Po bardzo pechowym początku kwietnia, nie poddajemy się i walczymy dalej. Tym razem będzie to mieszanka z ligi Flashpoint oraz z Esl Pro League. Czy okaże się szczęśliwa? Czy będziemy cieszyć się z wygranych pieniędzy? To wszystko dowiemy się późnym wieczorem. 

Kliknij w link i załóz konto z kodem promocyjnym 1225PLN,aby otrzymać:

1050 PLN od depozytu + 150 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet

Havu Gaming – Chaos Esports Club

Piątek, 10.04.20 – 19:00

Dziś pierwszy raz spróbujemy dobrze wytypować mecz z ligi Flashpoint. O godzinie 19 będziemy świadkami spotkania pomiędzy Havu Gaming a Chaos Esports Club. W ostatnim czasie drużyna z Finlandii z meczu na mecz wskakuje na wyższy poziom. Jeszcze na początku roku zajmowali 39 pozycję w światowym rankingu HLTV a teraz już 28. Naprawdę bardzo miło ogląda się grę Finów. Przykładem są tego wyniki, ponieważ od 13 marca gdy rozpoczęła się liga Flashpoint, przegrali tylko jeden mecz z MAD Lions 0:2 (10:16, 8:16) a 5 pozostałych wygrali, w tym trzy ostatnie do zera. Nie można tego powiedzieć o rywalach, którzy po dobrym początku gdzie dwukrotnie udało im się zwyciężyć, w ostatnich trzech starciach musieli uznać wyższość rywala. Przed wszystkim amerykańska drużyna powinna bać się Lasse „ZOREE” Uronena, który jest w bardzo dobrej formie. Wskazywać na to może między innymi najwyższy rating w drużynie, który wynosi 1.19.

Przechodząc już do map, które będą miały ogromne znaczenie, chciałbym zaznaczyć, że HAVU Gaming ma o wiele lepszy map pool. Patrząc na statystyki wygranych w ostatnich trzech miesiącach obu zespołów, tylko na de_inferno oraz de_mirage mają gorsze wyniki. Spodziewam się, że na 99 % nie zobaczymy tej pierwszej czyli de_inferno. Jest to zdecydowanie najgorsza mapa Finów a z kolei jedna z najlepszych przeciwników. Co za tem odrzuci Chaos? To jest pytanie, na które ciężko odpowiedzieć. Z jednej strony nie grali oni ani jednego oficjalnego spotkania w ostatnich trzech miesiącach na de_vertigo i zdarzało się, iż ta mapa była przez nich banowana. Gdy spojrzymy na to co odrzucali w ostatnich spotkaniach , zauważymy, że za każdym razem była to inna mapa. Z FunPlus Phoenix de_dust 2, z MAD Lions de_overpass a z MIBR de_vertigo. Mimo wszystko, tak jak wspomniałem wcześniej, uważam, że HAVU I tak ma lepszy map pool co z pewnością jest dla nich plusem.

Kursy w tym spotkaniu wahają się w okolicach 1,25 a 1,30. Jeśli wejdziemy na oficjalną stronę HLTV i zobaczymy jak ludzie głosują to zobaczymy, że aż 88,5 % osób przewiduje zwycięstwo Finów. W sumie nie ma się co dziwić, patrząc na to jak w ostatnim czasie HAVU Gaming radzi sobie na serwerach. Nie będę tutaj kombinował i tak jak reszta postawię na czystę zwycięstwo zawodników ze Skandynawii.

Team Liquid – Evil Geniuses

Piątek, 10.04.20 – 22:00

Drugie spotkanie, które biorę pod lupę to starcie dwóch amerykańskich zespołów. Będzie to pojedynek w ramach Esl Pro League. Obie drużyny znają się od podszewki i wiedzą czego mogą się spodziewać. Za każdym razem mecz jest zacięty i bardzo często nie kończy się na drugiej mapie. Dziś nie będziemy typować zwycięzcy ani ilości map, lecz skupimy się na dwóch zawodnikach. Mam tutaj na myśli gracza z Liquid Jonathana „EliGE” Jablonowski oraz z Evil Geniuses Vincenta „Brehze” Cayonte. Są to najlepsi gracze swoich ekip, którzy mogą pochwalić się ratingiem na poziomie 1.18 (EliGE) oraz 1.14 (Brehze).

Trzeba przyznać, że mimo przeciętnych wyników Teamu Liquid, EliGE za każdym razem trzyma formę.

Na dwóch pierwszych mapach w meczach Esl Pro League zdobył:

– z Evil Geniuses 53 eliminacji

– z FURIA 37 eliminacji

– z 100Thieves 49 eliminacji

– ze Swole Patrole 43 eliminacji

– z MIBR 38 eliminacji

Jeśli chodzi o gracza Evil Geniuses, wyniki w ostatnich spotkaniach prezentują się następująco:

– z Liquid 54 eliminacji

– z MIBR 55 eliminacji

– z FURIA 47 eliminacji

– ze Swole Patrole 46 eliminacji

– z 100hieves 36 eliminacji

Jak możemy zauważyć, zarówno EliGE jak i Brehze spisują się bardzo dobrze. 50 fragów na dwóch pierwszych mapach to dla nich nic specjalnego.

Ewinner daje nam ciekawy typ, który polega na tym, iż oboje muszą zdobyć minimum 35 zabójstw. Patrząc na to, że za każdym razem pokrywali linię z bardzo dużym zapasem , myślę, że jest to bardzo prawdopodobne. Dla ciekawości mogę dodać, iż linia fragów na jednego i drugiego to 40,5 , także 35 jest bardzo zachęcające. Dodając do tego wcześniejszy typ jakim było czyste zwycięstwo zawodników HAVU Gaming nad Chaos, mamy bardzo ciekawe combo z super kursem, które postaram się wykorzystać.

Typ: HAVU wygra + Brehze & EliGE zdobędą minimum 35 fragów (1. i 2. mapa)

Kurs: 2.30

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN

  • Wpłać depozyt

  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN

  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na konto bonusowe

  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN

  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.5!