Nudno dzisiaj w piłkarskim terminarzu, dlatego przygotowaliśmy dla Was typ z prawdziwego “hitu” eliminacji Ligi Mistrzów. Przed nami starcie Valletta (mistrz Malty) vs Dudelange (mistrz Luksemburga). Kto wyjdzie zwycięsko z tego boju? Polujemy na niezły kurs!

Zapoznaj się z szeroką ofertą FORBET!
Kod promocyjny: 2100PLN

Valletta FC

Gospodarzem rewanżu będzie aktualny mistrz Malty. Nie będziemy Was oszukiwać, że jesteśmy fanami oglądania tych rozgrywek i regularnie śledzimy występy Valletty, jednak nie przeszkadza to w wyciągnięciu konkretnych wniosków. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, co sprawia, że Dudelange musi zagrać o pełną pulę na wyjeździe. Ciężko oczekiwać, żeby w drugim starciu padł wynik 3:3, premiujący gości.

Valletta FC nie jest w najlepszej formie na przestrzeni trzech ostatnich spotkań. W każdym z tych meczów zaliczyli wynik BTTS, jednak zaledwie jeden raz nie przegrali. Mowa właśnie o potyczce z mistrzem Luksemburga. Oprócz tego przegrali mecz towarzyski i spotkanie pucharowe.

Przed własną publicznością mają lepsze liczby, ponieważ nie przegrali żadnego z siedmiu poprzednich meczów o stawkę. Ostatni raz z boiska schodzili pokonani 17.12.2018 roku, co najlepiej pokazuje niezłą dyspozycję Valletty w pojedynkach domowych. Dodatkowo był to ostatni mecz, w którym nie zdobyli przynajmniej jednego gola na swoim obiekcie. W kolejnych siedmiu trafili do siatki.

Dudelange FC

Ekipa mistrza Luksemburga zapadła w pamięci polskich kibiców, a w szczególności fanów Legii Warszawa po zeszłorocznych eliminacjach Ligi Mistrzów. Wojskowi musieli uznać wyższość tego rywala. Dudelange następnie awansowało do fazy grupowej Ligi Europy, gdzie zagrali między innymi z AC Milanem. Rozgrywki zakończyli z jednym punktem i pięcioma porażkami. Łącznie w grupie F strzelili trzy bramki, tracąc 16.

Przed nowym sezonem kadra tego zespołu została odchudzona, ponieważ kilku zawodników opuściło szeregi mistrza Luksemburgu na fali niezłych rezultatów z poprzedniej kampanii. Teraz muszą sobie radzić z nową rzeczywistością, jednak część poprzedniego kręgosłupa pozostała. Trener buduje drużynę od nowa.

Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, jednak Dudelange prowadziło już 2:0, żeby ostatecznie wypuścić zwycięstwo z rąk. Mistrz Luksemburga był lepszy we wszystkich najważniejszych statystykach tej rywalizacji oprócz wyniku, dlatego też w tym pokładam nadzieję na odwrócenie losów dwumeczu na Malcie.

Dudelange potrzebuje wygranej, żeby awansować do kolejnej rundy. Ewentualnie muszą zremisować 2:2 – do dogrywki lub każdy wyższy remis zapewni im awans. Myślę jednak, że wyciągną wnioski i zagrają o pełną pulę.

Mistrz Luksemburga wygrał pięć kolejnych spotkań przed starciem z Vallettą. Ostatni raz przegrali spotkanie 29 listopada 2018 roku z Milanem w Lidze Europy. Później w meczach o stawkę byli niepokonani, co pokazuje, że przelicznik z kursem 2.60 wygląda całkiem nieźle w tej parze.

Statystyki:

  • Mistrz Luksemburga wygrał pięć kolejnych spotkań przed starciem z Vallettą.
  • Ostatni raz przegrali spotkanie 29 listopada 2018 roku z Milanem w Lidze Europy.
  • Dudelange nie przegrało meczu o stawkę w 2019 roku.
  • Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.
  • Mistrzowie Malty w każdym z trzech meczów zaliczyli wynik BTTS, jednak zaledwie jeden raz nie przegrali.
  • Piłkarze Valletty nie przegrali żadnego z siedmiu poprzednich meczów o stawkę. Ostatni raz z własnego boiska schodzili pokonani 17.12.2018 roku.
  • Valletta zdobyła przynajmniej jedną bramkę w siedmiu kolejnych spotkaniach domowych.

Co obstawiać?

W tym spotkaniu idę w stronę gości. Ani razu nie widziałem umiejętności Valletty, jednak zdecydowałem się zaufać Dudelange. Skoro rok temu potrafili wyeliminować Legię i później całkiem nieźle radzić sobie w eliminacjach, to na pewno nie zapomnieli jak się gra w piłkę. Fakty są takie, że wynik pierwszej rywalizacji wymusza na ekipie gości grę o pełną pulę. Remis niższy niż 2:2 premiuje gospodarzy. Przelicznik na wygraną mistrza Luksemburga wynosi 2.60 i moim zdaniem przy mniejszej stawce warto spróbować!

Typ: Dudelange wygra

Kurs: 2.60

liga mistrzów

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!