Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jeżeli poszukujesz frazy Fortuna bonus albo Fortuna kod promocyjny, to dobrze trafiłeś. Wyjaśniamy wszystkie zasady wykorzystania całego pakietu trzech promocji na start – dodatkowych środków od wpłaty, zakładu bez ryzyka oraz freebetu. Poza tym z naszym kodem promocyjnym w Fortunie więcej do zyskania.

Fortuna kod promocyjny: 2230PLN

Fortuna kod promocyjny:

2230PLN

Zakład bez ryzyka

238 PLN

Bonus od depozytu

2000 PLN

Bonus bez depozytu

20 PLN

Darmowe bonusy dla starych graczy

250 PLN grupie Zagranie

Happy hours

Okolicznościowe +14% do wygranych

AKO bonusy

+100% przy AKO minimum 24

Kod promocyjny Fortuny, czyli wyższe bonusy

Dlaczego warto mieć nasz kod promocyjny do Fortuny? Daje on możliwość do wykorzystania wyższej oferty powitalnej niż ta podstawowa u bukmachera. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zakład bez ryzyka, który jest wyższy o 25 PLN z użyciem kodu 2230PLN przy rejestracji.

Gdzie wpisać kod promocyjny i jak uzyskać dodatkowy bonus w Fortunie?

Ok, już wiemy co daje w Fortunie bonus dla naszych czytelników, to teraz dla pewności, żebyś wykorzystał najlepszą ofertę, parę faktów na temat użycia kodu promocyjnego.

 • Na początek przejdź do formularza rejestracyjnego
 • Będąc już na stronie Fortuny, w odpowiednie miejsce wpisz kod promocyjny 2230PLN

Gdzie wpisać kod promocyjny w Fortunie

 • Wypełnij wszystkie niezbędne dane w formularzu rejestracyjnym do Fortuny
 • Nie zapomnij zaznaczenia opcji otrzymania bonusów bukmacherskich, aby w pełni skorzystać z profitów wynikających z kodu promocyjnego w Fortunie

Chęć otrzymania bonusu w Fortunie

 • Po wypełnieniu niezbędnych pól, wpisaniu kodu promocyjnego 2230PLN, kliknij zarejestruj. Następnie musisz zweryfikować konto przez e-mail i możesz się już zalogować oraz korzystać z bonusów.

Jak zweryfikować konto w Fortunie

 • Aby wypłacić gotówkę musisz ukończyć rejestrację przez wypełnienie wszystkich niezbędnych danych.

Fortuna – obrót i zasady bonusu

Jakie zasady ma każdy z bonusów w Fortunie? Rozkładamy każdą z trzech promocji na czynniki pierwsze i oceniamy trudność obrotu.

Zakład bez ryzyka

Jeżeli jeszcze nie wiesz czym jest zakład bez ryzyka, to już tłumaczymy ten bonus w Fortunie. Pierwszy obstawiony kupon na nowo założonym koncie jest objęty tą promocją. W przypadku przegranej postawiona stawka wraca na konto, natomiast przy wygranej zwycięska suma jest Twoja, a opcja zakładu bez ryzyka jest już wykorzystana. Nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ jak można zauważyć – nie ma tutaj zagrożenia utraty swojej gotówki.

Zasady zakładu bez ryzyka w Fortunie

Chociaż trzeba zaznaczyć, że zwrotem nie będzie pełna postawiona stawka. W Fortunie bonus, zwany także cashbackiem, to obstawiona kwota pomniejszona o obowiązkowy, 12% podatek od stawki. Tak na przykład przy postawieniu 100 PLN i przegranym kuponie, na konto wróci 88 PLN.

Przypominam, że z naszym kodem promocyjnym do Fortuny – 2230PLN – przysługuje wyższy zakład bez ryzyka, do 200 PLN. W związku z tym, aby w pełni wykorzystać przysługujący bonus w ramach tej promocji należy postawić kupon za 238 PLN. W takim wypadku, odejmując obowiązkowy podatek od stawki, zwrot wyniesie 200 PLN.

Wykorzystanie zakładu bez ryzyka w Fortunie z kodem promocyjnym

Chcąc w Fortunie wyższy bonus w ramach zakładu bez ryzyku, nie zapomnijcie o użyciu kodu promocyjnego 2230PLN

Trzeba też zwrócić uwagę na inne zasady, w tym fakt, że Fortuna wymaga, aby wykorzystać ten bonus w terminie 10 dni od czasu założenia konta. Niby nic takiego, ale warto o tym wiedzieć, ponieważ przez nieuwagę można stracić szansę na skorzystanie z zakładu bez ryzyka. Sam zwrot jest w formie środków do wykorzystania na obstawianie i w tym wypadku także znajdziemy obostrzenia związane z terminem. Tym razem na zagranie bonusem dostajemy 7 dni. Gdy termin zostanie przekroczony, dodatkowe środki przepadają. Ten warunek nie jest trudny do spełnienia i niemal każdy nawet o tym nie musi myśleć, ale warto o tym wiedzieć, aby przez nieuwagę nie stracić szansy na wykorzystanie zakładu bez ryzyka w Fortunie, który z kodem promocyjnym 2230PLN to zwrot do 210 PLN. W regulaminie bukmachera znajdziemy jeszcze zapis, że zakład bez ryzyka nie może być wykorzystany na sporty wirtualne.

Niewątpliwie wielkim atutem cashbacku w Fortunie w porównaniu do konkurencji jest fakt, że nie ma tutaj warunków dotyczących kuponów zagranych w ramach promocji, co ułatwia realizację promocji.

Bonus od depozytu

Najpopularniejszą promocją w ofercie powitalnej polskich bukmacherów jest bonus od depozytu, nie inaczej jest w Fortunie. Z tego tytułu dodatkowe środki to 100% od wpłaty, maksymalnie do 2000 PLN. W tym wypadku nie ma kodu promocyjnego, który by podwyższał tę sumę.

Sytuacja jest banalnie prosta, tak na przykład:

 • wpłacasz 100 PLN, dostajesz dodatkowe 100 PLN
 • wpłacasz 480 PLN, dostajesz dodatkowe 480 PLN
 • wpłacasz 800 PLN, dostajesz dodatkowe 800 PLN
 • wpłacasz 1 000 PLN, dostajesz dodatkowe 1 000 PLN
 • wpłacasz 2 000 PLN, dostajesz dodatkowe 1 000 PLN

Maksymalna dodatkowa kwota, którą można otrzymać z tytułu bonusu od depozytu w Fortunie to właśnie 1 000 PLN, niezależnie ile więcej zostanie wpłacone na konto.

Tak jak wszędzie, tak u tego bukmachera istnieją warunki obrotowe. O co chodzi? Liczbę razy, którą trzeba wydać na zakłady, aby móc wypłacić bonus. W Fortunie wymaga się obrotu swojego depozytu, aby uaktywnić dodatkowe środki. Jakie są to obostrzenia? Bukmacher wymaga czterokrotnego obrócenia wpłaconej sumy, czyli przy maksymalnym bonusie będzie to 4 000 PLN. Jednak to nie wszystko, ponieważ kupony, które liczą się do obrotu także są obarczone pewnymi warunkami. Zakład musi mieć co najmniej 3 zdarzenia, natomiast minimalny kurs musi wynieść 1.60. Tak jak przy każdym bonusie, tak tutaj ważną kwestią jest też zwrócenie uwagi na termin. Ten w przypadku tej promocji wynosi 30 dni. Tak jak przy zakładzie bez ryzyka, zasady mówią, że bonus nie może zostać wykorzystany na sporty wirtualne.

Dodatkowo warto widzieć:

•            Klient, po dokonaniu rejestracji I zalogowaniu się na swoje konto w Fortunie będzie miał:
•            3 dni na zaakceptowanie bonusu w sekcji “Moje Bonusy”
•            Po zaakceptowaniu bonusu – będzie miał 3 dni na wpłacenie pierwszego depozytu
•            Następnie, po dokonaniu pierwszej wpłaty – będzie miał 4 dni na dokonanie pierwszego zakładu spełniającego wymogi bonusu

Bonus bez depozytu

Najbardziej uwielbiany i pożądany przez graczy bonus, czyli ten bez depozytu lub też jak można nazwać – darmowy. W związku z tym nie ma się co dziwić popularności tej promocji. Jak to wygląda w Fortunie? Po założeniu konta otrzymujesz na start punkty FKP w wysokości 2 800 oczek, które są warte zakład za 20 PLN. Jednak oczywiście można sobie to rozłożyć na kilka kuponów po mniejszej stawce.

Punkty FKP, a bonus bez depozytu w Fortunie

Po raz kolejny na uznanie zasługuje fakt, że bukmacher nie wymaga jakiegoś wygórowanego obrotu, co oceniając bonus Fortuny stawia go w jasnym świetle. Nie zapominajcie też, że używając przy rejestracji kodu promocyjnego 2230PLN będziecie mogli liczyć sumarycznie na większe profity niż w standardowej ofercie.

Jak wykorzystać punkty FKP jako bonus bez depozytu? Nic trudnego, na podglądzie kuponu wystarczy zaznaczyć odpowiedną opcję obok „do zapłaty 2,800 punktów FKP” po tym, jak w polu stawka wpiszemy kwotę, za którą chcemy wykorzystać oczka. Sprawdź także oferty innych bukmacherów na bonusy bez depozytu.

Jak płacić punktami FKP za obstawianie w Fortunie

Kody promocyjnego do innych bukmacherów

Kod promocyjny do Fortuny, to nie jedyny którym dysponujemy dla naszych czytelników pozwalający na wykorzystanie ekskluzywnej i wyższej oferty u polskiego bukmachera. Jeżeli jesteś zainteresowany tematem, to sprawdź naszą zakładkę BONUSY BUKMACHERSKIE, gdzie znajdziesz szczegóły na temat promocji innych legalnych podmiotów działających w kraju razem ze specjalnymi kodami promocyjnymi.

PS. Fortuna sponosoruje Legię!

Jaki jest kod promocyjny do Fortuny?

2230PLN

Jak otrzymać 20zl w Fortunie?

Zarejestruj się z kodem promocyjnym 2230PLN i na start otrzymasz 2800 punktów FKP, które możesz wykorzystać w Fortunie jako darmowy zakład 20zl

Fortuna konserwacja strony – kiedy będzie działać strona?

W Fortunie zdarzają się przerwy w działaniu serwisu online. W przypadku takich problemów prosimy o cierpliwość – cały zespół pracuje nad tym, aby jak najszybciej zażegnać problem.

Fortuna bonus dla starych graczy

Fortuna to nie tylko bonus dla nowych graczy. Starzy, mający konto już dłuższy czas mogą liczyć na cotygodniowe promocje jak np. happy hours. Dodatkowo za każdy zagrany kupon zbierasz punkty FKP, które można wykorzystać na darmowy zakład.

Fortuna bonus zakład bez ryzyka

Aby skorzystać z wyższego zakładu bez ryzyka w Fortunie niż w standardowej ofercie użyj przy rejestracji kodu promocyjnego 2230PLN. Kwota Twojego zakładu bez ryzyka wyniesie wtedy do 210 PLN.

Czy Fortuna jest bezpieczna?

Tak, Fortuna jest bezpieczna. Jako legalny bukmacher są zobowiązani prawem do bezpiecznego zbierania danych i mają zabronione udostępnianie ich. Wymagany między innymi skan dowodu jest obowiązkowy tylko w celu weryfikacji pełnoletności.

Ile trwa wypłata w Fortunie?

W Fortunie wypłaty realizowane są w dni robocze od 12:00. W przypadku złożenia wniosku o wypłatę po tej godzinie, kwota znajdzie się na koncie bankowym w następny dzień roboczy o 12:00. Na przykład wypłacając środki w piątek wieczorem, dostaniesz je w poniedziałek o 12:00.

Jak wygrać w Fortunie?

Nie ma na to jednej, dobrej odpowiedzi. Jednak podpowiedzi możesz szukać w naszych analizach i propozycjach kuponów w zakładce typy dnia.

Co oznacza 10 w Fortunie?

10 w Fortunie oznacza pozycję wskazującą na wygraną gospodarzy lub remis – w przypadku gdy rezultat będzie jedną z tych dwóch możliwości, zdarzenie jest rozliczone jako trafione.