Fame Friday Arena gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

Fame Friday Arena gdzie oglądać

Fame Friday Arena: gdzie oglądać galę i kto oferuje stream online? Przed nami pierwsza edycja walk federacji FAME, która wchodzi w nowy cykl – Friday Arena. W piątkowy wieczór czekają nas więc ogromne emocje. W klatce wystąpią między innymi tacy freakfighterzy, jak Kubańczyk, Dubiel, Alberto, Daro Lew czy Piotr Świerczewski. Jeśli jesteś fanem tego typu imprez, ale nie wiesz gdzie oglądać Fame Friday Arena, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście. Serdecznie zapraszam!

Fame MMA Friday Arena typy

Gdzie oglądać Fame Friday Arena?

Na samym początku warto przybliżyć nieco więcej informacji na temat samej gali Fame Friday Arena. Do walki ruszy 20 zawodników, a więc czeka nas 10 pojedynków, w których jeden to starcie kobiet pomiędzy Nanami Chan a Lizi. Do tego zobaczymy dwie walki w co-main evencie, w których wezmą udział Josef Bratan vs Jakub Nowaczkiewicz oraz Filipek vs Dubiel. Gale uświetni walka wieczoru, w której naprzeciw siebie stanie dwóch raperów – Kubańczyk oraz Alberto. Nie powinno więc dziwić, że fani freakfightów czekają już na rozpoczęcie gali, bowiem emocji i ciekawych pojedynków z pewnością nie zabraknie.

Sprawdź nasze typy na Fame Friday Arena!

Zatem gdzie oglądać Fame Friday Arena? Nie powinno chyba nikogo dziwić, że żaden bukmacher czy stacja telewizyjna nie posiadają praw do pokazywania transmisji z tego wydarzenia. Od wielu już lat wszelkiego rodzaju gale MMA – czy to freakfigtów czy profesjonalnych federacji – znaleźć można jedynie w pay-per-view. Dlatego też warto przyjrzeć się temu, jak wygląda to w przypadku Fame Friday Arena. PPV to również jedyna opcja, aby zobaczyć nadchodzącą galę. Co ciekawe, w zależności od pakietu, będziesz miał również dostęp do dodatkowych materiałów czy lepszej jakości samej transmisji. Szczegóły na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu.

Data, miejsce i godzina Fame Friday Arena #1

Fame Friday Arena 1 – jak sama nazwa wskazuje – odbędzie się w piątek, 21 lipca. Start imprezy standardowo został zaplanowany na 19:30, kiedy to do walki ruszą pierwsi zawodnicy. Sporym atutem bez wątpienia jest miejsce, w którym odbędzie się nadchodząca gala. Mianowicie Hala Stulecia we Wrocławiu pomieści sporą liczbę kibiców i nie powinno dziwić, że bilety zostały prawie w całości wyprzedane. Jeśli jednak nie możesz obejrzeć Fame Friday Arena 1 na żywo, to pozostaje jedynie wspomniana opcja PPV.

Fame Friday Arena PPV

Zatem co warto wiedzieć o PPV na Fame Friday Arena? Tak naprawdę w przypadku każdej poprzedniej gali wyglądało to tak samo, więc i Fame Friday Arena to kolejna taka gala, za którą po prostu trzeba zapłacić żeby ją zobaczyć. Federacja standardowo przygotowała dwa różne pakiety dla każdego, kto chce zobaczyć stream live Fame Friday Arena. Cena pakietów nieznacznie się różni, a dostęp do materiałów czy samej gali jest dużo lepszy w przypadku droższej opcji. Co zatem można otrzymać po wykupieniu dostępu do transmisji Fame Friday Arena 1?

Fame MMA Friday Arena typy

Gdzie kupić Fame Friday Arena #1?

Wykupienie dostępu do Fame Friday Arena 1 to bardzo prosty i intuicyjny proces. Tak naprawdę wystarczy wejść na stronę famemma.tv i tam zostaniemy już pokierowani. Będąc już na witrynie federacji, na ekranie głównym pojawią się dwa spore przyciski dotyczące zakupu biletu lub właśnie PPV. Wtedy pozostaje założyć konto lub się zalogować i opłacić wybrany przez siebie pakiet. Następnie otrzymasz pełny dostęp do całej gali, a także – w zależności od wykupionego pakietu – również dostęp do innych materiałów. Więcej na temat tego, jak oglądać Fame Friday Arena znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Ile kosztuje PPV na Fame Friday Arena 1?

Jak już wspomniałem, cena PPV na Fame Friday Arena 1 różnie się w zależności od wybranego pakietu. A możliwości są tak naprawdę tylko – albo aż – dwie. Pierwszy pakiet , tak zwany Basic to koszt 34.99 PLN. A co otrzymują kibice, którzy wykupili właśnie taki dostęp? Dzięki niemu obejrzysz transmisje w rozdzielczości 720 p, a także będziesz miał możliwość oglądania pojedynków przez 48 godzin po zakończeniu gali. To więc podstawowy i ograniczony pakiet względem drugiego. Wykupując PPV na Fame Friday Arena w pakiecie Premium otrzymasz jeszcze kilka dodatków. Mianowicie, rozdzielczość będzie wynosiła 1080 p, a także będziesz miał dostęp do gali przez cały następny tydzień tydzień. To jednak nie wszystko, bo poza samym wydarzeniem będziesz mógł również zobaczyć sporo ekskluzywnych materiałów, jak chociażby Training Day. Wydaje się to więc niezwykle interesuącą opcją, szczególnie, że cena tego wyższego pakietu wynosi 39.99 PLN, a więc jedynie 5 PLN więcej niż w przypadku podstawowej wersji. A jeśli chcesz poznać także typy na Fame i każdą pojedynczą walkę, to one również będą dostępne na naszej stronie internetowej.

Fame Friday Arena transmisja na żywo

Tak naprawdę pozostaje jeszcze tylko podsumować samą transmisje na żywo. Już wiesz, że dostępna jest ona wyłącznie po wykupieniu PPV, a do wyboru masz dwie opcje – pakiet Basic lub Premium. Wydarzenie to rozpocznie się o godzinie 19:30 i przez kolejne 4-5 godzin będziesz mógł śledzić wszystkie 10 pojedynków, które znalazły się w karcie walk tej imprezy. I co ciekawe, podczas piątkowego Fame Friday Arena 1 już od samego początku będziemy świadkami ogromnych emocji – w klatce bowiem stanie Edzio i Koro, a dalej wśród najciekawiej zapowiadających się potyczek należy wyróżnić walkę Wampira z Księżniczką, Daro Lwa z Piotrem Świerczewskim czy dwa co-main eventy oraz walkę wieczoru, w której do klatki wejdzie Kubańczyk i Alberto.

Fame Friday Arena 1 w TV i online

Zatem czy jest szansa zobaczyć Fame Friday Arena 1 w TV? Jak już podałem nieco wyżej, jedyną opcją jest oglądanie transmisji online. Oczywiście, po wykupieniu dostępu na stronie famemma.tv będziesz mógł obejrzeć to na telewizorze, ale tylko wtedy, kiedy masz dostęp do SMART TV lub posiadasz urządzenie zwane chromecastem. Wtedy obraz z komputera czy internetu będzie pokazywany na telewizorze, zatem zobaczysz nadchodzącą galę w komfortowych warunkach.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze