Zdjęcie: Norbert Barczyk / PressFocus

Zaczyna się kolejny tydzień zmagań w League of Legends European Championship, a na tapetę bierzemy potencjalnie najciekawsze dla kibiców mecze – starcie MAD Lions z Rogue oraz Misfits Gaming z G2 Esports. Czy faworyci sięgną po kolejne zwycięstwo? A może znowu zawiodą i to underdogi zaskoczą? Czeka nas ciekawy wieczór z League of Legends, więc zapraszam do analizy pod ofertę BETFAN!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100 PLN! (Zwrot na konto bonusowe)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

MAD Lions – Rogue

Piątek, 12.02.21 – 21:00

Rywalizacja pomiędzy MAD Lions, a Rogue, to jedno z tych spotkań, które zawsze budzą dużo emocji w świecie League of Legends. Lwy pomimo tego, że zazwyczaj stanowią o sile środka tabeli, to potrafią sporo namieszać i wygrać nawet na teoretycznie o wiele lepszych rywali. W ubiegłym sezonie przez pewien czas nawet prowadziły w tabeli LEC, ale końcówka zmagań nie była już ich mocną stroną, a na samych Worldsach zagrały bardzo słabo. Teraz mają na koncie cztery wygrane oraz trzy porażki. Dało to MAD Lions czwarte miejsce w tabeli, razem z exceL eSports oraz fnatic. Chciałoby się po ostatnim spotkaniu na Team Vitality powiedzieć, że Lwy grają coraz lepiej i idą do przodu, ale z tyłu głowy trzeba mieć też piątkowy mecz z SK Gaming, gdzie MAD przegrało. Te jest strasznie niestabilne i w zasadzie to trudno szukać mocniejszych punktów w grze tej drużyny. 

Nie wyróżnia się ona niczym na tle innych zespołów i zapowiada się na to, że będzie to typowy średniak w tym sezonie. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja Rogue, które aktualnie jest najsilniejszą ekipą League of Legends European Championship. Na koncie ma sześć zwycięstw i tylko jedną porażkę – na Schalke 04. Co ciekawe, reprezentanci niemieckiego klubu sportowego w tym sezonie po kolei ustawiają w szeregu gigantów. Jednak poza tą wpadką, RGE wygrywa i regularnie punktuje. Naturalnie więc w meczu z MAD Lions jest faworytem i to takim zdecydowanym. Będzie to jednocześnie najpoważniejszy sprawdzian dla Inspireda i spółki, gdyż dotychczas grali zazwyczaj na te średnie ekipy, a z nich Lwy są zdecydowanie najgroźniejsze.

Co obstawiać?

Na mecz MAD Lions z Rogue proponuje zagranie po prostu zwycięstwa RGE. Jest to na tyle równy zespół, że tutaj każdy może okazać się gwiazdą wieczoru, a jednocześnie trudno wytypować zawodnika, który może mieć największy impact, czy też, jaki będzie handicap eliminacji. Tym bardziej że styl RGE w tym sezonie jest trochę minimalistyczny, co nie wpływa korzystnie na takie zakłady. Kurs w ofercie BETFAN wynosi aż 1.49, co jest dobrą opcją do AKO.

Moja propozycja: zwycięstwo Rogue Kurs: 1.49 Zagranie na esport

G2 Esports – Misfits Gaming

Piątek, 12.02.21 – 20:00

Mecz G2 Esports z Misfits Gaming zaplanowano na godzinę 19:00. Z całą pewnością nie jest to spotkanie wieczoru, ale warto się mu bliżej przyjrzeć. W końcu superteam, czy też drużyna gwiazd, G2, podejmie Misfits. Jankos i spółka spróbują wreszcie zapunktować i zakończyć weekend z kompletem zwycięstw, co ostatnio się nie udało. Podejście najlepszej drużyny Europy ubiegłego roku jest zupełnie inne od pozostałych formacji, co widać nie tylko po social mediach, czy wypowiedziach po meczach, ale również w samej grze. Często podejmują decyzje, gdzie szanse na powodzenie wynosi 50 procent i widać, że bawią się grą. Z jednej strony to dobrze, z drugiej wpływa to na wyniki.

Jednak, jak dobrze wiemy, na koniec G2 pewnie i tak się zepnie, wygra w najważniejszych spotkaniach i zdobędzie tytuł mistrza Europy.  A jak na tle G2 wygląda Misfits Gaming? No cóż, w zasadzie to nie wygląda. Na tym zdaniu można zakończyć akapit poświęcony MG, gdyż Ci mają zaledwie dwa zwycięstwa, pięć porażek oraz zajmują odległe, bo ósme miejsce w tabeli. Nie dość, że nie bronią ich wyniki, to jeszcze sam styl gry jest daleki od dobrego. Jeżeli zakwalifikują się do play-offów, to można mówić o szczęściu, ale raczej będzie o to dość trudno. Przede wszystkim Misfits musiałoby już zacząć punktować, a w starciu z G2 wydaje się, że nie mają większych szans.

Co obstawiać?

W meczu pomiędzy G2 Esports, a Misfits Gaming oferta jest dość spora, a obstawiać możecie różne ciekawe zakłady. Jednak ja wybrałem liczbę eliminacji, jaką zdobędzie Caps. W przypadku mid-lanera G2 linia to +3.5 zabójstwa, co teoretycznie nie wydaje się dużo. Tym bardziej, gdy popatrzy się na to, że mistrzowie Starego Kontynentu zagrają na Misfits. Kurs tutaj to już 1.95, więc łączne AKO na kuponie wynosi 2.91!

Moja propozycja: Caps więcej niz 3.5 eliminacji Kurs: 1.95

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 20 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 3 x 2.00 – minimum 3 zdarzenia.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

kupon BETFAN LEC