Górna część drabinki to obecność aż 7. zawodników z Anglii. To z pewnością cieszy zbierającą się publiczność w hali w Leicester. W kolejnej rundzie będą jednak tylko cztery miejsca dla awansujących zawodników. Zdecydowanym faworytem w tej części zestawienia turniejowego jest Gerwyn Price, który niesamowicie rozpoczął turniej i pokazał, jak dobrze jest przygotowany do zawodów. Czy w 1/16 finału potwierdzi swoją formę i pewnie awansuje do kolejnej rundy? Dzisiaj przygotowałem dla Was zestawienie dwóch pojedynków! Sprawdźcie, co polecam zagrać z World Grand Prix w darcie! 

Odbierz bonus powitalny do 1554 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tej pory udało nam się w październiku trafić 10/14 typów, co daje zysk 96P LN i dzisiaj mocno liczę na poprawienie tej statystyki! 

Gerwyn Price vs Mervyn King

05.10.2021 r. – 22:10

1/16 finału w World Grand Prix gramy z oferty Superbet, gdzie rejestrując się

skorzystajcie ze specjalnych kodów promocyjnych od Zagranie! 

Bez wątpienia będzie to spotkanie, które zdecydowanie musi być otwierane, jak najszybciej. Chodzi mi oczywiście o double, które w tym turnieju potrzebne są do otwierania swojego lega. W tym aspekcie zdecydowaną przewagę po pierwszej rundzie można zauważyć u zawodnika z Walii, a więc u Gerwyna Price’a. Obecny Mistrz Świata jest w bardzo wysokiej formie, co potwierdził w rywalizacji w 1/32 finału World Grand Prix. Wiadome jest, że bardzo rzadko myli się on na podwójnych w porównaniu do pozostałych zawodników cyklu (oczywiście nie wszystkich), tak więc jego szanse na bardzo dobry wynik w tym turnieju telewizyjnym wzrastają. W pierwszej rundzie nie miał problemu z pokonaniem wydawałoby się, że najsilniejszego przeciwnika z tych, którzy nie są rozstawieni, a więc Michaela Smitha. Price jako jedyny gracz awansował do kolejnej rundy, który nie jest reprezentantem gospodarzy. Pozostała siódemka, która uczestniczyć będzie w dzisiejszych zmaganiach, to reprezentanci Anglii. Czy będzie to miało znaczenie w bezpośrednich konfrontacjach?

Bez wątpienia Gerwyn jest jednym z najlepszych zawodników uczestniczących w teraźniejszym tourze. Jako jeden z nielicznych graczy utrzymuje swój poziom od niemalże dwóch lat. To pozwoliło mu na awans w klasyfikacji PDC na miejsce lidera, którą ze sporą przewagą reprezentuje. Taki darter jak on, musi potrafić poradzić sobie z presją stawianą przez publiczność, która będzie stanowczo za zawodnikiem z Anglii. Jednak Price oprócz tego, że fantastycznie spisywał się na tarczy, a także na zamknięciach double. Miał aż 50% skuteczności na wykończeniach co zdecydowanie jest jednym z najlepszych wyników po pierwszych dwóch dniach rywalizacji. Jest to na tyle wystarczający rezultat, że może na spokojnie myśleć o najwyższych miejscach, jeżeli utrzyma taką dyspozycję. Do tego dochodzi najwyższa średnia z pierwszej rundy, gdzie Price jako jedyny przekroczył próg 100. punktów. Jest to dosyć dziwne, gdyż Walijczyk zazwyczaj źle rozpoczynał zmagania w takich turniejach i rozpędzał się z meczu na mecz, przyzwyczajając się do miejscowej rywalizacji. Czy dzisiaj potwierdzi swoją dominację pod każdym aspektem gry w darta?

Jego przeciwnik nie jest najsłabszy. “Król” nie raz pokazywał, że potrafi mocno spinać się na turnieje telewizyjne, jednak ostatnie występy w jego wykonaniu są pod sporym znakiem zapytania, co dzieje się z jego formą i dlaczego dyspozycja, którą prezentował w pierwszej części sezonu, nie jest podtrzymana. Pierwsza runda w jego wykonaniu to sporo szczęścia w grze na tarczy, gdzie często i on i jego przeciwnik – Kleermaker, popełniali wiele błędów. Począwszy od długich braków rozpoczęć na double, po bardzo słabe podejścia bez ani jednej triple i z chybionymi strefami 20 i 19. Przez to King uzyskał bardzo niską średnią, która zdecydowanie opisuje jego grę w pierwszej rundzie. Tylko 75.62 średnia punktowa na trzy lotki, co jest fatalnym wynikiem. Do tego co trzecia/czwarta trafiona na doubla. Czy z taką grą Anglik jest w stanie cokolwiek ugrać z tak dobrym Pricem? 

Co obstawiać?

Zanim podam swoją propozycję, pamiętajcie, że w Superbet czekają na Was bonusy na start za rejestrację, a u tego bukmachera znajdziecie zakład na win Price’a z przewagą minimum jednego seta. Takie rozstrzygnięcie powinno mieć miejsce, patrząc na to, jak dobrze Walijczyk zaprezentował się w pierwszym pojedynku, i jak dobrze rozpoczynał legi na doublach. Dodatkowo warta zauważyć, że błędy popełniał w momentach, kiedy zyskiwał już kontrolę, a nie od samego początku, co miało miejsce w wykonaniu jego rywala z Anglii.

Superbet
1.53
Gerwyn Price -1,5 setów handicap

banner grupa zagranie 40k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Luke Humphries vs Ryan Searle

05.10.2021 r. – 20:10

Angielskie starcie, które powinno dostarczyć nam sporo emocji i zwrotów akcji, a to wszystko przez dobre zaprezentowanie się tych zawodników w pierwszej rundzie rywalizacji na World Grand Prix. Obaj zawodnicy mierzyli się z trudnymi rywalami w 1/32 finału tego turnieju, gdzie Humphries wygrał w dwóch lega z zeszłorocznym finalistą turnieju, a Searle rozpoczął zmagania od wyeliminowania jednego z najlepiej grających zawodników na tarczy w sezonie, a więc z Dimitrim van der Berghiem. Rywalizacja tych panów zawsze niesie za sobą sporo legów, jednak nigdy nie spotkali się oni w meczu, gdzie zaczynali od doubli. Kto może okazać się dzisiaj lepszy?

Obaj panowie nie mogli zaszczycić nas niesamowitymi wizytami punktowymi w swoich wykonaniach. Zdecydowanie najważniejsze dla Searle było zamknięcie, które miało miejsce w 5. legu pierwszego seta. W nim przy podaniu Belga, Ryan skończył wysokie 150 punktów, co dało mu dużo pewności siebie. Sama gra na tarczy była optymalna i raczej nie było jakichś fajerwerków. Jednak pokazał, że dobrze czuje się w tym formacie rozgrywek, gdzie swojego szczęścia w rozpoczęciach szukał na ulubionym D20. Od tego samego początku spodziewać powinniśmy się wizyt Luke’a, który także lubuje się w podwójnej na samej górze tarczy. Moim zdaniem to spotkanie będzie bardzo wyrównane. Zawodnicy miewali bezbłędne otwarcia, ale także kilka momentów, gdzie dopiero przy drugim podejściu mogli przywitać się z wynikiem. Ich bezpośrednie starcia zawsze obfitują w sporą ilość legów, dlatego dzisiaj idę w tę stronę i proponuję zagrać over w tym spotkaniu!

Co obstawiać?

Dwóch zawodników z Anglii, którzy raczej nie będą mieli znaczącej przewagi w postaci publiczności z korzyścią dla siebie. Są oni porównywalnie lubiani w swoim kraju, dlatego nie będzie przewagi wsparcia w angielskiej hali. Dzisiaj postaram trafić w typ, że zobaczymy minimum 4 sety w tym spotkaniu. Obaj zawodnicy powitali się z zawodami optymalnie dobrze, gdzie przy utrzymaniu takiej dyspozycji spokojnie powinno nam zagwarantować rozgrywkę na długości minimum 4. setów. Ten typ możecie znaleźć w ofercie zakładów bukmacherskich Superbet! 

Superbet
1.32
Powyżej 3,5 setów w spotkaniu

Dodatkowe 1554 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku: zagranie.com/go/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

Dubel dart 05.10.2021

Zapraszam także do przeczytania opinii redakcji, na temat tego bukmachera –> Superbet recenzja od Zagranie! 

Zaloguj się aby dodawać komentarze