Fame Friday Arena: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 21.07.2023

Fame Friday Arena typy

Fame Friday Arena 1: typy na galę. Przed nami pierwsza impreza z cyklu Friday Arena, stworzona oczywiście przez włodarzy Fame MMA. Do walki ruszą popularni sportowcy, influencerzy czy piosenkarze i bez wątpienia emocji w piątkowy wieczór nie zabraknie. Mianowicie w karcie walk znalazło się miejsce dla Kubańczyka, Marcina Dubiela czy Piotra Świerczewskiego czy Alberto. Jeśli więc chciałbyś poznać moją analizę najciekawszych walk, a także typy na Fame Friday Arena 1, to serdecznie zapraszam do lektury!

Zakład bez ryzyka na FAME Friday Arena do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać gale FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Fame MMA Friday Arena typy

Fame Friday Arena typy

Nadchodząca gala Fame Friday Arena zapowiada się naprawdę interesująco. Czeka nas aż 10 pojedynków, które już na pierwszy rzut oka pokazują, że powinniśmy zobaczyć walki na bardzo dobrym poziomie. W końcu w klatce zobaczymy doświadczonych fighterów. Bez wątpienia najbardziej wyczekiwanym pojedynkiem jest walka wieczoru, w której zmierzy się ze sobą raperzy – Kubańczyk oraz Alberto. Kursy w Betclic jasno sugerują, że faworytem starcia jest Jakub Flas. Mianowicie ma on na swoim koncie trzy walki w Fame MMA i ze wszystkich wychodził jako zwycięzca. Co ciekawe, wszystkie walki kończył przed czasem i to już w pierwszej rundzie. Alberto natomiast walczył do tej pory dwukrotnie – jedno starcie wygrał (przez decyzję sędziów z Marcinem Dubielem), a drugie przegrał – w 2. rundzie z Pawłem Tyburskim. Biorąc więc pod uwagę podane informacje, a także kursy bukmacherskie na Fame Friday Arena 1, zdecyduję się obstawić, że Kubańczyk wygra przez KO, TKO lub DQ.

Kubańczyk wygra przez przez KO, TKO, DQ
Kurs: 1.90
Zagraj!

Który pojedynek na Fame Friday Arena 1 jeszcze interesuje fanów? Bez wątpienia za taki należy uznać pojedynek Wampira i Księżniczki. Michał Pasternak to w końcu jeden z najbardziej doświadczonych fighterów w całym zestawieniu. Ma on za sobą zawodową karierą w MMA, a dodatkowo jest mistrzem w walkach na gołe pięści federacji Wotore. Nie powinno więc dziwić, że to on jest murowanym faworytem w potyczce z Pawłem Tyburskim. W końcu z zawodowym MMA nie miał on zbyt wiele do czynienia, a nadchodząca walka w formule K1 może być dla Księżniczki niezwykle trudna. Wampir pokazał bowiem w starciu z Szeligą, że jest w wyśmienitej formie i wydaje się, że w nadchodzącym starciu również jego przewaga będzie widoczna od pierwszej minuty walki. Ponadto 7 z 10 ostatnich pojedynków Michała Pasternaka kończyło się przed czasem i tego też spodziewam się podczas piątkowej gali.

Fame Friday Arena

Na którą walkę najbardziej czekasz?
Kubańczyk vs Alberto 71%
Piotr Świerczewski vs Daro Lew 18%
Wampir vs Księżniczka 12%
Filipek vs Dubiel 0%
17+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Kubańczyk vs Alberto
 • Piotr Świerczewski vs Daro Lew
 • Wampir vs Księżniczka
 • Filipek vs Dubiel

 

Fame Friday Arena kursy bukmacherskie

Jednym z najważniejszych aspektów podczas obstawiania są bez wątpienia kursy bukmacherskie przygotowywane na poszczególne pojedynki. W końcu to one dają jasny sygnał, kogo w roli faworytów widzą analitycy. Dlatego też poniżej znajdziesz pełną listę kursów na nadchodzące walki.

Kursy na Fame Friday Arena
Betclic
1.40
Kubańczyk
2.60
Alberto Simao
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.00
Filipek
1.18
Marcin Dubiel
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.75
Jakub Nowaczkiewicz
1.90
Josef Bratan
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.38
Wampir
2.65
Tyburski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.40
Piotr Świerczewski
2.55
Daro Lew
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.00
Jaxu
1.18
Medusa
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.00
Tybori
1.68
Zadyma
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.75
Nanami Chan
1.12
Lizi
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.75
Muzheiko
1.35
Malczyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.28
Koro
3.10
Edzio
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Oferta i typy na Fame Friday Arena 1

Wśród najpopularniejszych bonusów bukmacherskich wyróżnić można przede wszystkim freebety czy cashback. Na ten drugi, czyli zakład bez ryzyka może liczyć każdy, kto nie posiada jeszcze konta w Betclic, a podczas rejestracji spełni kilka wymogów postawionych przez bukmachera. Taki cashback to nic innego, jak ubezpieczenie pierwszego obstawionego kuponu. Mianowicie bukmacher odda Ci postawioną stawkę, jeśli Twój zakład okaże się przegrany. A jak prezentują się zasady promocji w Betclic na Fame Friday Arena 1? Tak naprawdę nie należą one do najtrudniejszych, bowiem wystarczy postępować zgodnie z regulaminem promocji. Najważniejsze jest jednak to, aby podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny Betclic. A co jeszcze trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do opisywanej promocji? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w Betclic i wpisz kod VIPFAME. Link do aktywacji promocji na Fame Friday Arena 1
 2. Wpłać pierwszy depozyt i postaw kupon z kursem całkowitym minimum 1.14
 3. Jeśli podasz błędne typy, możesz liczyć zwrot na konto bonusowe, maksymalnie do 200 PLN (aby otrzymać pełną kwotę należy obstawić kupon za 228 PLN)
 4. W celu wypłaty bonusu należy dokonać jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym minimum 2.14
Fame MMA Friday Arena typy

Typy na Fame Friday Arena

Czas przejść do najważniejszego, czyli konkretnych analiz i typów na Fame Friday Arena 1. Jak już wspomniałem, jedynym bukmacherem, który posiada prawa do obstawiania tej gali jest Betclic i to właśnie ofercie tego operatora należy się przyjrzeć, jeśli chcesz obstawiać Fame Friday Arena 1. Warto zaznaczyć, że możliwości jakie daje Betclic są naprawdę duże, bowiem można typować niemalże wszystko – od zwycięzcy walki, przez liczbę rund po sposób zakończenia walki. Dlatego też każdy typer powinien być zadowolony z przygotowanej oferty. A jeżeli chciałbyś przyjrzeć się bliżej poszczególnym pojedynkom bądź innym dyscyplinom sportowym, to warto zajrzeć do naszych typów dnia, gdzie dostępne są analizy z piłki nożnej, tenisa, siatkówki czy koszykówki.

Alberto vs Kubańczyk, walka wieczoru Fame Friday Arena #1

Jednym z najciekawiej zapowiadających się pojedynków nadchodzącego Fame Friday Arena 1 będzie bez wątpienia main event tej gali, czyli starcie Alberto z Kubańczykiem. Obaj raperzy mają już na swoim koncie kilka walk i z pewnością pokażą w klatce na co ich stać. Jak już wspomniałem nieco wyżej, wydaje się, że Kubańczyk nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem rywala. Jest bardziej doświadczony, a także w poprzednich swoich walkach pokazał moc, kończąc wszystkie swoje 3 dotychczasowe pojedynki w pierwszej rundzie. Alberto natomiast wydaje się wytrzymałym zawodnikiem, co pokazał chociażby w starciu z Dubielem, które wygrał na punkty. Mimo to, biorąc pod uwagę dotychczasowe walki, a także możliwości obu fighterów, myślę że nie należy spodziewać się długiej i wyczerpującej walki, o wyniku której zdecydują sędziowie. Kubańczyk udowodnił już, że potrafi szybko kończyć pojedynki i dlatego też obstawię under 2.5 rund w nadchodzącym starciu.

Poniżej 2.5 rund
Kurs: 1.55
Zagraj!

Jakub Nowaczkiewicz vs Josef Bratan 

Kolejne starcie, któremu warto przyjrzeć się bliżej, to pojedynek pomiędzy Jakubem Nowaczkiewiczem a Josefem Bratanem. Tak naprawdę to jedna z najbardziej wyrównanych walk całego zestawienia Fame Friday Arena. Wystarczy spojrzeć na kursy jakie przygotował Betclic – na zwycięstwo Nowaczkiewicza kurs wynosi 1.75, a na Baratana – 1.90. Z tego też wynika, że obaj fighterzy mają takie same szanse na ostateczny triumf. Ale co warto obstawić w tej walce? Na początku dobrze jest przyjrzeć się obu zawodnikom. I tak, Jakub Nowaczkiewicz stoczył do tej pory 3 pojedynki i w każdym z nich wychodził zwycięsko. Na jego drodze stawali Kolar, Hubert Węzka oraz Czaro. Każdego z nich pokonał przed czasem, co jasno pokazuje moc tego zawodnika. Bratan również nie poniósł jeszcze ani jednej porażki, walcząc do tej pory dwukrotnie. Najpierw pokonał Cesarza Narcyza przez decyzję sędziów, a potem wygrał w pierwszej rundzie z Maciasem. Wydaje się, że i tym razem walka powinna zakończyć się przed czasem. Obaj zawodnicy bowiem nie mają w zwyczaju się bronić i mocno ruszają do ataku. A kiedy naprzeciw siebie stanie dwóch tak ofensywnie nastawionych fighterów, to wydaje się, że walka nie powinna potrwać zbyt długo. Dlatego też zdecyduję się obstawić, na to, że zakończy się ona przed czasem.

Walka zakończy się przed czasem
Kurs: 1.45
Zagraj!

Filipek vs Marcin Dubiel

Podczas analizy najciekawszych pojedynków Fame Friday Arena nie mogło zabraknąć drugiego co-main eventu, czyli starcia Filipka z Marcinem Dubielem. Kursy jasno wskazują, że murowanym faworytem jest Dubiel – w końcu 1.18 do 4.00 to ogromna różnica i według bukmachera to właśnie on powinien wygrać bez jakichkolwiek problemów. Mimo to wydaje się, że nie należy za szybko skreślać Filipka. W końcu stoczył on już dla Fame MMA aż 6 pojedynków, a jego bilans wynosi 3 zwycięstwa i 3 porażki. Ostatnio musiał uznać wyższość Roberta Karasia, z którym przegrał przez decyzję sędziów. Wcześniej natomiast jego rywalem był Daro Lew, którego bez większych problemów pokonał. Dubiel natomiast miał walczyć podczas ostatniej gali Fame MMA 18 z Ferrarim, jednak ten nie został dopuszczony do walki (chwilę wcześniej stoczył bój z Kacprem Błońskim i lekarze nie zgodzili się na drugi pojedynek). W przypadku Dubiela również można mówić o sporym doświadczeniu we freak fightach. Mianowicie stoczył on 7 walk, wygrywając 5 z nich i tylko dwukrotnie musiał uznać wyższość rywali. Ostatnio, podczas High League niespodziewanie pokonał Jarosława Jarząbkowskiego i to pewnie dlatego stawiany jest w roli murowanego faworyta z Filipkiem. Wydaje się, że nadchodzące starcie Filipek vs Dubiel będzie bardzo zacięte. W końcu Filip Marcinek w 5 z 6 potyczek dotrwał do końca i to sędziowie decydowali o wynikach. Dlatego też uważam, że można spodziewać się długiego pojedynku. Obaj są mocni i doświadczeni, a także niezwykle wytrzymali. Z tego też względu obstawię over 2.5 rund.

Powyżej 2.5 rund
Kurs: 1.58
Zagraj!

Piotr Świerczewski vs Daro Lew

Jedną z bardziej interesujących walk podczas piątkowej gali będzie starcie byłego piłkarza – Piotra Świerczewskiego i wielkiego fana Nottingham Forrest – Daro Lwa. Oczywiście będzie to mniej profesjonalne starcie niż chociażby te wymienione nieco wyżej, ale można być pewnym, że emocji i mocnych ciosów nie zabraknie. Betclic w roli faworyta stawia Świra, który ma już za sobą debiut w klatce. Mianowicie wygrał z Gregiem Collinsem przez decyzję sędziów. Dużo bardziej doświadczony jest Daro Lew, który po serii 5 przegranych z rzędu wskoczył na wyższy poziom, pokonując Ludwiczka, a następnie – niespodziewanie Natana Noconia. Bez wątpienia więc Dariusz Kaźmierczuk jest na fali, ale czy to wystarczy na będącego w dobrej formie fizycznej Piotra Świerczewskiego? Wydaje się, że Daro Lew może mieć spore problemy – przede wszystkim z kondycją, jak w przypadku ostatnich pojedynków. Biorąc więc pod uwagę możliwości obu fighterów, a także ostatnie pojedynki czy wskazania bukmachera, zdecyduję się obstawić, że Świr wygra przez KO, TKO, DQ lub Poddanie.

Świerczewski wygra przez KO, TKO, DQ, Poddanie
Kurs: 1.52
Zagraj!

Kupon na Fame Friday Arena

Po analizie ostatnich występów zawodników, a także wskazaniu typów warto wybrać maksymalnie 3-4 zdarzenia, które wrzucimy na kupon AKO. W końcu szanse na zwycięstwo maleją z każdym dodanym zdarzeniem, dlatego też dobrze jest wybrać jedynie kilka z podanych powyżej propozycji. Co moim zdaniem warto wrzucić na kupon? Zachęcam do zapoznania się z poniższym zakładem:

Kupon na Fame Friday Arena

Najważniejsze informacje o gali Fame Friday Arena 1

A skoro poznałeś już wszystkie informacje na temat nadchodzącej gali, a także moje analizy i przewidywania na najciekawsze pojedynki, to warto jeszcze podsumować to, co wiemy o zbliżającym się Fame Friday Arena 1. Impreza ta zaplanowana została na piątek, 21 lipca od godziny 19:30. Odbędzie się ona w Hali Stulecia we Wrocławiu, gdzie należy spodziewać się praktycznie kompletu publiczności. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem na piątkowym Fame czeka nas 10 pojedynków, który zakończy starcie pomiędzy Kubańczykiem i Alberto. Bez wątpienia więc emocji nie zabraknie – zarówno dla kibiców walk, jak i typerów. Jak już wspomniałem, obstawianie Fame Friday Arena 1 możliwe jest jedynie w Betclic, który każdemu, kto nie posiada jeszcze konta oferuje zakład bez ryzyka do 200 PLN. Jedyne co trzeba zrobić, to podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic, a także spełnić kilka podstawowych warunków bukmachera.

Karta walk Fame Friday Arena

Na koniec warto jeszcze zebrać pełną kartę walk, która – jak już wspomniałem – wygląda naprawdę nieźle. Kogo zatem konkretnie zobaczymy w piątkowy wieczór? Oto pełne zestawienie gali Fame Friday Arena:

 • Alberto Simao – Jakub Kubańczyk Flas, K-1, małe rękawice, WALKA WIECZORU
 • Filip Filipek Marcinek – Marcin Dubiel, K-1, małe rękawice, CO-MAIN EVENT
 • Jose Josef Bratan Simao – Kuba Nowaczkiewicz, MMA, CO-MAIN EVENT
 • Michał Wampir Pasternak – Paweł Księżniczka Tyburski, K-1, małe rękawice
 • Piotr Świr Świerczewski – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk, MMA
 • Dominik Jaxu Jax – Adrian Medusa Salamon, MMA kontra BJJ
 • Piotr Tybori Tyburski – Tomasz Zadyma Gromadzki, MMA
 • Olga Nanami Chan Sałacka – Elizabeth Lizi Anorue, MMA
 • Aleksandr Sasha Muzheiko – Krystian Profesor Wilczak, MMA
 • Piotr Edzio Bylina – Kornel Koro Regel, MMA

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze