Po zmaganiach na siatkarskich mistrzostwach Europy nadszedł czas, by wrócić do ligowej rzeczywistości. Bowiem już dziś odbędzie się spotkanie inaugurujące sezon Plus Ligi 2021/2022. W Lublinie tamtejszy zespół Politechniki zmierzy się z Jastrzębskim Węglem. Na rozpoczęcie zmagań ligowych kreślę kupon w Fuksiarzu. Sprawdź moje typowanie związane z tym spotkaniem.

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Politechnika Lublin vs Jastrzębski Węgiel (01.10.2021 r. 20:30)

W tej parze będziemy świadkami starcia Dawida z Goliatem. I choć przed startem meczu nie należy lekceważyć żadnego przeciwnika, tak z trudem przychodzi wierzenie, że nagle zespół Andrei Gardiniego rozpocznie zmagania od porażki. Skoro mówimy o starcie, to zanim przejdziecie do dalszego czytania tekstu, proponuję skorzystać z naszego kodu promocyjnego, jak i dowiedzieć się więcej o wspomnianym bonusie.

Zanim przejdę do przedstawienia konkretnych typów bukmacherskich na to spotkanie, przedstawię nieco oba zespoły, jak i historię ich i ich zawodników. Dla Jastrzębskiego Węgla będzie to już dwudziesty piąty sezon z rzędu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Z kolei drużyna Politechniki, jak wspominałem, przystąpi do sezonu Plus Ligi 2021/2022 w roli beniaminka. W poprzednim sezonie rozgrywek Lublinianie pewnie zwyciężyli w pierwszej lidze, natomiast Jastrzębski Węgiel zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej w Plus Lidze, przed Zaksą Kedzierzyn-Koźle. Jeżeli chcielibyśmy w jakiś sposób dokonywać porównywania jakości obu kadr, to nie ma to specjalnie większego sensu. Jest tak dlatego, że drużyna LUK Politechniki Lublin jest młodym, dopiero, co kształtującym się zespołem. Z kolei Jastrzębski Węgiel może pochwalić się tak uznanymi markami, jak Tomasz Fornal, Jakub Popiwczak, czy, chociażby najnowsze nabytki – Stephen Boyer, Benjamin Toniutti, Trevor Clevenot. Należy zauważyć również to, że w zespole Jastrzębia znajduje się trzech mistrzów olimpijskich, co świadczy o klasie zespołu! Nic więc dziwnego, że siatkarscy eksperci podkreślają, że będzie to starcie drużyny prawie kompletnej, dopasowanej we wszystkich elementach z zespołem, który ma dopiero nabierać doświadczenia i ogrania się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Podkreślają to w mediach również sami szkoleniowcy obu zespołów. Szukając potwierdzenia mych słów, wystarczy zapoznać się ze słowami Dariusza Daszkiewicza – trenera LUK-u Lublin, który w wywiadzie udzielonemu Dziennikowi Wschodniemu przyznał, że: „Naszym celem jest przede wszystkim utrzymanie”.  Z kolei trener Jastrzębskiego Węgla po raz kolejny celuje w zdobycie najważniejszych tytułów w kraju, jak i pragnie, by jego drużyna wyraźnie zaznaczyła swoją pozycję w europejskich rozgrywkach.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładu bukmacherskiego Fuksiarz -> https://zagranie.com/fuksiarz-zaklady-bukmacherskie-opinie/

Politechnika Lublin – Jastrzębski Węgiel: typy bukmacherskie

Dość powiedzieć, że mówimy o zespole, który w zeszłym roku zajął drugie miejsce w Plus Lidze, a Politechnika dopiero, co awansowała do najwyższej ligi rozgrywkowej. Jeżeli ktoś się zastanawia, czy warto postawić na wskazanie konkretnego zwycięzcy tego spotkania, to… odradzam.

Piszę tak dlatego, że kurs na stronie internetowej Fuksiarza na triumf Jastrzębskiego Węgla jest ustanowiony na poziomie 1.05, a na wiktorię Politechniki już jest ustabilizowany na 8.50. Jeżeli ktoś chciałby postawić na to, że będziemy świadkami rozegranych mniej niż trzech i pół seta, wówczas spotka się z kursem na poziomie 1.47. Nawet kurs na to, że drużyna Politechniki wygra seta, wskazuje wyraźnie, że trudno w to wierzyć. Bowiem tu na to, że zespół z Lublina tego nie dokona, jest na poziomie 1.45, a że uda się im to osiągnąć już na 2.60. Przemawiającym do obstawienia zdarzeniem nie jest nawet to, że zespół Andrei Gardiniego zdobędzie mniej, niż siedemdziesiąt pięć i pół punktu. Piszę tak dlatego, że na to zdarzenie mamy kurs ustabilizowany na poziomie 1.65. I, mimo że wspomniane zespoły ani razu nie grały ze sobą do tej pory, tak bukmacherzy Fuksiarza nie mają wątpliwości.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Jastrzębski Węgiel i każdy wynik inny, niż ich zwycięstwo trzy do zera będzie bardzo dużym zaskoczeniem, by nie napisać, że gigantyczną sensacją. Dlatego też podejmuję się skreślenia na kuponie, że w pierwszym secie padnie mniej niż czterdzieści cztery i pół punktu. Na to zdarzenie bukmacherzy Fuksiarza ustabilizowali kurs na poziomie 1.80.

Fuksiarz
1.80
W 1. secie padnie mniej niż 44.5 pkt

Warunki cashbacku w Fuksiarzu (zwrot na depozyt) są bardzo proste:

• Zakładasz konto z linku: zagranie.com/go/fuksiarz. Konieczna będzie prawidłowa weryfikacja numeru telefonu.
• Wpłacasz środki na konto główne (minimum 20 PLN – bardzo ważne, aby uruchomić cashback) i zawierasz swój 1. zakład, który będzie ubezpieczony w razie porażki.
• Jeśli chcesz wykorzystać cashback do maximum możliwości i otrzymać najwyższy możliwy zwrot, postaw swój pierwszy zakład za równo 1137 złotych. Twój kupon musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia, a wszystkie z nich powinny mieć kurs min. 1.2 na zdarzenie. Prostszych warunków nie znajdziesz nigdzie indziej!
• Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, zgarniasz bardzo wysoką wygraną. W przypadku porażki, otrzymujesz cashback do 500 złotych. Środki wracają na Twoje konto i nie są objęte żadnymi wymaganiami obrotowymi. Kasa należy do Ciebie!
• Wymagania kursowe i stawki: minimum 20 PLN, co najmniej 2 zdarzenia – każde z kursem przynajmniej 1.20!

EARLY PAYOUT:

• Grając w Fuksiarz.pl, Twój zakład zostanie wypłacony, jak tylko Twój zespół zdobędzie dwie bramki przewagi! Postawiłeś na wygraną Polski, a Biało-Czerwoni wyszli na prowadzenie 2:0, a następnie zremisowali 2:2? Nie martw się – Ty i tak wygrałeś! Nie ma znaczenia końcowy wynik – nawet jeśli potem przegra cały mecz, wydarzenie rozliczone będzie jako wygrane. Nagradzamy zarówno kupony single jak i AKO.
fot. Marcin Bulanda

Zaloguj się aby dodawać komentarze