fot.Norbert Barczyk /pressfocus

Wczoraj Complexity oraz Winstrike spisały się na medal, dzięki czemu mogliśmy się cieszyć z trafionego kuponu! Dziś również zajmiemy się dwoma spotkaniami, tym razem jednak zostawiamy ESL Pro League, a zostajemy w drugiej lidze, czyli rozgrywkach ESEA Premier Season 36! Oprócz tego przeanalizujemy również spotkanie w ramach turnieju Pinnacle Cup, gdzie występuje brazylisjkie obecnie Godsent. Ekipa Taco ostatnio miała pewne problemy w grze, czy tym razem w końcu się przełamią? Rywal nie jest bardzo wymagający, jednak nic nie jest przesądzone! Zapraszam do lektury analizy!

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Godsent – Tricked
10.03.2021 r. Godz. 16:00

Tak jak mówiłem, zaczniemy od spotkania pomiędzy Godsent a Tricked. Brazylijczycy w ostatnich tygodniach mieli naprawdę duży zjazd formy, wcześniejszą serię czterech zwycięstw zamienili na serię czterech porażek. Tym razem jednak będą stawać naprzeciw drużynie, która dopiero powoli przebija się na scenę światowego csa, a dużo czasu spędzało na krajowym, duńskim podwórku. Dziś faworytem jest ekipa Godsent, jak to jednak wygląda z bliska? Czy drużyna TACO będzie w stanie przełamać pasmo porażek?

Jeśli przyjrzymy się bliżej ostatnim porażkom Godsent, wtedy nie wyglądają one już tak tragicznie. W meczach z takimi ekipami jak Sinners czy Gambit oczekiwanie zwycięstwa od Brazylijczyków, którzy nie błyszczeli formą było chyba zbyt wygórowanym żądaniem. Oczywiście najgorzej wyglądała ostatnia porażka przeciwko Endpoint, jednak tam moim zdaniem nie zawiódł plan gry czy sama forma podczas spotkania, a brak chłodnej głowy, zwłaszcza na drugiej mapie, gdzie mogli doprowadzić do dogrywki. Według mnie Godsent jest teraz w dołku, ale dołek ten wynika z chwilowego załamania formy, skumulowania trudniejszych przeciwników, przez co każda kolejna porażka potęgowała słabnące morale. Drużyna ta ciągle ma potencjał na rozwój, potrzebują jednak do tego serii wygranych. Moim zdaniem Tricked jest idealnym rywalem, żeby taką serię rozpocząć.

Tricked zajmuje obecnie 50 miejsce w rankingu serwisu hltv i również ich forma nie jest zachwycająca. Nie mieli co prawda jakiejś długiej serii porażek, jednak ich wyniki są po prostu przeplatanką wygranych i przegranych, z naciskiem na przegrane. Podczas tego turnieju notują oni taki sam bilans jak Godsent, czyli 1-1. Wygrali oni przeciwko GamerLegion, a polegli w meczu przeciwko Nemidze. I chociaż ciężko tutaj podać przykład statystyczny, to według mnie są oni po prostu słabszą drużyną od Brazylijczyków. Są mniej doświadczeni, całościowo jako drużyna mniej zgrani, a indywidualnie również wydaje mi się, że korzystniej wypada Godsent. Również patrząc pod kątem map rysuje się tu przewaga ekipy Taco, która jest świetna na Nuke’u, natomiast Tricked nie potrafi zupełnie tam grać. Również Overpass, czyli flagowa mapa Duńczyków nie jest problemem dla Godsent.

Moim zdaniem Godsent powinna wygrać to spotkanie. Są lepszą drużyną, bardziej doświadczoną, a ten mecz jest idealną okazją na przełamanie serii porażek. Indywidualnie tacy zawodnicy jak Dumau czy Felps, czy nawet Taco wyróżniają się na tle zawodników Tricked, może Lucky jest na podobnym poziomie, reszta jednak wyraźnie odstaje. Wiem, że w ostatnim czasie typowanie na Brazylijczyków mogło się skończyć bardzo źle, jednak tym razem wydaje mi się, że jest to korzystna opcja. Tricked jest wyraźnie słabszą drużyną i o ile Godsent utrzymają chłodną głowę i zagrają na miarę swoich możliwości i potencjału, to powinniśmy oglądać dziś ich radość. Budowanie naszego kuponu w Betfan zaczynam więc od wrzucenia ich zwycięstwa, sprawdźcie opinie na temat tego bukmachera!

Betfan
1.51
Godsent wygra

Baner esportowy grupy

Wisła Kraków – Apeks
10.03.2021 r. Godz. 19:00

Przechodzimy teraz do drugiego spotkania, a tutaj znowu widzimy Wisłę i znowu w ramach ligi ESEA Premier! Wiślacy prezentują się naprawdę dobrze w tych rozgrywkach, obecnie trzecie miejsce w swojej grupie i wygrana w dzisiejszym meczu pozwoliłaby podbudować swoją pozycję i startować w walce o drugie miejsce w tabeli. Ich dzisiejsi przeciwnicy, czyli ekipa Apeks czają się jednak tuż za nimi i dzisiejsze starcie może okazać się kluczowe w kontekście walki o wysokie miejsca w tabeli. Kto jest dziś faworytem, jak wyglądały obydwa zespoły w ostatnich spotkaniach i jak wyglądają statystyki?

Wisła Kraków wygrała 3/5 swoich ostatnich spotkań, jednak chyba największym zaskoczeniem była ich ostatnia porażka przeciwko Singularity. Byli oni dosyć pewnym faworytem w tamtym meczu, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że przeciwnicy do tej pory nie wygrali żadnego ze swoich trzech spotkań w lidze. Porażka przeciwko Singularity utrudniła trochę kwestię podboju tabeli przez Wisłę, jednak wydaje mi się, że był to jedynie wypadek przy pracy, a nie sygnał spadku formy. Przy takiej ilości spotkań czasami musi zdarzyć się gorszy dzień i mamy nadzieję, że dziś on się nie powtórzy.

Dobre nastroje może powodować również fakt, że drużyny te spotkały się niedawno w ramach Pinnacle Cup i tamto spotkanie zakończyło się pogromem ze strony Wisły i szybkim zwycięstwem 2:0. Polacy szczególnie dobrze prezentowali się po stronie Ct, gdzie na pierwszej mapie wygrali 12 rund, natomiast na drugiej 8, jednak więcej po prostu nie mogli, bo mecz się zakończył. Widać, że zawodnicy Apeks nie potrafili rozpracować defensywy Wiślaków i zupełnie nie stanowili zagrożenia. I jeśli wiem coś o tych słabszych drużynach, to trudno jest w ciągu kilku dni odkryć luki w defensywie rywala, zwłaszcza że Apeks cały czas gra też mecze w ramach Pinnacle Cup i nie ma po prostu obecnie tyle czasu na trening i przygotowywanie się pod konkretnego rywala.

Podsumowując, Wisła jest obecnie po prostu w lepszej formie niż Apeks, a ich ostatni pojedynek świetnie pokazał miejsca, w których Wiślacy po prostu ogrywali Szwedów. Również patrząc pod kątem formy indywidualnej, Goofy i Jędrq prezentują się ostatnio wybitnie i to również widać było w starciu z Apeks, gdzie również Hades dorzucił mnóstwo trafień. Także pod względem map, jakie możemy zobaczyć widać przewagę Polaków, którzy wydają się być nie do pokonania na mapie de_Train. Wisła jest po prostu obecnie lepszym zespołem, pną się coraz wyżej w rankingu i walczą z coraz trudniejszymi rywalami. Porażka z Singularity była oczywiście ogromną wpadką, jednak tak jak mówiłem, traktuje to jako gorszy dzień i wypadek przy pracy, a nie początek słabszej formy. Spodziewam się dziś dominacji Wisły, dlatego też wrzucam ich zwycięstwo na kupon, dzięki czemu uzyskujemy fajne podwojenie!

Betfan
1.51
Wisła wygra

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
  6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN


Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esporotwy Betfan 10.03.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze