Mundial. Gdzie oglądać MŚ 2022 za darmo? Transmisje TV i streamy online

mistrzostwa świata transmisje

Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata? To pytanie, które zadaje sobie każdy kibic piłki nożnej. Przed nami Mundial 2022, czyli najważniejsza impreza piłkarska w ostatnich czterech latach. Co ważne, wystąpi na niej polska reprezentacja, w tym miejscu dowiesz się, o której godzinie Biało-Czerwoni rozegrają swoje spotkania. Gdzie obejrzeć Mistrzostwa Świata 2022? Wszystko znajdziesz w tym artykule!

Mundial 2022 transmisje

Mundial w Katarze będziesz mógł oglądać za pośrednictwem legalnych streamów na żywo, a także transmisji w telewizji. To wydarzenie sportowe, do którego prawa posiadają tylko najwięksi operatorzy TV. To oznacza, że firmy bukmacherskie nie dysponują streamami online z Mistrzostw Świata. W tym przypadku przydadzą ci się one do robienia typów bukmacherskich. A jeśli będziesz chciał oglądać mecze, to wybór musi sprowadzić się do kanałów telewizyjnych lub aplikacji mobile.

👉 W naszym kraju prawa do transmisji Mistrzostw Świata w Katarze posiada Telewizja Polska. To główny i jedyny nadawca Mundialu 2022. To właśnie za pośrednictwem TVP obejrzysz wszystkie spotkania z udziałem Polski, a także pozostałych reprezentacji. Przypomnijmy, że w Katarze wystąpi 32 drużyny, a łącznie na turnieju zostanie rozegranych 64 mecze.

Telewizja Polska dysponuje darmowymi kanałami, co oznacza, że mecze Mistrzostw Świata będą transmitowane bez dodatkowych opłat. To dotyczy tradycyjnej telewizji, jak i streamów w internecie.

Sprawdź zapowiedzi i analizy wszystkich meczów Mistrzostw Świata w Katarze >> TYPY bukmacherskie MŚ 2022.

Transmisje TV Mistrzostwa Świata

W telewizji Mistrzostwa Świata 2022 obejrzysz na żywo w kanałach:

 • TVP 1
 • TVP 2
 • TVP Sport

Dokładana rozpiska meczów, które będą transmitowane w poszczególnych programach będzie uzupełniana na bieżąco. Możesz ją znaleźć m.in. na stronie tvpsport.pl. W telewizji każda z tych stacji jest darmowa. Jeśli nie dysponujesz abonamentem sieci kablowej lub telewizji cyfrowej, to możesz zaopatrzyć się w zwykły odbiornik TV naziemnej. To wystarczy, żeby uzyskać dostęp do wszystkich meczów Mistrzostw Świata w Katarze. Nie musisz opłacać abonamentu premium, żeby emocjonować się transmisjami z Mundialu.

Streamy online | MŚ na żywo w Internecie

W Polsce piłkarskie Mistrzostwa Świata legalnie i za darmo obejrzysz w TV, a także online. Streamy z MