FC Barcelona – Real Madryt: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.03.2023

FC Barcelona - Real Madryt gdzie oglądać

FC Barcelona – Real Madryt: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przed nami wielkie El Clasico, który z pewnością elektryzuje wszystkich kibiców piłki nożnej. Faworytem są gospodarze, którzy świetnie radzą sobie w tegorocznych rozgrywkach La Liga. Czy potwierdzą to w niedzielę? Jeśli chciałbyś zobacyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać FC Barcelona – Real Madryt, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

FC Barcelona – Real Madryt gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć FC Barcelona – Real Madryt zupełnie za darmo? Z taką opcją do swoich graczy wychodzą przede wszystkim bukmacherzy. Jednym z nich jest STS, gdzie możesz liczyć na spotkania z ligi niemieckiej, hiszpańskiej czy francuskiej i bez wątpienia bukmacher ten posiada najlepiej rozwiniętą zakładkę live. Ponadto z okazji tego meczu nowi gracze mogą skorzystać z oferty promocyjnej na El Clasico i zgarnąć dodatkowe 250 PLN. A co trzeba zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE250
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję FC Barcelona – Real Madryt i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus na El Clasico STS

FC Barcelona – Real Madryt, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Barceloną a Realem będzie oczywiście pokazywany w telewizji. Prawa do pokazywania hiszpańskiej La Liga posiada w naszym kraju chociażby Eleven Sports, a także Canal+ Sport i to właśnie oba kanały zdecydowały się pokazać to hitowe starcie. Poza spotkaniami z La Liga znajdziesz tam wiele różnych rozgrywek z całej Europy. Natomiast gdybyś chciał poznać typy na FC Barcelona – Real Madryt, to są one dostępne na naszej stronie internetowej..

FC Barcelona – Real Madryt gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Gdzie jeszcze można obejrzeć FC Barcelona – Real Madryt bez wnoszenia opłat? Wśród bukmacherów oferujących streamy znajduje się również Superbet, który oferuje dostęp do większości meczów La Liga, a więc i tego opisywanego spotkania. Ponadto z okazji tego meczu nowi gracze otrzymają 200% freebetu od zakładu za 50 PLN, czyli dokładnie 100 PLN dodatku na obstawianie. A co zatem zrobić, żeby oglądać transmisje u tego bukmachera? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz FC Barcelona – Real Madryt w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!
Bonus na El Clasico Superbet

Gdzie oglądać FC Barcelona – Real Madryt?

Skoro już wiesz gdzie oglądać FC Barcelona – Real Madryt, to warto pochylić się również nad innymi transmisjami live u bukmacherów. Większość z legalnie działających tego typu firm w naszym kraju oferuje dostęp do streamów z najciekawszych rozgrywek piłkarskich. Do lig, które u nich znajdziesz zaliczają się chociażby Ligue 1, La Liga, Eredivisie, Bundesliga czy Serie A. Ponadto masz szansę zobaczyć tam także mecze siatkarskie oraz NBA czy NHL i to wszystko oczywiście zupełnie za darmo. Transmisje możesz oglądać zarówno na stronie bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze