No i tak o to przed nami ostatni dzień miesiąca, ale i niestety także ostatni mecz w finałach koszykówki w Tajwanie. Jest 3-3 no i jasne będzie po tym meczu kto zostanie mistrzem Tajwanu. Teoretycznie ostatni dzień i powinienem pograć bezpieczniej dla podtrzymania statystyk, ale ja z racji tej, że lubię kombinować i ryzykować przygotowałem całkiem fajny Custom Bet. Specjalna okazja, więc i specjalny typ. Kto będzie bohaterem tego meczu, a kto ten mecz wygra? Oj, to wszystko zapowiada się niezwykle ciekawie. Do tego należy wspomnieć, a nawet trzeba, że kontynuujemy skuteczne granie w Nikaragui. Ostatnich 8 meczów na plus. Oby tak dalej.

Załóż konto z kodem promocyjnym 1225PLN, aby otrzymać:

Odbierz 1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start + 25 PLN freebet!

Kod promocyjny: 1225 PLN

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Yulon Luxgen Dinos – Taiwan Beer

30.04.2020r. 11:00

No ta seria jest na tyle ciekawa, że pokazuje nam zupełnie po dwa różne oblicz każdej z ekip. Yulon, którzy mają świetnego centra i ten rządzi na tablicach, a także momenty, kiedy on praktycznie nie istnieje, a kluczem do wygranych są rzuty z dystansu. Po drugiej stronie wiele uzależnione jest od dyspozycji lidera ekipy. Jeśli on trafia to i reszta idzie za nim. Jeśli nie, to przegrywają z kretesem. Motywacja po obu stronach na pewno będzie ogromna i ciężko stwierdzić kto to spotkanie wygra. Bukmacherzy też chyba wreszcie podeszli do wystawiania kursów na poważnie nie lekceważąc Yulon. Ja tej ekipie kibicuję przez całą serię, chciałbym, by to oni wygrali, dlatego też moje typy mocno związane z Yulon, ale nie chodzi tu o wygraną.

No cóż, Marcus Keene, to jest człowiek na poziomie. Kolejny mecz z grą na punkty i kolejny raz na plus. Co prawda nie zaszalał z asystami, ale można mu to wybaczyć, bo przecież wreszcie nawiązał do tego, co wspominałem podczas jego gry w NCAA, gdzie był gwiazdą całej ligi i notował genialne liczby. Tutaj w zasadzie do przerwy pokrył swoją średnią z sezonu rzucając 24 punkty, a w całym meczu zdobył ich 46 przez co chyba rozwiał wątpliwości co do ewentualnej statuetki dla MVP finałów, MVP całego sezonu.

No pisałem o dwóch obliczach każdej z ekip. No lubię ekipy, które grają na wiele sposobów. Yulon przez tę serię, a i półfinał do bólu starało się korzystać z mocnej broni jaką był Sim Bhullar. Fajny pomysł z wprowadzaniem go w 2 kwarcie, gdy nie było Zaytseva i mógł zdominować tablice, zbierać, solidnie punktować no i mieć double double, czyli to, z czego centra się rozlicza. Ostatni mecz pokazał, że potrafią grać bez niego, a i on nie miał zbyt wielkich szans na zaistnienie. Yulon wolało grać z obwodu, Bhullar w zasadzie nie nadążał za akcjami, a jak miał okazję to po prostu przegrywał zbiórki. Widać było aktywność Zaytseva także w ataku, bo przeskakiwał nieraz reprezentanta Indii. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie co było lepsze dla Yulon, co lepiej się oglądało i jak mogą zagrać w tym meczu. Odpowiedź chyba jest tylko jedna.

Wiadomo, że w takim meczu po prostu trzeba korzystać z rozwiązań jak najbardziej pewnych, takich, które do tej pory skutek przynosiły w postaci punktów. Wydaje się, że podobnie jak w ostatnim meczu center zostanie ograniczony, a zmuszony w zasadzie do obrony i zbiórek, a graczami głównymi po stronie Dinos będą Marcus Keene no i Cheng Ju Lu, który także miał udany debiut dla nas. On rzucił 19 punktów, ale szczególnie imponował na obwodzie, bo trafił za 3 aż 4 razy. Dla porównania Keene trafił ich aż 7, ale on był w swoim świecie.

Nie można umniejszać Taiwan Beer, które ma swoje atuty. Spodziewać się można aktywności Barkleya, którego wyraźnie zabrakło ostatnio, a i są gracze z Tajwanu, którzy często biorą grę na siebie jak  Yu An Chang (numer 14), który dostaje bardzo dużo minut, ale jest tu bardzo ważny czy też Zhen Huang (numer 0), który robi dobrą robotę wchodząc z ławki.

Na Ewinner jest propozycja powyżej 39.5 punktów na Marcusa Keene’a. W sumie czemu nie, jeśli by dalej grał w ten sposób, a to było bardzo skuteczne to powtórka jest tutaj możliwa. Ja jednak pogram nieco bezpieczniej i tę linię punktową obniżę. Do tego skoro była wzmianka o Cheng Ju Lu to nie może go braknąć. On jest bardzo pożyteczny, kto wie czy nie najlepszy z tych graczy z Tajwanu. Miał swoje rzuty, głównie z dystansu. Mam nadzieję, że Yulon nie odejdzie od tego stylu gry, może nieco bardziej uaktywnią Bhullara, ale przewodnią myślą będą trójki i to załatwi sprawę i ostatecznie da tytuł Yulon.

Moja propozycja: Marcus Keene powyżej 29.5 punktów i Cheng Ju Lu powyżej 2.5 celnych rzutów za 3

Kurs: 2.95

Warunki zakładu bez ryzyka w Ewinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.5!