Chorwacja – Kanada: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.11.2022

Chorwacja - Kanada gdzie oglądać

Chorwacja – Kanada: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W niedzielne popołudnie czeka nas bardzo ważny pojedynek dla losów grupy F. Mianowicie jeżeli któraś z drużyn przegra to spotkanie to praktycznie straci szanse na awans do fazy pucharowej Mundialu w Katarze. Należy więc spodziewać się walki do upadłego i twardej gry. A jeśli nie wiesz gdzie oglądać ten mecz, ale chciałbyś zobaczyć transmisję live ze spotkania Chorwacja – Kanada, to wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu.

Chorwacja – Kanada gdzie obejrzeć

Zatem gdzie oglądać Chorwacja – Kanada za darmo? Tak naprawdę transmisje z Mistrzostw Świata 2022 znajdziesz jedynie w Telewizji Polskiej. Oznacza to, że żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania spotkań katarskiego Mundialu. Ale skoro jestem już przy bukmacherach, to warto wspomnieć o promocji startowej, którą przygotował Betfan. Zakładając konto możesz liczyć tam na bonus do 450 PLN. Ale co należy zrobić, aby otrzymać dostęp do tego typu bonusu? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Betfan z kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt o wartości co najmniej 50 PLN i odbierz bonus 200% od wpłaty do 450 PLN
  3. Obróć jednokrotnie wpłacony depozyt na dowolnym kuponie, aby odblokować bonus
  4. Dokonaj jednokrotnego obrotu bonusem na kuponie z minimum dwoma zdarzeniami i kursem całkowitym co najmniej 3.00

Bonus 200% od depozytu w Betfan

Chorwacja – Kanada, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo Chorwacja – Kanada odbędzie się zatem w Telewizji Polskiej, a dokładniej w TVP 1 i TVP Sport. Oznacza to, że jeżeli posiadasz TV i dostęp do obojętnie jakiego pakietu z kanałami, to będziesz mógł obejrzeć wszystkie pojedynki Mundialu 2022 zupełnie za darmo. A gdybyś chciał poznać typy na MŚ 2022, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Chorwacja – Kanada gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeśli jednak nie masz dostępu do TV, to również nic straconego, ponieważ masz inne opcje, aby zobaczyć mecz Chorwacja – Kanada. Stream online oferuje TVP Sport na swojej stronie internetowej, a także w aplikacji mobilnej. Dzięki temu możesz odpalić to spotkanie na komputerze, ale i smartfonie. A pojedynek Chorwatów z Kanadyjczykami odbędzie się w niedzielę, 27 listopada o 17:00 na Khalifa International Stadium.

Gdzie oglądać Chorwacja – Kanada?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Mundial 2022, a także i spotkanie Chorwacja – Kanada, to przejdę jeszcze do krótkiego opisu nadchodzącego meczu. Tak naprawdę jest to starcie o wszystko zarówno dla jednej, jak i drugiej reprezentacji. Faworytem bukmacherów są Chorwacji, jednak Kanada pokazała się z tak dobrej strony w starciu z wyżej notowaną Belgią, że moim zdaniem nie są na straconej pozycji i jeśli zagrają tak, jak z podopiecznymi Roberta Martineza, to mają spore szanse na przynajmniej punkt. A wtedy, walka o awans do fazy pucharowej będzie niezwykle zacięta.

Gdzie znajdę transmisje live z meczu Chorwacja - Kanada?

Stream online z tego starcia oferuje TVP Sport.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze