tylko na

100% do 1000 zł od depozytu

+ 100 125 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 1125 zł, a z naszym kodem: 1145PLN

Kod rejestracyjny
1145PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 125 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jeżeli poszukujesz frazy Fortuna bonus albo Fortuna kod promocyjny, to dobrze trafiłeś. Wyjaśniamy wszystkie zasady wykorzystania całego pakietu trzech promocji na start – dodatkowych środków od wpłaty, zakładu bez ryzyka oraz freebetu. Poza tym z naszym kodem promocyjnym w Fortunie więcej do zyskania.

Fortuna kod promocyjny: 1145PLN

Fortuna kod promocyjny:

1145PLN

Zakład bez ryzyka

142 PLN

Bonus od depozytu

1000 PLN

Bonus bez depozytu

20 PLN

Darmowe bonusy dla starych graczy

250 PLN grupie Zagranie

Happy hours

Okolicznościowe +14% do wygranych

AKO bonusy

+100% przy AKO minimum 24

Kod promocyjny Fortuny, czyli wyższe bonusy

Dlaczego warto mieć nasz kod promocyjny do Fortuny? Daje on możliwość do wykorzystania wyższej oferty powitalnej niż ta podstawowa u bukmachera. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zakład bez ryzyka, który jest wyższy o 25 PLN z użyciem kodu 1145PLN przy rejestracji.

Gdzie wpisać kod promocyjny i jak uzyskać dodatkowy bonus w Fortunie?

Ok, już wiemy co daje w Fortunie bonus dla naszych czytelników, to teraz dla pewności, żebyś wykorzystał najlepszą ofertę, parę faktów na temat użycia kodu promocyjnego.

 • Na początek przejdź do formularza rejestracyjnego
 • Będąc już na stronie Fortuny, w odpowiednie miejsce wpisz kod promocyjny 1145PLN

Gdzie wpisać kod promocyjny w Fortunie

 • Wypełnij wszystkie niezbędne dane w formularzu rejestracyjnym do Fortuny
 • Nie zapomnij zaznaczenia opcji otrzymania bonusów bukmacherskich, aby w pełni skorzystać z profitów wynikających z kodu promocyjnego w Fortunie

Chęć otrzymania bonusu w Fortunie

 • Po wypełnieniu niezbędnych pól, wpisaniu kodu promocyjnego 1145PLN, kliknij zarejestruj. Następnie musisz zweryfikować konto przez e-mail i możesz się już zalogować oraz korzystać z bonusów.

Jak zweryfikować konto w Fortunie

 • Aby wypłacić gotówkę musisz ukończyć rejestrację przez wypełnienie wszystkich niezbędnych danych.

Fortuna – obrót i zasady bonusu

Jakie zasady ma każdy z bonusów w Fortunie? Rozkładamy każdą z trzech promocji na czynniki pierwsze i oceniamy trudność obrotu.

Zakład bez ryzyka

Jeżeli jeszcze nie wiesz czym jest zakład bez ryzyka, to już tłumaczymy ten bonus w Fortunie. Pierwszy obstawiony kupon na nowo założonym koncie jest objęty tą promocją. W przypadku przegranej postawiona stawka wraca na konto, natomiast przy wygranej zwycięska suma jest Twoja, a opcja zakładu bez ryzyka jest już wykorzystana. Nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ jak można zauważyć – nie ma tutaj zagrożenia utraty swojej gotówki.

Zasady zakładu bez ryzyka w Fortunie

Chociaż trzeba zaznaczyć, że zwrotem nie będzie pełna postawiona stawka. W Fortunie bonus, zwany także cashbackiem, to obstawiona kwota pomniejszona o obowiązkowy, 12% podatek od stawki. Tak na przykład przy postawieniu 100 PLN i przegranym kuponie, na konto wróci 88 PLN.

Przypominam, że z naszym kodem promocyjnym do Fortuny – 1145PLN – przysługuje wyższy zakład bez ryzyka, do 125 PLN. W związku z tym, aby w pełni wykorzystać przysługujący bonus w ramach tej promocji należy postawić kupon za 142 PLN. W takim wypadku, odejmując obowiązkowy podatek od stawki, zwrot wyniesie 125 PLN.

Wykorzystanie zakładu bez ryzyka w Fortunie z kodem promocyjnym

Chcąc w Fortunie wyższy bonus w ramach zakładu bez ryzyku, nie zapomnijcie o użyciu kodu promocyjnego 1145PLN

Trzeba też zwrócić uwagę na inne zasady, w tym fakt, że Fortuna wymaga, aby wykorzystać ten bonus w terminie 10 dni od czasu założenia konta. Niby nic takiego, ale warto o tym wiedzieć, ponieważ przez nieuwagę można stracić szansę na skorzystanie z zakładu bez ryzyka. Sam zwrot jest w formie środków do wykorzystania na obstawianie i w tym wypadku także znajdziemy obostrzenia związane z terminem. Tym razem na zagranie bonusem dostajemy 7 dni. Gdy termin zostanie przekroczony, dodatkowe środki przepadają. Ten warunek nie jest trudny do spełnienia i niemal każdy nawet o tym nie musi myśleć, ale warto o tym wiedzieć, aby przez nieuwagę nie stracić szansy na wykorzystanie zakładu bez ryzyka w Fortunie, który z kodem promocyjnym 1145PLN to zwrot do 125 PLN. W regulaminie bukmachera znajdziemy jeszcze zapis, że zakład bez ryzyka nie może być wykorzystany na sporty wirtualne.

Niewątpliwie wielkim atutem cashbacku w Fortunie w porównaniu do konkurencji jest fakt, że nie ma tutaj warunków dotyczących kuponów zagranych w ramach promocji, co ułatwia realizację promocji.

Bonus od depozytu

Najpopularniejszą promocją w ofercie powitalnej polskich bukmacherów jest bonus od depozytu, nie inaczej jest w Fortunie. Z tego tytułu dodatkowe środki to 100% od wpłaty, maksymalnie do 1000 PLN. W tym wypadku nie ma kodu promocyjnego, który by podwyższał tę sumę.

Sytuacja jest banalnie prosta, tak na przykład:

 • wpłacasz 100 PLN, dostajesz dodatkowe 100 PLN
 • wpłacasz 480 PLN, dostajesz dodatkowe 480 PLN
 • wpłacasz 800 PLN, dostajesz dodatkowe 800 PLN
 • wpłacasz 1 000 PLN, dostajesz dodatkowe 1 000 PLN
 • wpłacasz 2 000 PLN, dostajesz dodatkowe 1 000 PLN

Maksymalna dodatkowa kwota, którą można otrzymać z tytułu bonusu od depozytu w Fortunie to właśnie 1 000 PLN, niezależnie ile więcej zostanie wpłacone na konto.

Tak jak wszędzie, tak u tego bukmachera istnieją warunki obrotowe. O co chodzi? Liczbę razy, którą trzeba wydać na zakłady, aby móc wypłacić bonus. W Fortunie wymaga się obrotu swojego depozytu, aby uaktywnić dodatkowe środki. Jakie są to obostrzenia? Bukmacher wymaga czterokrotnego obrócenia wpłaconej sumy, czyli przy maksymalnym bonusie będzie to 4 000 PLN. Jednak to nie wszystko, ponieważ kupony, które liczą się do obrotu także są obarczone pewnymi warunkami. Zakład musi mieć co najmniej 3 zdarzenia, natomiast minimalny kurs musi wynieść 1.60. Tak jak przy każdym bonusie, tak tutaj ważną kwestią jest też zwrócenie uwagi na termin. Ten w przypadku tej promocji wynosi 30 dni. Tak jak przy zakładzie bez ryzyka, zasady mówią, że bonus nie może zostać wykorzystany na sporty wirtualne.

Dodatkowo warto widzieć:

•            Klient, po dokonaniu rejestracji I zalogowaniu się na swoje konto w Fortunie będzie miał:
•            3 dni na zaakceptowanie bonusu w sekcji “Moje Bonusy”
•            Po zaakceptowaniu bonusu – będzie miał 3 dni na wpłacenie pierwszego depozytu
•            Następnie, po dokonaniu pierwszej wpłaty – będzie miał 4 dni na dokonanie pierwszego zakładu spełniającego wymogi bonusu

Bonus bez depozytu

Najbardziej uwielbiany i pożądany przez graczy bonus, czyli ten bez depozytu lub też jak można nazwać – darmowy. W związku z tym nie ma się co dziwić popularności tej promocji. Jak to wygląda w Fortunie? Po założeniu konta otrzymujesz na start punkty FKP w wysokości 2 800 oczek, które są warte zakład za 20 PLN. Jednak oczywiście można sobie to rozłożyć na kilka kuponów po mniejszej stawce.

Punkty FKP, a bonus bez depozytu w Fortunie

Po raz kolejny na uznanie zasługuje fakt, że bukmacher nie wymaga jakiegoś wygórowanego obrotu, co oceniając bonus Fortuny stawia go w jasnym świetle. Nie zapominajcie też, że używając przy rejestracji kodu promocyjnego 1145PLN będziecie mogli liczyć sumarycznie na większe profity niż w standardowej ofercie.

Jak wykorzystać punkty FKP jako bonus bez depozytu? Nic trudnego, na podglądzie kuponu wystarczy zaznaczyć odpowiedną opcję obok „do zapłaty 2,800 punktów FKP” po tym, jak w polu stawka wpiszemy kwotę, za którą chcemy wykorzystać oczka. Sprawdź także oferty innych bukmacherów na bonusy bez depozytu.

Jak płacić punktami FKP za obstawianie w Fortunie

Kody promocyjnego do innych bukmacherów

Kod promocyjny do Fortuny, to nie jedyny którym dysponujemy dla naszych czytelników pozwalający na wykorzystanie ekskluzywnej i wyższej oferty u polskiego bukmachera. Jeżeli jesteś zainteresowany tematem, to sprawdź naszą zakładkę BONUSY BUKMACHERSKIE, gdzie znajdziesz szczegóły na temat promocji innych legalnych podmiotów działających w kraju razem ze specjalnymi kodami promocyjnymi.

PS. Fortuna sponosoruje Legię!