Dzisiaj czeka nas wielki finał w Valorant Champions Tour, w którym ponownie zmierzą się ze sobą zawodnicy Sentinels i fnatic. Amerykanie rywalizację na VCT zaczęli właśnie od starcia z FNC, a teraz swoją dominację będą musieli potwierdzić właśnie w tym starciu. Na TenZie i spółce presja jest większa, a samo spotkanie będzie w formacie BO5, więc możemy być świadkami świetnego widowiska. Zobaczcie, jaki singiel mamy na niedzielę!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Sentinels – fnatic
(19:00 niedziela, 30.05.2021)

Zawodnicy Sentinels i fnatic zmierzą się ze sobą drugi raz w historii. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi ekipami to gracze z Ameryki byli lepsi, gdyż wygrali 2:0, ale trudno nie odnieść wrażenia, że FNC jako jedyny zespół na tym turnieju rzucił jakiekolwiek wyzwanie zawodnikom z NA. Od pozostałych przeciwników byli znacznie lepsi i chodzi nie tylko o przygotowanie taktyczne, dobieranie teamcompów, czy decyzje na mapie, ale przede wszystkim umiejętności strzeleckie. TenZ i ShahZam dotychczas czuli się na VCT jakby grali deathmatcha. Oczywiście zdarzą się im słabsze spotkania, ale tych jest zdecydowanie mniej. Kanadyjczyk to największa gwiazda Sentinels, a jego rating w ostatnich trzech miesiącach wynosi 1.29.

Obserwując grę Sentinels, możemy zauważyć, że są to bardzo wszechstronni zawodnicy, którzy doskonale rozumieją, jak działa ta gra. Potrafią kontrolować wydarzenia na mapie, odpowiednio rotować, a do tego świetnie znają kąty, pod którymi powinni się ustawiać. Co więcej, w ciągu pięciu ostatnich spotkań tylko raz stracili mapę. Ulubioną mapą zawodników z Ameryki jest Haven. Pickują go w każdym starciu, a tylko FNC było w stanie tam rzucić wyzwanie oponentom. Oprócz wymienionej wyżej dwójki, w składzie są jeszcze dapr, zombs i SicK. Stwierdzenie, że stanowią głównie za wsparcie dla duetu TenZ & ShahZaM byłoby krzywdzące dla nich, ale czasami tak jest. Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie oni robią miejsce na mapie dla tego super duetu.

Baner grupy esportowej

fnatic po swojej stronie nie ma takich indywidualności, chociaż Derke momentami nie jest wcale gorszy. Jednak FNC nadrabia czymś zupełnie innym – świetnie gra zespołowo. Przechytrza rywali taktycznie, a do tego potrafi dobrze wykorzystać Derke grającego Jett. Ten często daje dużą przewagę, chociaż w pierwszym meczu z Sentinels go zabrakło. fnatic od porażki z Sentinels przebyło długą drogę do finału. Najpierw w dolnej części drabinki musiało zmierzyć się z X10 Esports, które pokonało 2:0, a później zagrało z Version1. V1 przegrało 0:2, co było sporym szokiem. Nie chodzi o samą przegraną, ale sposób, w jakim Derke i spółka zdominowali graczy zza oceanu.

Jednak Version1 było dopiero początkiem, bowiem w sobotę gracze FNC mieli do rozegrania dwa starcia. Najpierw ograli Team Liquid 2:0, kontrolując przebieg tej rywalizacji od początku. Najpierw na swojej mapie, którą był Bind, wygrali 13:10, a później powtórzyli to na Ascent. Dość niespodziewanie w tym meczu nie królował Derke, a MAGNUM. Jego Skye i Cypher pozwalali ogrywać regularnie Liquid, a do tego Czech jeszcze świetnie strzelał. Jednak oprócz spotkania z TL, aby awansować do finału VCT, fnatic musiało jeszcze pokonać NUTURN. Koreańczycy próbowali się postawić fnatic i po przegranym Bindzie odkuli się na Ascencie. Jednak Derke i spółka na Havenie pokazali rywalom miejsce w szeregu oraz awansowali do wielkiego finału. Forma graczy FNC nie dość, że jest wysoka, to jeszcze stabilna, a gdy brakuje trafień od kogoś, jak np. od Derke w starciu z Liquid, to inny gracz potrafi go zastąpić. Ciekawe typy znajdziemy w zakładach bukmacherskich Fortuna – zobaczcie sami!

Co obstawiać?

Finał Valorant Champions Tour Masters Reykjavik to wielkie wydarzenie, ale czy na serwerze zobaczymy wyrównany pojedynek? Chciałoby się powiedzieć, że fnatic może zagrozić Sentinels, jednak dotychczas nic na to nie wskazuje. Natomiast gracze z Europy na pewno potrafią napsuć sporo krwi rywalom i nie oddadzą tego meczu bez walki. Spodziewam się wyrównanych dwóch pierwszych map, a na drugiej z nich możemy obstawić over rund. +21.5 rundy z kursem 2.40 jest możliwe do zagrania w Fortunie.

LVbet
2.40
+21.5 rundy na 2. mapie

Sprawdź koniecznie opinie o LV BET!

typy valorant 30.05.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze