Początek tygodnia z NHL był fatalny, bo oba typy były nietrafione. Jednak analizy i moje przemyślenia wydawały się logiczne… ale los chciał inaczej. W końcu to sport. W najlepszej hokejowej lidze ostatnio trudno przewidzieć rezultaty, ale trzymając się mojej dedukcji – na dzisiaj dubel z kursem akumulowanym 2,97.

Odbierz prezent od STS specjalnie dla odbiorców Zagranie! Kod rejestracyjny: 1025PLN

sts_baner_legal2

Buffalo Sabres vs Tampa Bay Lightning (1:30)

Szukając w dzisiejszych meczach zestawień obu drużyn, które mają ostatnio podobne spotkania w kwestii ilości bramek w oczy rzuciło mi się zestawienie Buffalo z Tampa Bay. Statystyki to tylko potwierdziły. Drużyna Sabres nie może znaleźć w tym sezonie regularności. Jednak tyczy to się wygranych lub przegranych serii. Ich poprzednie starcia charakteryzują się dużą ilością goli. Wystarczy przytoczyć, że dziewięć z ostatnich jedenastu meczów to więcej niż 5,5 gola. Najlepszym dowodem na kierunek, w jakim idzie Buffalo jest ostatni tydzień – rozpędzająca się ofensywa, ale zarazem braki w defensywie. Dwa poprzednie mecze Sabres to wyniki 4:3 oraz 5:6. Tampa Bay to drużyna zrównoważona po obu stronach lodowiska oraz z głębią składu. Wydaje się, że faworyt do Pucharu. Jednak ostatnio nie pokazują tej solidności po stronie bronionej. Sześć z ostatnich ośmiu starć Lightning to więcej niż 5,5 bramek. Co może się zdarzyć biorąc dwie ekipy, które ostatnio tak grają? Wydaje się, że właśnie duża liczba goli, więc idziemy w tym kierunku.

Minnesota Wilds vs Washington Capitals (2:00)

Gdy włączymy tabelę formy z ostatnich dziesięciu meczów to najlepszą ekipą okazuje się drużyna Minnesota Wilds. Nie ma się co dziwić, bo ostatnio grają fantastyczny hokej. Z początku chciałem na dzisiaj obstawić, że strzelą więcej niż 2,5 gola, bo ich ofensywa funkcjonuje z regularnością… ale po fiasku z NYR minionej nocy, pójdę w ich wygraną. Tym bardziej, że Capitals grają słabo i trzeba to jasno napisać. Trudno grać przeciwko aktualnym mistrzom NHL, ale nie patrząc na nazwiska to taki typ na dzisiaj wydawałby się dobrą opcją. Waszyngton w ogóle nie ma regularności i obecnie nie łapią się nawet do play-off. Hokejowy stan, jak możemy nazwać Minnesotę, jest w końcu szczęśliwy ze swojej ekipy. Drużyna Wilds przegrała tylko dwa mecze z ostatnich dwunastu… i te porażki zdarzyły się tylko na wyjeździe. Los mistrza jest trudny, bo każdy chce go pobić i chyba nie może być mowy o zlekceważeniu drużyny Oviechkina.

Dzisiaj na Zagranie kupon na NHL proponuje gościnnie. Na co dzień moje analizy i typy na hokejowe rozgrywki znajdziecie na portalu Bukmachersko.pl -> typy NHL