Fot. Adam Starszynski

Dopiero co została zakończona gala FEN 32, a już poznaliśmy termin kolejnego wydarzenia Fight Exclusive Night. Tym razem kibice FEN nie będą musieli długo czekać pomiędzy jednym a drugim wydarzeniem. FEN 33 odbędzie się już niebawem, a co najlepsze znamy pierwszych bohaterów tej gali! Na karcie walk FEN 33 znaleźli się uznani fighterzy organizacji Fight Exclusive Night. Kiedy FEN 33? Gdzie oglądać FEN? Jak jest karta walk podczas FEN 33? Posiadamy wszystkie odpowiedzi!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FEN 33 – kiedy i gdzie oglądać? KARTA WALK

W sobotę 20 lutego odbyło się FEN 32 podczas którego doszło do ośmiu pojedynków. Tak jak pozostałe wydarzenia w sportach walki na świecie, tak i w tym przypadku FEN 32 było bez kibiców w hali. Fani tej organizacji mogli oglądać swoich ulubieńców za pośrednictwem PPV w Cyfrowym Polsacie, IPLA TV i serwisie online FEN.

Co było najważniejsze podczas FEN 32? Mateusz Rębecki po raz kolejny zwyciężył w walce wieczoru. Polski zawodnik tym samym ponownie obronił mistrzowski pas FEN w kategorii lekkiej. Rębecki pokonał przez KO Jose Barriosa już w pierwszej rundzie. W drugiej co do ważności walce Marcin Łazarz na punkty wygrał z Wojciechem Januszem.

Oto wszystkie wyniki FEN 32:

  • 70,3 kg, MMA: Mateusz Rębecki vs Jose Barrios. Wygrana: Mateusz Rębecki
  • 93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Marcin Łazarz. Wygrana: Marcin Łazarz
  • 120,2 kg, MMA: Szymon Bajor vs Ednaldo Oliveira. Wygrana: Szymon Bajor
  • 80,0 kg, MMA: Szymon Dusza vs Roland Cambal. Wygrana: Szymon Dusza
  • 83,9 kg, MMA: Rafał Lewon vs Piotr Walawski. Wygrana: Rafał Lewon
  • 77,1 kg, MMA: Cezary Oleksiejczuk vs Djamil Chan. Wygrana: Cezary Oleksiejczuk
  • 83,9 kg, MMA: Piotr Kuberski vs Mateusz Strzelczyk. Wygrana: Piotr Kuberski
  • 70,3 kg, MMA: Mikołaj Lewandowski vs Wojciech Kawa. Wygrana: Wojciech Kawa
  • 93,0 kg, MMA: Bartosz Szewczyk vs Akhmed Salamov. Wygrana: Bartosz Szewczyk

FEN 32 jest już historią, a przed nami FEN 33. Poprzednia gala posłużyła organizatorom również do ogłoszenie kolejnej gali Fight Exclusive Night wzorem tego, co robi KSW.

Sprawdź typy na sporty walki: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

FEN 33 – kiedy odbędzie się gala?

Kiedy można oczekiwać FEN 33? Kibice być może pamiętają z zamieszeniem wokół daty dla FEN 32. Początkowo wydarzenie to miało się odbyć 6 lutego, a ostatecznie zostało przełożone na 20 luty. Nie spodziewamy się, żeby tym razem miały być kłopoty z ogłoszonym terminem dla gali FEN 33.

FEN 33 odbędzie się 27 marca (sobota). Jak na razie znamy oficjalną datę dla FEN 33. Nie wiemy, czy wydarzenie to będzie otwarte dla kibiców w hali. Jednak patrząc na sytuacje epidemiologiczną trudno przypuszczać, żeby gala FEN 33 była otwarta dla szerokiej publiczności. Raczej nastawiamy się na kameralne studio telewizyjne i transmisje przez PPV.

FEN 33 – gdzie oglądać na żywo? PPV

Gale FEN, tak jak KSW, FAME MMA, UFC czy Gromda od jakiegoś czasu są organizowane w studiach telewizyjnych. Na chwilę obecną nie ma możliwość organizowania imprez masowych, dlatego organizatorzy sportowi decydują się na tworzenie eventów bez publiczności “na żywo”. To jednak nie oznacza, że FEN 33 będzie zamknięte dla kibiców. Po prostu nie będą oni mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu na obiekcie sportowym, ale transmisja pojawi się online oraz w telewizji.

FEN współpracuje z Polsatem, tak samo jak KSW, dlatego najbliższą galę 27 marca 2021 można oglądać za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu oraz IPLA TV. To nie koniec, bo FEN posiada również swój portal internetowych, w którym transmituje swoje wydarzenia “na żywo”. A więc opcji do oglądania FEN 33 jest kilka: Cyfrowy Polsat, aplikacja IPLA TV lub strona fenmma.tv.

W każdym sposobie oglądania FEN 33 “na żywo” trzeba wykupić PPV. Gale FEN już od dłuższego czasu transmitowane są przez Pay Per View do czego stali kibice sportów walki w Polsce na pewno zdążyli przywyknąć.

Jak kupić PPV na FEN 33? Dostęp do transmisji PPV z FEN 33 zakupisz za kwotę 20 złotych. Płatność za PPV na FEN dokonasz m.in. poprzez SMS, jeśli będziesz chciał wykupić dostęp w Cyfrowym Polsacie. Za PPV w oficjalnym serwisie FEN zapłacisz korzystając m.in. z przelewów elektronicznych. Aby jednak oglądać FEN 33 na stronie fenmma.tv najpierw należy zarejestrować konto.

FEN 33 karta walk

Zaraz po FEN 32 zostały ogłoszone pierwsze nazwiska na FEN 33. Wiemy, że do oktagonu wejdzie m.in. Marcin Wójcik, Kamil Łebkowski, Kacper Formela i Jonas Magarda. Z czasem im bliżej daty 27 marzec będziemy poznawać kolejnych bohaterów, a także ich przeciwników.

Spodziewamy się, że tradycyjnie na karcie walk FEN 33 znajdzie się osiem pojedynków.

Marcin Wójcik vs TBA

Marcin Wójcik to aktualny mistrz FEN w kategorii półciężkiej. “The Giant” zdobył ten tytuł podczas listopadowej gali FEN 31, kiedy to przez TKO zwyciężył Adama Kowalskiego. Wójcik ma za sobą m.in. starcia w KSW, gdzie rywalizował z Tomaszem Kondraciukiem, Michałem Fijałkiem, Marcinem Łazarzem i Tomaszem Narkunem. W Londynie na KSW 45 przegrał ze Scottem Askhamem. Generalnie Marcin Wójcik stoczył 21 walk, z których wygrał 14 pojedynków, zaliczając 7 porażek.

Podczas FEN 33 Marcin Wójcik stanie do obrony mistrzowskiego pasa.

Kamil “Bomba” Łebkowski vs TBA

Dla Kamila Łebkowskiego najbliższa gala będzie szansą powrotu na zwycięskie tory. “Bomba” przegrał ostatnie dwie walki przeciwko Adrianowi Zielińskiemu i Kacprowi Formeli. Łebkowski wejdzie do oktagonu po ponad pół roku przerwy.

“Bomba” ma za sobą 28 walk w MMA. Na swoim koncie ma 18 zwycięstw i 10 porażek. Nokautował rywali 9 razy.

Kacper Formela vs TBA

Kacper Formela zaliczył udany powrót do wagi piórkowej po krótkim pobycie w kategorii lekkiej. Polish Machida wygrał dwie ostatnie konfrontacje w FEN – raz przez KO w starciu z Kamilem Łebkowskim, a ostatnio na punkty z Edgarem Davalosem.

W zawodowym MMA Forma ma 15 walk. Jak na razie jego bilans wygląda obiecująco, bo składa się z 11 wygranych i tylko 4 porażek.

Jonas Magard vs TBA

Jonas Magard na FEN 33 będzie bronił mistrzowskiego pasa w wadze koguciej. Duńczyk zadebiutował w FEN w listopadzie 2020 roku, kiedy to odebrał mistrzostwo Sebastianowi Romanowskiemu jednogłośną decyzją sędziów. “Shark” ostatni raz przegrał w 2018 roku. Od tamtej pory notuje serię czterech wygranych z rzędu.

Magard w swoim rekordzie posiada 16 walk, z których wygrał 12 pojedynków.

Gdzie i jak obstawiać FEN 33?

Proponowany przez nas bukmacher do obstawiania FEN 33? Wybierany zakłady bukmacherskie Fortuna! To firma wystawiająca kursy na wszystkie pojedynki podczas gal FEN, a dodatkowo pozwalająca obstawiać rozbudowane rynki, a nie tylko kto wygra walkę?

Nowi gracze mogą odebrać kod promocyjny Fortuna: 2230PLN, dzięki któremu otrzymają bonusy na typowanie FEN 33. Co można zyskać? Freebet, zakład bez ryzyka i bonus 100% do 2000 PLN. Więcej o tych bonusach znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/fortuna-bonus/.

Obstawiając FEN 33 analizuj bilanse zawodników, a także ich ostatnią formę. Ważne jest także zwracanie uwagi na styl walki, jaki preferują konkretni uczestnicy FEN 33.

Typy na FEN 33

Zagranie robi typy na UFC, KSW, FAME MMA, Gromdę oraz pozostałe gale sportów walki. Nie przechodzimy obok FEN. Typy na FEN 33 pojawią się w naszym portalu oraz grupie typerskiej. Kiedy tylko będzie znana pełna karta walk – przedstawimy naszą analizę i zapowiedź gali. Nasi eksperci również postawią konkretne typy przy każdym pojedynku na gali FEN 33!

Tutaj znajdziesz więcej informacji, gdzie typować FEN: https://zagranie.com/gdzie-obstawiac-fen-fen-zaklady-bukmacherskie/.

Kiedy odbędzie się FEN 33?

Najbliższa gala FEN 33 odbędzie się 27 marca 2021.

Gdzie obstawiać FEN 33?

FEN 33 możesz obstawiać w Fortunie z kodem promocyjnym: 2230PLN.

Gdzie znajdziesz typy na FEN 33?

Typy na FEN 33 znajdziesz w serwisie zagranie.com i grupie typerskiej.