Dzisiaj czekają nas kolejne emocje związane z chińską ekstraklasą i omówiłem oba spotkania, gdzie nie ma jednoznacznych faworytów. Shenzhen podejmie Cangzhou, a niepokonane dotąd Meizhou Hakka zmierzy się z Beijing Guoan. Tym razem stawiam na gole i liczę na skuteczność piłkarzy, zapraszam do lektury!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Shenzhen – Cangzhou: typy i kursy bukmacherskie (17.06.2022)

Wydawało się, że w poprzedni sezonie Shenzhen było o wiele mocniejsze kadrowo i klub ten planował wskoczyć na sam szczyt Super Ligi. Niestety to się nie powiodło, a kampanię zakończyli na szóstej pozycji. Były potrzebne ruchy, aby utrzymać się w czołówce i zrezygnowano z usług Alana Kardeca, czy też Juana Quintero, którzy nie wnosili odpowiedniej jakości. Miało to nieco odświeżyć szatnię z zagranicznych piłkarzy, aby dać szanse tym z Chin i coraz większą rolę w klubie odgrywa Yuan Zhang oraz Yuanyi LI. Ta dwójka ma tworzyć sytuacje dla swoich kolegów z napadu i fani czekają na współpracę Romaina Alessandrini z Frankiem Acheampongiem. Jak na razie wygląda to całkiem nieźle, co pokazują też wyniki. Czy po ostatniej porażce z beniaminkiem formalni gospodarze wrócą na odpowiednie tory?

Cangzhou również musiał zmienić nieco swoją filozofię, która opierała się głównie na defensywie i przynosiło to odpowiednie efekty, ale każdy projekt pragnie się przecież rozwijać. W poprzednim sezonie doszło do zmiany trenera i Serb Svetozar Sapuric podjął się zbudowania drużyny, która będzie w stanie walczyć z najlepszymi w chińskiej ekstraklasie. Nie można narzekać na jego pracę, ponieważ formalni goście nie przeżywali w tym sezonie jeszcze porażki i jeżeli nie możesz wygrać danego meczu, to chociaż go zremisuj. Tak było w wypadku ostatniej rywalizacji z Chengdu Rongcheng, gdzie to rywal był zdecydowanie lepszy na boisku, ale nie potrafił wykorzystać swojej przewagi. Pomiędzy słupkami świetnie spisał się doświadczony bramkarz Puliang Shao i dzisiaj również będzie miał sporo roboty. Czy Cangzhou stać na kolejne czyste konto?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 3 lipca 2022 10:25.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Shenzhen w lidze zakończyło się porażką 1:2 z Meizhou Hakka
 • Shenzhen znajduje się na 7. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 2 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Cangzhou w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Chengdu Rongcheng
 • Cangzhou znajduje się na 11. miejscu w lidze z dorobkiem 5 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 2 remisy i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Shenzhen 3:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 3 wygranymi Shenzhen, 1 remisem i 1 zwycięstwem Cangzhou

Co obstawiać?

Bierna postawa Cangzhou musi się kiedyś zemścić i jestem zdania, że dzisiaj stracą gola. Shenzhen posiada świetną ofensywą i pomijając Romaina Alessandrini oraz Franka Acheamponga, to jest jeszcze w obwodzie Lin Gao, który swoim doświadczeniem wiele daje swoim kolegom. Stawiam na trafienie faworytów. Formalni gospodarze do tej pory w każdym starciu tego sezonu cieszyli się z minimum jednej bramki, a w ostatnich pięciu bezpośrednich rywalizacjach z Cangzhou za każdym razem pokonywali bramkarza tego zespołu. Mam nadzieję, że seria ta nagle nie zostanie przełamana i po trochę niespodziewanej porażce z Meizhou Hakka Shenzhen będzie podwójne zmotywowane. Skorzystaj z kodu promocyjnego w Forbet, ponieważ to tam gramy nasze typy!

forBet
1.34
Shenzhen strzeli gola

Meizhou Hakka – Beijing Guoan: typy i kursy bukmacherskie (17.06.2022)

Przenosimy się do drugiej rywalizacji, gdzie beniaminek zmierzy się z zespołem z Pekinu. Meizhou Hakka to z pewnością jedna z rewelacji tego młodego sezonu Super Ligi. Na ten moment jeszcze nie przegrali i notują bilans dwóch remisów i jednej wygranej. Sukces nad Shenzhen musiał smakować wyjątkowo i po awansie do elity każdy triumf będzie okrzyknięty sporym osiągnięciem. Co by nie mówić, beniaminek bardzo dobrze przygotował się do nowych rozgrywek i skompletował interesującą kadrę, która ma jedno zadanie: utrzymać się w chińskiej elicie. Widoczny jest zdrowy balans pomiędzy ofensywą a defensywą i to przekłada się na odpowiednie rezultaty. Dzisiaj przed nimi kolejne wymagające starcie. Czy test przejdą pozytywnie?

Beijing Guoan wreszcie pokazał charakter, którego brak od lat wytykany jest w tej drużynie. Pomimo tego, że mecz z Tianjin Jinmen Tiger kompletnie im nie wyszedł, to stworzyli jedną świetną okazję, która zakończyła się zwycięskim golem. Był moment zawahania, ponieważ sprawdzano pozycję spaloną, ale zdecydowały milimetry i trafienie zostało uznane. Doświadczony szkoleniowiec Feng Xie może być zadowolony z dotychczasowej pracy w Pekinie i to tylko pokazuje, że nie warto czasem sięgać po europejskie gwiazdy trenerskie. Przygoda ze Slavenem Bilicem była kompletnie nieudana i nie potrafił dotrzeć do głów chińskich zawodników. Tym razem ma być inaczej i Beijing Guoan pragnie wskoczyć do czołówki. Czy im się to powiedzie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 3 lipca 2022 10:25.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Meizhou Hakka w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Shenzhen
 • Meizhou Hakka znajduje się na 10. miejscu w lidze z dorobkiem 5 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 1 zwycięstwo i 2 remisy
 • Ostatnie spotkanie Beijing Guoan w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Tianjin Jinmen Tiger
 • Beijing Guoan znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 2 zwycięstwa i 1 porażka
 • Jest to ich pierwsze bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Nie pozostało nic innego, jak zaproponować tutaj klasyczny wynik BTTS. Beniaminek w każdym z trzech starć tego sezonu oglądał bramki z obu stron, weteran tylko w ostatnim meczu zachował czyste konto. Jestem zdania, że jedni i drudzy stworzą sobie bardzo dużo szans na gola i to przełoży się na końcowy rezultat. Należy wspomnieć, że Meizhou Hakka oraz Biejing Guoan dysponują świetnym atakiem, co pokazują do tej pory w Super Lidze. Liczę na ofensywne widowisko i bonusy w Forbet na Ciebie czekają!

forBet
1.81
Kupon Forbet Chiny na 17.06.

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze