forBET aplikacja – jak pobrać i grać na telefonie?

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku


🔥 PROMOCJA NA EURO 2024: + 2000 PLN od depozytu i faza grupowa bez podatku + 300 PLN za wygraną Arsenalu z Porto! (do 21.02)

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 5280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni
EURO 2024: 2000 PLN od depozytu + faza grupowa bez podatku

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gracze zakładów bukmacherskich coraz chętniej przenoszą się do aplikacji mobilnych. Bukmacher forBET nie przechodzi obojętnie obok tego trendu. W ostatnim czasie udoskonalił swoją apkę. Efekt? Szybka, intuicyjna i funkcjonalna aplikacja forBET na wyciągnięcie ręki – jak deklaruje operator.

Z tego artykułu dowiesz się m.in. kto może z niej skorzystać, jak ją pobrać na Android i na iOS oraz co znajdziesz w środku – przydatne funkcje oraz ich zastosowanie. Na koniec przedstawię wynik mojego testu aplikacji forBET wraz z ostateczną oceną. Zapraszam!

Kiedy zacząć korzystać z aplikacji?

✔️ Zainteresuj się aplikacją na samym początku przygody z grą u danego bukmachera.
W tym przypadku mam na myśli posiadanie konta w forBET, ale jest to generalna zasada, której się trzymam. Jeśli nie mam jeszcze konta u danego operatora, to rejestruję się i zaraz po tym pobieram aplikację, aby mi to nie umknęło. Dlatego jeśli nie należysz jeszcze do grona klientów forBET, kliknij w poniższy przycisk i otwórz konto, aby następnie pobrać apkę.

Proces rejestracji w forBET jest naprawdę prosty i trwa tylko kilka minut. A kiedy podczas zakładania swojego profilu gracza wpiszemy kod promocyjny forBET, to dodatkowo można liczyć na kilka interesujących bonusów powitalnych.

Dlaczego tak? Wielu bukmacherów posiada w swoim wachlarzu promocji oferty dla grających za pośrednictwem aplikacji. Często za sam fakt pobrania apki lub za zasilenie konta przez aplikację można dostać dodatkowe środki na grę. Warto o tym wiedzieć już na samym początku obstawiania.

✔️ Pobierz aplikację, jeśli często obstawiasz na telefonie.
Przypomnijmy – aplikacja mobilna, czy to bukmachera, czy to sklepu internetowego, to narzędzie stworzone specjalnie z myślą o osobach, które obstawiają bądź robią zakupy właśnie na urządzeniu mobilnym. W przypadku aplikacji forBET jest to odzwierciedlenie strony internetowej bukmachera, lecz wzbogacone o lepsze rozmieszczenie treści, wyższą niezawodność i dodatkowe funkcje, dostosowane do mniejszych ekranów oraz stylu życia osób korzystających w głównej mierze ze smartfonów.

Instrukcja: jak pobrać aplikację forBET na swój telefon?

Skoro wiadomo już, czego można spodziewać się po aplikacji forBET, to czas przejść do praktyki, a więc pobrania forBET app. Oczywiście bukmacher daje możliwość ściągnięcia aplikacji na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, a więc:

  • Android
  • iOS

Dzięki temu żaden z typerów nie zostaje wykluczony ze względu na telefon, który posiada. Sama instalacja nie należy do skomplikowanych zadań – trwa moment i po chwili można korzystać z dobrodziejstw, które oferuje operator.

ForBET aplikacja na urządzeniu mobilnym z Androidem

Pobranie aplikacji forBET na telefon z Androidem trwa parę minut. W pierwszej kolejności należy nieco “pogrzebać” w telefonie. Mianowicie w Sklepie Google’a próżno szukać aplikacji bukmacherskich, ale oczywiście jest możliwość zainstalowania apki na swoim smartfonie. Jak to zrobić?

Oto instrukcja, jak pobieram aplikację forBET na swój telefon:

1. Najpierw wchodzę na stronę internetową forBET i szukam kodu QR znajdującego się na samym dole strony lub w zakładce panelu głównego: Więcej > Aplikacja.

2. Po zeskanowaniu przechodzę na specjalną stronę, gdzie należy kliknąć w przycisk “Pobierz dla Androida”.

3. Przechodzę do ustawień telefonu. Wybieram “Zezwalaj z tego źródła”.

4. Po wyrażeniu takiej zgody, rozpocznie się proces pobrania apki.

5. Kiedy forBET app zostanie zainstalowana, aplikacja pojawi się na ekranie głównym smartfona.

6. Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji forBET na telefonie, wystarczy już tylko kliknąć w ikonkę aplikacji z charakterystycznym logo bukmachera.

ForBET aplikacja na urządzeniu mobilnym z iOS (iPhone)

Nieco łatwiej wygląda sprawa z pobraniem aplikacji forBET na iOS. Mianowicie w tym przypadku nie trzeba wchodzić w żadne ustawienia czy zaznaczać jakichkolwiek zgód. Cały proces to tak naprawdę tylko kilka kliknięć i po chwili na urządzeniu pojawi się apka, z której od razu można korzystać.

Jak wygląda pobieranie aplikacji krok po kroku na Iphone?

1. W pierwszym kroku wchodzę w App Store i klikam w lupkę znajdującą się w prawym rogu ekranu. Wpisuję hasło: forBET aplikacja.

2. Klikam w przycisk “Pobierz”.

3. Potwierdzam chęć pobrania aplikacji, poprzez wpisanie hasła Apple ID lub Face ID.

4. Po chwili apka będzie pobrana i wystarczy wejść w przycisk “Otwórz”.

Aplikacja forBET w App Store.

5. Aplikacja jest gotowa. Wystarczy zalogować się lub zarejestrować konto z kodem “ZAGRANIE”, aby grać za jej pośrednictwem.

Logowanie w aplikacji forBET.

Mocne strony aplikacji forBET

Aplikacja mobilna forBET to świetna opcja dla wszystkich typerów, którzy chcą mieć szybki dostęp do zakładów bukmacherskich i obstawiania meczów. Posiada kilka interesujących funkcji, które doceniam jako typer. Poniżej przedstawiam i opisuję narzędzia, które na co dzień szczególnie mogą się przydać.

Funkcja mojeID

Jeśli czytasz ten artykuł, nie mając jeszcze konta w forBET, to powinien zainteresować Cię ten fragment. Jak wspomniałam, w aplikacji możliwe jest przejście procesu rejestracji, a funkcja mojeID u bukmachera znacznie ułatwia i przyspiesza tę procedurę. Formalności są ograniczone do minimum za sprawą automatycznej weryfikacji użytkownika z wykorzystaniem bankowości online. System mojeID w kilka sekund uwierzytelnia nowego klienta, a następnie dostarcza bukmacherowi informację o jego wiarygodności. Co ważne, wszystko odbywa się za pomocą szyfrowanego połączenia, bukmacher nie zyskuje dostępu do danych osobowych klienta – otrzymuje jedynie komunikat, czy weryfikacja przebiegła pomyślnie.

Wygodne filtrowanie oferty

Ważnym aspektem dla obstawiających jest bez wątpienia łatwe poruszanie się po apce, a także szybkie i intuicyjne wyszukiwanie konkretnych meczów. W aplikacji na telefon forBET ofertę znaleźć można na dolnym pasku wyświetlacza, a po wejściu w nią otrzymasz dostęp do rozbudowanego panelu. W tym miejscu za pomocą filtrów określa się dzień, a także dyscyplinę, która nas interesuje. Graczowi ukażą się tylko spotkania z danego sportu i dnia, które zaznaczył na pasku filtrowania. Łatwo w ten sposób można przejść przez żmudny proces selekcji zakładów.

Czat dla graczy

Możliwość komunikacji z innymi typerami to super opcja, którą daje aplikacja forBET. Będzie przydatna na początku przygody z zakładami, kiedy to będziesz potrzebował podpowiedzi, co warto typować. Jednak moim zdaniem to udogodnienie nie tylko dla początkujących. Sam korzystam z tej formy kontaktu dość regularnie, bo nieważne, jak duże doświadczenie się posiada, wątpliwości odnośnie słuszności typów są normą. Dlatego chętnie konsultuję się z innymi, aby poznać ich punkt widzenia, a potem wspólnie śledzimy rozgrywki i wymieniamy się spostrzeżeniami – emocje gwarantowane.

Obstawienie szybkiego kuponu

Funkcja szybkiego kuponu to wyjście naprzeciw przede wszystkim potrzebom nowych typerów, którzy stawiają pierwsze kroki i sami nie wiedzą, co warto grać, w czym czują się pewnie. Po wejściu w “szybki kupon” określamy: zakres kursów, stawkę oraz maksymalną wartość ewentualnej wygranej.

Na tej podstawie, po kliknięciu w “przygotuj kupon”, otrzymamy propozycję bukmachera z kilkoma bądź kilkunastoma zdarzeniami do obstawienia. Bez wątpienia warto korzystać z tego jako inspiracji. Można postawić gotowy kupon lub zmodyfikować go wedle uznania, jednak pewne jest, że mamy porządny punkt wyjścia odpowiadający naszym preferencjom.

Zakładka Betmarket

Kolejnym atutem tej aplikacji mobilnej jest tak zwany Betmarket. To miejsce również można nazwać źródłem inspiracji dla graczy – to kolejny ukłon w stronę typerów, którzy nie mają pomysłu na kupon. Mianowicie poprzez filtry należy określić liczbę zdarzeń na kuponie oraz przedział kursowy, a wtedy bukmacher przefiltruje ofertę i pokaże najciekawsze zakłady przygotowane przez graczy na konkretne dni.

Betmarket w aplikacji forBET.

