FAME MMA 19: kiedy i gdzie? Typy i kursy na galę!

FAME MMA 19 kiedy i gdzie

FAME MMA 19: kiedy i gdzie odbędzie się najbliższa gala? Bez wątpienia nadchodząca gala tej największej federacji freakfightowej będzie stała na podobnym poziomie, co wszystkie poprzednie. W końcu włodarze przyzwyczaili nas już do pełnego profesjonalizmu – zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym. Zatem kiedy FAME MMA 19 będzie miało miejsce? A także kto na nim wystąpi? Te informacje, a także wiele więcej znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Zakład bez ryzyka na FAME Friday Arena do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner Betclic Fame MMA

FAME MMA 19 typy bukmacherskie 

Na ten moment nie ma jeszcze oficjalnie potwierdzonych walk, więc trudno jest wskazać typy na FAME MMA 19. Oczywiście, jak tylko karta walk zostanie odsłonięta, bądź podane będą pierwsze potwierdzone informacje, to analizy i przewidywania na każdą z poszczególnych walk znajdziesz na naszej stronie. Standardowo, jak to w przypadku każdej poprzedniej gali, możesz oczekiwać wszystkich potrzebnych do obstawiania informacji kilka dni przed rozpoczęciem tego wydarzenia. Teraz jednak mamy dla Ciebie kilka informacji na temat Fame Friday Arena, czyli nowego cyklu wypuszczonego przez włodarzy federacji FAME. Jeżeli więc chciałbyś poznać typy na Fame Friday Arena, to znajdziesz je oczywiście na naszej stronie internetowej!

Kursy bukmacherskie na FAME MMA 19

Jeżeli chodzi o kursy na FAME MMA 19, to chyba każdy z obstawiających wie, że powstają one dopiero wtedy, kiedy bukmacher zna pełną kartę walk. Na tej podstawie przygotowuje on swoje przewidywania na podstawie dostępnych pełnych i potwierdzonych informacji. Jak tylko pojawią się one publicznie, to oczywiście Betclic udostępni kursy na galę, a najpewniej będzie to kilka tygodni przez startem imprezy.

Kiedy odbędzie się FAME MMA 19? DATA 

Kolejnym ważnym aspektem, który interesuje kibiców i typerów obstawiających Fame MMA 19 jest oczywiście data gali. O tym również dowiemy się nieco później, jednak oczywiście można w miarę przewidzieć kiedy to wydarzenie może mieć miejsce. Standardowo FAME organizuje swoje gale kilka razy do roku, a skoro ostatnia miała miejsce w maju, to można oczekiwać jej w okolicach końca sierpnia i początku września. Nieoficjalnie mówi się o 2 września, jednak to jest jeszcze data do potwierdzenia.

Gdzie odbędzie się FAME MMA 19? MIEJSCE 

Podobnie jest w przypadku miejsca w którym odbędzie się FAME MMA 19. Gdzie federacja może zorganizować najbliższą galę? Bez wątpienia będzie to duża hala, która pomieści przynajmniej kilka tysięcy widzów. W końcu wydarzenia wychodzące spod szyldu FAME cieszą się ogromną popularnością i po prostu mniejsze miejsca nie mają racji bytu. Z tego też względu dużo mówi się o hali w Gliwicach, ale nie wykluczone, że FAME MMA 19 odbędzie się w Gdańsku, Łodzi czy Krakowie.

FAME MMA 19, gdzie oglądać?

Tym, co jednak jest pewne, to informacje na temat tego gdzie oglądać FAME MMA 19. To niezmiennie będzie internet, a dokładniej – PPV. W końcu od wielu już lat w ten sposób właśnie organizatorzy gal MMA udostępniają swoim fanom dostęp do transmisji. Oznacza to, że nie należy spodziewać się gali w telewizji. Jedyną opcją będzie pay-per-view, którą wykupisz na stronie federacji, a więc na famemma.tv. Jeżeli ceny nie ulegną zmianie (co jest raczej pewne), to koszt PPV wyniesie 34.99 PLN w ofercie Basic oraz 39.99 PLN w pakiecie Premium. Teraz natomiast czeka nas wspomniane już Fame Friday Arena i jeśli chciałbyś obejrzeć to wydarzenie, ale nie wiesz jak oglądać Fame Friday Arena, to potrzebne informacje również są dostępne na naszej witrynie.

Gdzie obstawiać FAME MMA 19?

Jednym z ostatnich aspektów, które interesują typerów jest fakt dotyczący tego gdzie obstawiać FAME MMA 19. To również pozostaje niezmienne od wielu już edycji walk wychodzących spod szyldu tej federacji. Mianowicie wyłączne prawo do tworzenia oferty na gale FAME posiada Betclic. Bukmacher ten poza kursami i kilkoma rynkami zdarzeń na każdą z walk oferuje również specjalne bonusy powitalne właśnie z okazji każdej kolejnej edycji walk. Oznacza to również, że i na piątkowe Fame Friday Arena operator ten przygotował coś specjalnego. Jeżeli nie posiadasz konta u tego bukmachera, a chciałbyś obstawić nadchodzące wydarzenie, to warto skorzystać z kodu promocyjnego na Fame Friday Arena!

baner Betclic Fame MMA

FAME MMA 19 karta walk 

Jak już wspomniałem na początku, żadna z walk nie została jeszcze potwierdzona, więc karta walk FAME MMA 19 nie jest jeszcze dostępna. Oczywiście przewija się kilku fighterów, którzy powinni wystąpić podczas tej edycji FAME. Nieoficjalnie bowiem mówi się o pojedynku Ferrari vs Dubiel, która miała mieć miejsce podczas ostatniej serii FAME MMA, jednak wtedy, Roślik miał stoczyć dwie walki i po pierwszej lekarz nie dopuścił go do starcia z Marcinem Dubielem. Wydaje się więc to bardzo prawdopodobne, że panowie staną naprzeciw siebie podczas nadchodzącej gali. Ponadto jest szansa na starcie Boxdela, który cały czas widać że jest w treningu i być może postanowi po raz kolejny stanąć w klatce. Ostatnim fighterem, o którym sporo na ten moment się mówi jest Tromba, który ma już za sobą dwie stoczone walki w organizacji FAME, a ostatnią podczas 16 edycji, więc bardzo możliwe, że po stosunkowo długim czasie wróci on do walki. Można być zatem pewnym, że karta walk FAME MMA 19 będzie mocno obsadzona, jak miało to miejsce w wielu poprzednich wydarzeniach organizowanych przez tę federację.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze