. Dzięki temu będziecie mogli uczestniczyć w dyskusjach dotyczących danych typów i czytać nasze analizy. Na ten moment jest nas ponad 33 000 osób. Ludzie często wymieniają się swoimi poglądami dotyczącymi sportu lub innych zakładów, a także dyskutują na tematy bukmacherskie.  

Czy dołączenie do “Grupy Zagranie” jest płatne?

Nasza “Grupa Zagranie” jest w pełni darmowa. Nie musicie kupować żadnego abonamentu, czy opłacać wejście. Jedynym warunkiem dołączenia do niej jest bycie pełnoletnim. Jest to związane bezpośrednio z tym, że hazard w Polsce jest dostępny od 18 roku życia, a na grupie skupiamy się głównie na bukmacherce, analizach i typach meczów. Korzystanie z usług hazardowych nie będąc osobą, która ma 18 lat, to łamanie prawa i grozi konsekwencjami. W momencie, gdy zostaniecie przyjęci do naszego forum bukmacherskiego, to należy przestrzegać prostego regulaminu, aby go nie opuścić. Ten skupia się głównie na tym, by odnosić się do innych osób z kulturą. 

Grupa Zagranie jest świetną alternatywą dla płatnych typerów. W końcu to, co dostajecie u innych osób za abonament, często dość drogi, lub jednorazową opłatę, u nas macie za darmo. Codziennie dostajecie kilka analiz i propozycji na przeróżne zdarzenia, a także typy od innych użytkowników, którzy często pokazują swoje kupony. Nimi możecie się sugerować przy podejmowaniu decyzji co i gdzie obstawić.  

Co znajdę na bukmacherskim forum Zagranie?

Na “Grupie Zagranie” codziennie publikujemy dla was analizy na mecze z danego dnia lub tygodnia, które starannie przygotowujemy wcześniej. U nas przeczytacie m.in. o:

  • piłce nożnej
  • tenisie
  • żużlu
  • hokeju
  • esporcie

Osoby, które bardzo lubią najlepsze ligi na świecie na pewno znajdą u nas ciekawe propozycje z Premier League, La Ligi, czy Serie A – gdy te ligi są w trakcie sezonu, to analizujemy dla was spotkania prawie codziennie. W momencie, gdy najpopularniejsze rozgrywki nie grają, to piszemy dla was o nieco bardziej egzotycznych meczach. Podobnie jest w pozostałych sportach, a także esporcie, gdzie przeczytacie o League of Legends i CS:GO. Wszystkie treści jakie mamy dla was, udostępniamy za darmo na naszym bukmacherskim forum “Grupa Zagranie” na Facebooku. 

Oprócz sportowych zdarzeń informujemy was również o zakładach na dość niecodziennie zdarzenia, jak np. wybory polityczne lub sytuacje dotyczącę Youtuberów (a także FAME MMA). Na “Grupie Zagranie” znajdziecie też informacje dotyczące sportów wirtualnych, które mogą być dobrą alternatywą dla sportu. Warto jednak pamiętać, że jest to bardzo losowa dyscyplina, a więcej przeczytacie o niej w tym miejscu

typy dnia

Na grupie znajdę bonusy do bukmacherów?

Na naszej grupie na Facebooku znajdziecie nie tylko analizy przedmeczowe i propozycję kuponów, ale również przeczytacie o najnowszych bonusach u bukmacherów. Dzięki naszej ścisłej współpracy z firmami oferującymi usługi hazardowe, mamy dla was specjalnie spersonalizowaną ofertę. Aktualne promocje znajdziecie w tym miejscu, a w przypadku zmian lub nowości, którymi warto się zainteresować, powiadomimy was na grupie na Facebooku. 

Często zdarza się tak, że okazji świąt lub urodzin danego bukmachera, ten ma nie tylko dla nowych, ale też stałych użytkowników, specjalne oferty. Z takich bonusów warto korzystać, gdyż zazwyczaj są opłacalne dla ludzi grających u bukmacherów. 

Czy grupy na Facebooku są przyszłością?

Jak pokazują internetowe trendy, portale społecznościowe są przyszłością i użytkowników będzie tylko przybywać. Co za tym idzie coraz więcej osób zainteresowanych hazardem i tematami związanymi z obstawianiem meczów pojawi się na nich, tym samym dołączając do nowych bukmacherskich forów. Już teraz nasza społeczność jest bardzo duża, a ludzi cały czas przybywa. Sama grupa jest bardzo przejrzysta i bardziej funkcjonalna niż fora internetowe. 

Oprócz tego, warto wspomnieć, że powstaje coraz więcej forów tematycznych, związanych z bukmacherką. Dwoma z nich są nasze pozostałe grupy. Drugą, ogólnotematyczną znajdziecie tutaj. Działa ona bardzo podobnie jak “Grupa Zagranie”. Tutaj też znajdziecie najświeższe informacje ze świata sportu i esportu, a do tego porozmawiacie na ciekawe tematy związane z obstawianiem spotkań oraz wymienicie się spostrzeżeniami dotyczącymi konkretnych kuponów. 

Do tego mamy też grupę związaną z esportem. Do niej dołączyć możecie z tego linku. Codziennie publikujemy na niej nasze analizy dotyczące głównie CS:GO i League of Legends. Proponujemy typy nie tylko na największe i najważniejsze turnieje, ale również azjatyckie ligi w Lola i mniej ważne zmagania w Counter Strike: Global Offensive. Jeżeli ktoś chciałby zacząć obstawiać spotkania z udziałem esportowców, to dołączenie do tej społeczności może mu tylko pomóc. 

 

Gdzie znajdę bukmacherskie forum?

Obecnie grupy na Facebooku zastąpiły miejsce klasycznych forów internetowych. Jedną z najlepszych jest Grupa Zagranie, która liczy już ponad 33 000 członków.

Czy Grupa Zagranie jest darmowa?

Dołączenie, a także uczestniczenie w życiu grupy, jest w pełni darmowe. Nie pobieramy żadnych opłat za bilet ani abonamentów, żeby móc być w grupie. Dzięki temu możecie korzystać z naszych treści nie płacąc za to, co jest przeciwieństwem płatnych typerów.

Co znajdę na Grupie Zagranie?

Na naszej Grupie Zagranie codziennie znajdziecie analizy przedmeczowe, które mogą wam pomóc obstawić mecz. Oprócz tego możecie przedyskutować konkretne propozycję, a także podzielić się swoimi kuponami oraz wygranymi z innymi użytkownikami.