Oferta na start w Fortunie to 2230 PLN w bonusach – od wpłaty, freebet oraz zakład bez ryzyka. Jednak ten bukmacher nie kończy z promocjami już na pierwszym, powitalnym etapie gracza. Coraz więcej bukmacherów zwraca uwagę na dbanie o swoich stałych klientów. Fortuna z bonusami dla starych graczy nie rozczarowuje proponując cotygodniowe promocje oraz chwalony program lojalnościowy.

Fortuna z bonusami dla wszystkich starych graczy, czyli punkty FKP

Zaczynając pisać o bonusach Fortuny dla starych graczy, trzeba wspomnieć o programie lojalnościowym tego bukmachera. Za każdy obstawiony kupon dostajesz punkty w ramach Fortuna Klub Plus, które możesz potem wykorzystać na zakład. Tutaj wyjaśniamy czym są punkty FKP.

Warto wspomnieć, że już na samym starcie możesz rozpocząć przygodę z bukmacherem mając 2 800 oczek, co jest równowartością bonusu 20 złotych. Jak? Wystarczy zarejestrować się z kodem promocyjnym 2230PLN.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W taki sam sposób możesz w przyszłości, po wysłaniu odpowiedniej liczby kuponów, skorzystać z takiego darmowego zakładu będąc już starym graczem.

Jak dokładnie wygląda Fortuna Klub Plus? Każde zagrane 2 złote to jeden punkt do Twojego konta. W regulaminie bukmachera można znaleźć punkt mówiący o tym, że w jednym dniu maksymalnie można zdobyć 300 punktów. Oznacza to, że w jednej dobie liczą się punkty FKP za nie większą sumę stawek niż 600 PLN. Za każdy zagrany zakład automatycznie do Twojego konta Fortuna Klub Plus dodawane są oczka.

Stan swojego konta punktów FKP możesz zawsze sprawdzić. Będąc zalogowanym rozwiń opcję w górnym prawym rogu i pod stanem konta depozytowego zobaczysz ile posiadasz oczek do wykorzystania na darmowy zakład.

Punkty FKP na podglądzie Fortuny

Jak w Fortunie wykorzystać program lojalnościowy do bonusu dla starych graczy? Zacznijmy od tego, że w tym wypadku jest już inny przelicznik niż za zdobywanie punktów FKP i tutaj 2 złote nie jest warte 1 oczko, a 280.  Prosta matematyka – obrócenie 560 złotych daje Ci możliwość zagrania freebeta za 2 złote. Oczywiście możesz nazbierać więcej punktów i w pewnym momencie wykorzystać je na większą stawkę w ramach Fortuna Klub Plus. Przykładowo 7 000 punktów to już bonus w Fortunie dla starych graczy o wartości 50 złotych. Warto pamiętać, że z końcem roku bukmacher zeruje stan konta FKP.

Punkty FKP, a bonus bez depozytu w Fortunie

Natomiast chcąc zagrać bonus w ramach Fortuna Klub Plus, wystarczy na podglądzie kuponu zaznaczyć opcję zapłaty w punktach FKP. Warto też wspomnieć, że darmowy zakład dzięki temu programowi lojalnościowemu nie podlega żadnemu skomplikowanemu obrotowi – wystarczy zagrać raz i nie ma jakichkolwiek warunków związanych z kuponami!

Jak płacić punktami FKP za obstawianie w Fortunie

Happy hours jako bonus Fortuny dla starych graczy

Promocja, która jest obecna w Fortunie już od lat. Teoretycznie bonusem dla starych graczy ją nie nazwiemy, ale to promocja zadowalająca wielu – w końcu cały czas powraca i zawsze satysfakcjonuje obstawiających. Happy hours to jak sama nazwa mówi szczęśliwe godziny. U omawianego bukmachera najczęściej ta akcja oznacza wyznaczony okres czasu, w którym po spełnieniu warunków kuponu można grać z podwyższeniem wygranej o 14%. Co w praktyce można też odczytać jako legalna gra bez podatku, jak kiedyś ta promocja była promowana.

Przykład? Liga Mistrzów i typowanie między 17:00 i 18:00. Warunkami są minimalna stawka na poziomie 20 PLN pozycje na kuponie z europejskich pucharów – co najmniej trzy po kursie minimalnym 1.30 każda.

fortuna happy hours

Fortuna dbając o starych graczy co jakiś czas ogłasza happy hours na konkretne zdarzenia… a czasami nawet na kilka dni. Aby być na bieżąco, śledź naszą zakładkę, gdzie piszemy wszystkie informacje z zakładów bukmacherskich, także o bonusach -> https://zagranie.com/zaklady-bukmacherskie-online/

Cotygodniowe szanse starych graczy na bonusy w Fortunie

Już od dłuższego czasu Fortuna z bonusami dla starych graczy satysfakcjonuje swoich lojalnych klientów. Obecnie nie ma tygodnia, kiedy bukmacher nie proponowałby nowej promocji, w której można zdobyć także między innymi punkty FKP, o których pisałem prędzej.

Każda promocja jest indywidualna i ma swój regulamin. Jednak można przytoczyć kilka przykładów, takich jak bezpiecznik Fortuny – w wielki skrócie jest to zakład bez ryzyka dla starych graczy na konkretne wydarzenie sportowe. Inną akcją jest pewniak Fortuny, który wydaje się jeszcze lepszy… bo dodatkowe środki otrzymuje się niezależnie czy zakład będzie trafiony czy nie. Wystarczy zagrać kupon według proponowanych warunków, które nie są wygórowane.

fortuna piłkarski pewniak

Będąc przy obostrzeniach, warto zaznaczyć, że jakikolwiek bonus Fortuny dla stałych graczy jest otrzymywany w formie punktów FKP, co niewątpliwie powinno jak najbardziej cieszyć. Dlaczego? Tak jak prędzej wyjaśniałem, warunki obrotowe tych darmowych środków właściwie nie istnieją. Wystarczy raz zagrać za ten freebet i wygraną można od razu wypłacić. Nie ma żadnych uwarunkowań kuponów dotyczących otrzymanych środków, zarówno co do pozycji, jak i kursów.

Konkurencja na polskim rynku zakładów bukmacherskich rośnie, co sprawia, że zyskuje na tym każdy gracz. Firmy walcząc o klientów muszą się starać i ulepszać swój produkt. Także w kwestii takich promocji. Ci najwięksi także muszą się dostosować, tak też STS również poważnie podchodzi do kwestii bonusów dla starych graczy. Jeszcze kilka lat temu takie akcje były rzadkością i jak ktoś proponował cokolwiek to był chwalony. Dzisiaj już nie ma pytania czy ktoś ma promocje niezwiązane z ofertą powitalną, ale na jakim poziomie one są. Tak w Fortunie śmiało mogę napisać, że bonusy dla starych graczy są jedne z najlepszych, jak nie najlepsze. Powód jest prosty. Dodatkowe środki otrzymujemy w formie punktów FKP, które mają obiektywnie najlepsze warunki obrotowe spośród legalnych bukmacherów.