Szybkie wpłaty i wypłaty

Bez wątpienia ważnym aspektem jest również szybkość dokonywania wpłat, ale przede wszystkim wypłat. W końcu kiedy kupon okaże się trafiony, to chyba nikt nie chciałby czekać 1-2 dni na przelew do swojego banku. Dlatego też w aplikacji forBET czy oczywiście na stronie internetowej, typerzy mają możliwość skorzystania z szybkich przelewów, dzięki czemu przelana kwota znajdzie się na koncie po kilku, maksymalnie kilkunastu minutach.

Jak obstawiać w aplikacji od forBET?

Warto przybliżyć tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z obstawianiem, w jaki sposób poruszać się po aplikacji. Poniżej przedstawiam krótką instrukcję obstawiania w forBET App, która będzie przydatna w pierwszych dniach po pobraniu tego narzędzia. Gwarantuję Ci, że po niedługim czasie będziesz poruszać się po niej samodzielnie bez najmniejszego zawahania.

Na stronie głównej gracze mają dostęp do oferty. To właśnie w tym miejscu wybiera się dyscypliny, które ma się na oku danego dnia.

Oferta w aplikacji ForBET.

Klikając w kursy, możesz wskazać interesujący Cię typ i dodać go w ten sposób do kuponu. Zwróć uwagę, że u dołu ekranu automatycznie pojawia się żółty panel, który pokazuje: ile zdarzeń znajduje się na kuponie w danej chwili, jaki dają one kurs kuponu i ile można wygrać przy wskazanej stawce.

Wybór zakładów w aplikacji forBET.

Jeżeli dodałeś wszystkie zdarzenia, wystarczy kliknąć w żółte pole, aby dokonać ewentualnych modyfikacji. Możesz określić ostatecznie stawkę i usunąć niektóre ze zdarzeń, jeśli zmienisz zdanie. Na koniec pozostaje już tylko obstawić zakład jednym kliknięciem.

Gotowy kupon w aplikacji forBET.

Test i ocena aplikacji od forBET

Na koniec chciałbym podsumować temat, przedstawiając wyniki mojego testu aplikacji. Korzystam z niej regularnie od paru miesięcy i miałam okazję obstawiać zarówno z Androida, jak i iOS. Dzięki temu mam porównanie i mogę odnieść się do tego, jak stworzone przez operatora udogodnienia sprawdzają się w praktyce.

Uważam, że aplikacja od forBET to jedna z bardziej przejrzystych i prostych w obsłudze apek na polskim rynku bukmacherskim. Mimo że nie jestem początkujący, cały czas doceniam wspomniany Betmarket czy możliwość obstawienia szybkiego kuponu, co ułatwia mi typowanie w sytuacjach, kiedy liczy się każda minuta, a ja zwyczajnie nie ma pomysłu na kupon.

Koniecznie muszę pochwalić forBET za niezawodność aplikacji. Wiem, że regularnie pracują nad jakością tej usługi, regularnie ukazują się uaktualnienia systemu, co faktycznie przekłada się na komfort gry czy przeglądanie bonusów bukmacherskich.

Kolejna opcja, którą lubię, czyli powiadomienia PUSH. Niby prosty mechanizm, a jakże przydatny. Dzięki komunikatom wiem, że jestem na bieżąco, wiem, co się dzieje z moimi kuponami, nie muszę sam ciągle kontrolować sytuacji. Obstawianie w punkcie czy przez stronę nie daje takiej możliwości.

Przed zakupem produktu czy skorzystaniem z usługi, warto zaczerpnąć wiedzy na temat jakości, której źródłem są zwykle opinie klientów. W przypadku aplikacji forBET znajdziesz całą listę komentarzy użytkowników w App Store. Ocena aplikacji forBET to 4,7/5 – na podstawie ponad 2000 opinii graczy.

Oto kilka wybranych wypowiedzi:

  • Super bukmacher i super apka. – Piotr
  • Polecam serdecznie, wiele różnych ciekawych kombinacji oraz bogata oferta. Częste promocje i wysokie kursy. – Super bukmacher
  • Ujdzie. Jedna z lepszych aplikacji bukmacherskich na rynku. – Na 4

Więcej informacji na temat pozostałych aspektów oferty tego operatora znaleźć można w naszych opiniach o forBET.

FAQ

Czy oferowana przez forBET aplikacja działa na wszystkich urządzeniach?

Tak, pobranie aplikacji możliwe jest zarówno na urządzenia z oprogramowaniem iOS, jak i na telefony z systemem Android – Samsung, Xiaomi, HTC, LG, Oppo, ZTE, Lenovo, Huawei lub Nokię.

Czy korzystanie z aplikacji jest bezpieczne?

Zarówno pobranie, jak i użytkowanie aplikacji forBET jest w pełni bezpieczne. Wszelkie normy związane ze standardami bezpieczeństwa i ochrony danych graczy są przestrzegane.

Czy zakładając swoje konto za pośrednictwem aplikacji, otrzymam bonus powitalny?

Zdecydowanie tak. Nieważne, czy konto bukmacherskie zostanie założone za pośrednictwem witryny, czy aplikacji mobilnej, każdy gracz otrzymuje dostęp do pełnej oferty wydarzeń i promocji proponowanych przez operatora.

Zaloguj się aby dodawać komentarze