Promocyjna ofensywa Fortuny o charakterystycznej nazwie „Fortuna z bonusem” rozkręca się coraz szybciej! Tym razem bonus dotyczy zwiększenia wygranych na zakładach prematch. Warto zwrócić uwagę na to, że dzięki tej promocji Twoja wygrana może wzrosnąć aż o 50%! Jeśli jeszcze Ci mało to pamiętaj, że z naszym kodem promocyjnym: 1140PLN dostaniesz od Fortuny jeszcze więcej!

Wyższa wygrana na kuponach AKO

Przed tygodniem informowaliśmy o „Bezpieczniku na NBA”. Kolejną akcją Fortuny jest „AKO Bonusy prematch”. Co to takiego? Ta promocja pozwala graczom wygrać od 7 do aż 50% więcej na kuponach AKO! Zwiększanie wygranych jest jedną z kluczowych opcji jakie oferuje nam Fortuna. Tym razem padło na zakłady prematch. Omawiany bonus daje graczom możliwość podwyższenia swojej wygranej. Aby tak się stało należy pamiętać o wybraniu odpowiedniego bonusu kursowego.

Pamiętajcie, że ten bonus obowiązuje tylko w ofercie prematch. W promocji mogą wziąć udział kupony AKO lub MAXIKOMBI, na których znajdzie się minimum 5 zdarzeń. Z bonusu można skorzystać zarówno za pośrednictwem strony www, aplikacji mobilnej i PPZ Fortuny. Pojedyncze zdarzenie na kuponie musi mieć posiadać kurs minimum 1.15. Kupony, które biorą udział w promocji nie podlegają opcji „Early Cash Out”. Więcej dokładnych informacji dostępnych na stronie bukmachera.

Liczysz na więcej? Mamy dla Ciebie Fortuna kod promocyjny!

Chcesz skorzystać z promocji, ale nie posiadasz konta na Fortunie? Żaden problem! Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z naszego Fortuna kodu promocyjnego: 1140PLN. Dzięki niemu uzyskasz dostęp do specjalnej, spersonalizowanej oferty, zakładu bez ryzyka na korzystnych warunkach oraz środki bonusowe, które są równe pierwszej wpłacie.

Więcej informacji na temat możliwości kodu promocyjnego do Fortuny znajdziesz tutaj –> Fortuna kod promocyjny. Nie zwlekaj i skorzystaj już teraz! Pamiętaj aby przy rejestracji wpisać Fortuna kod promocyjny: 1140PLN. Na pewno nie pożałujesz!