Cracovia – Lech Poznań: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 28.10.2023

gdzie obejrzeć cracovia lech

Cracovia – Lech Poznań: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Cracovia ma patent na Lecha na własnym stadionie, bo nie przegrała sześciu z siedmiu ostatnich meczów z tym przeciwnikiem. Lech z kolei nie ma patentu na spokojne mecze w tym sezonie, bo daje tlen rywalom, a sporą dawkę we wtorek otrzymała Jagiellonia, która odrobiła straty z 0:3. Czy to zapowiedź dużych emocji w sobotę przy Kałuży? Sprawdź, gdzie ich doświadczysz przed telewizorem – gdzie będzie transmisja z meczu Cracovia – Lech?

Cracovia – Lech Poznań na żywo w TV

Piłkarze Lecha marzą o tym, by zapomnieć o spotkaniu z Jagiellonią, gdzie mieli już wszystko, by sięgnąć po trzy punkty i dosiąść się na fotelu lidera do Śląska Wrocław. Od stanu 3:0 jednak wszystko zaczęło się sypać a goście ostatecznie wywieźli z Poznania punkt. Jeśli nie możesz być w sobotę w Krakowie na stadionie, to sprawdź, gdzie oglądać Ekstraklasę. Poniżej krótka instrukcja, jak skorzystać ze specjalnej, promocyjnej oferty do Canal+Online, gdzie możesz cieszyć się 100% meczów najlepszej ligi świata:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Cracovia – Lech i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Cracovia – Lech Poznań gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Mecze PKO BP Ekstraklasy dostępne są nie tylko w telewizji, ale także i w internecie za pomocą streamingu w aplikacji Canal+Online zarówno na urządzenia przenośne, jak i na komputery czy telewizory. Na tej platformie możesz śledzić mecze w trybie eksperckim, podglądając jednocześnie i mecz, i statystyki, wejść w interakcję z komentatorami tego spotkania, ale także możesz urządzić sobie domową Multiligę włączając aż cztery streamy na raz. Niestety, z Ekstraklasy nie przeprowadzają transmisji bukmacherzy ze względu na ograniczenia prawne.

Gdzie oglądać Cracovia – Lech Poznań?

Jak zwykle spotkanie w telewizji pokażą dwa kanały z grupy Canal+ – to Canal+Sport oraz Canal+Sport 3, który to kanał jest dedykowany tylko i wyłącznie spotkaniom PKO BP Ekstraklasy. Mecz skomentują Robert Skrzyński i Mateusz Rokuszewski, a sama transmisja w obu kanałach wystartuje o 17:10. Pierwszy gwizdek meczu przy Kałuży z kolei wybrzmi o 17:30.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze