Fortuna bonus powitalny 2019

Na początek zauważ, że z kodem promocyjnym od Zagranie otrzymujesz zdecydowanie wyższy bonus w Fortunie niż, jako standardowy klient! Promocja dla naszych graczy to 125 PLN w zakładzie bez ryzyka zamiast 100 PLN.

Informacja o bonusie z kodem promocyjnym: 1145PLN

125 PLN w zakładzie bez ryzyka
1000 PLN od depozytu
20 PLN freebet*
Kod promocyjny: 1145PLN

*przyznawane w punktach FKP, do odbioru w sklepie

Rejestracja bonusowa na 1145 PLN w Fortunie

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Tak naprawdę tylko Fortuna na polskim rynku zakładów bukmacherskich posiada zakład bez ryzyka z prawdziwego zdarzenia.

Na czym polega bonus?

Pierwszy kupon, który obstawisz do kwoty 125 PLN nie jest obarczony ryzykiem, to znaczy, że nie możesz przegrać, a możesz wygrać! Fajnie, co? Nie ma w tym żadnych haczyków. Wpłacasz jaką tam kwotę chcesz, grasz kupon, przegrywasz, kasa wraca na depozyt, możesz ją od razu wypłacić bez obracania.

Zakład bez ryzyka to prosta promocja, pomimo że nie jest to najwyższa kwota bonusowa, to jednak pozwala na obstawianie

Fortuna bonus od depozytu

To klasyczny bonus, który posiada prawie każdy bukmacher w Polsce. Wpłacasz wybraną kwotę i dostajesz od niej podwojenie, czyli 100%. Przykład, wpłacasz 100 PLN – dostajesz 100 PLN, razem masz 200 PLN na obstawianie. Maksymalnie otrzymasz bonus do wpłaconych 1000 PLN, wtedy w Twoim depozycie znajdzie się łącznie 2000 PLN.

Nie zapomnij, że promocja obowiązuje tylko dla pierwszego złożonego depozytu, drugi, trzeci, czwarty czy pięćdziesiąty nie będzie już podlegał tej promocji.

W tym przypadku nie możesz jednak od razu wypłacić tego, co dostałeś.

Bonusem od depozytu w Fortunie trzeba obrócić, co jasne i logiczne i w ogóle stosowane u wszystkich buków. W dalszej części tekstu powiemy, jak to zrobić i przedstawimy zasady obrotu.

Freebet 20 PLN

Bonus bez depozytu, czyli promocja, dzięki której dostaniesz darmowe środki bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy. Najważniejsze to przejść pełną rejestrację i odnaleźć sklep Fortuny.

Freebet 20 PLN otrzymujesz w formie właśnie punktów, które zamieniasz w sklepie na bonus. Nie przestrasz się więc, jeśli od razu po założeniu konta nie będziesz widział w swoim depozycie środków, one w ogóle się tam nie pokażą. Podczas wnoszenia kuponu będziesz miał natomiast możliwości zagrania za punkty i w ten sposób skorzystasz z freebeta.

Rejestracja w Fortunie

Szybka, prosta i przyjemna, jak u większości polskich bukmacherów. Fortuna wyróżnia się natomiast funkcją zakładania konta bez dowodu. My jednak polecamy od razu zarejestrować się ze wszystkimi danymi, bo tylko wtedy możesz wypłacać pieniądze i grać bez limitów. Wytłumaczymy Ci teraz jak dokonać rejestracji z kodem promocyjnym, dzięki któremu otrzymasz dostęp do wszystkich bonusów w Fortunie.

  • W pierwszym polu wpisujesz swój pseudonim i hasło. Tych danych użyjesz później do poprawnego logowania. Oprócz tego wklep też swój adres e-mail – to na niego dostaniesz wiadomość z linki. Standardowo, podajesz swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania.
  • W kolejnych oknach do wypełniania przygotuj dowód osobisty. To niezbędny dokument do poprawnego sprawdzenia Twoich danych. Fortuna dba o prywatność klientów, nie będzie nigdzie rozdawać tych informacji. Po co bukmacherowi skan Twojego dowodu i pozostałe dane? Po pierwsze, trzeba stwierdzić czy masz 18 lat. Po drugie, trzeba stwierdzić, czy dane, które podałeś nie są fałszywe i nie zakładasz np. konta na babcię, albo na siebie, żeby drugi raz dostać bonus.
  • Nie zapomnij o kodzie promocyjnym. Tylko z nim dostaniesz lepsze bonusy, czyli 125 PLN w zakładzie bez ryzyka, 20 PLN freebet oraz 1000 PLN od depozytu. Wpisujesz go na samym końcu okienek.
  • Zgody obowiązkowe i nie obowiązkowe. Z naszej strony przypominamy o wyrażeniu woli na otrzymanie bonusu, tak jak na screenshocie poniżej. Jeśli tego nie zrobisz, to nie dostaniesz bonusów, a to byłoby… bez sensu?
  • Na koniec wejdź sobie na maila i kliknij w link aktywacyjny. Następnie możesz już swobodnie grać.

Jak dobrze wykorzystać bonusy?

Na Twoim koncie znajduje się teraz 2800 punktów (odpowiednik 20 PLN) oraz możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka i bonusu bez depozytu. Masz aż 3 promocje, jak to zrobić, żeby ich nie zmarnować. Tłumaczymy kolejność!

  • Najpierw najlepiej pomyśleć o wykorzystaniu bonusu od depozytu. Pamiętaj, że Twoja pierwsza wpłata zostanie powiększona dwukrotnie, ale tylko pierwsza! Wpłać, ile chcesz, ale pamiętaj, że drugiej takiej okazji już nie będzie.
  • Spróbuj zagrać bez ryzyka. Teraz, kiedy masz już bonus, podzielony na saldo główne i promocyjne, możesz obstawić pierwszy kupon. Pamiętaj, że Fortuna zwróci Ci stawkę do 125 PLN.
  • No, a na koniec możesz popykać za te 2800 punktów, które dostałeś zupełnie za darmo. Teraz nie zablokujesz sobie już nimi zakładu bez ryzyka, ani nic z tych rzeczy. Wszystko fajnie rozplanowane.

Teraz już wiesz o co chodzi? Gdybyś najpierw zajął się zakładem bez ryzyka i wpłacił np. 125 PLN, to zyskałbyś dodatkowe 125 PLN, to nieco ponad 10% możliwości bonusu od depozytu. Warto więc najpierw skupić się na najwyższej kwocie, a później na kuponie, którego nie możesz przegrać.

Nie wiesz na co obstawiać?

Oferta Fortuny jest bardzo bogata, a bonusy, które otrzymałeś możesz wykorzystać dowolnie. Jeśli jesteś fanem polskich lig, to szczególnie zainteresuj się I ligą. Bukmacher pochodzący z Czech jest tytularnym sponsorem rozgrywek i co tydzień przygotowuje nowe promocje dla jej fanów. Wbrew pozorom, jest tam na kogo stawiać i kogo oglądać, a szczególnie dobre wrażenie robi Raków Częstochowa. Klub ten zamelduje się pewnie niedługo w Ekstraklasie!

Poza tym Fortuna sponsoruje również naszą reprezentację w skokach narciarskich. Dla fanów skoczków bukmacher przygotował promocję, w której dodaje 14% do wygranych w określonych godzinach wnoszenia kuponów. Jeśli złożysz swoją kombinację tylko z typów narciarstwa klasycznego, to Twoja wygrana będzie powiększona o 14%.

Wpłaty i wypłaty

Wpłacać środki do Fortuny możesz całą dobę. Głównie obsługiwane metody płatności to przelewy internetowe czy karty płatnicze. Jeśli wolisz doładować konto np. w punkcie, to żaden problem – możesz to zrobić w dowolnym salonie bukmachera gotówką lub kartą płatniczą.

Wypłaty są natomiast realizowane za pomocą szybkich przelewów. Dzięki temu środki, które zlecisz do przelania na swoje prywatne konto pojawią się tam już do 24h.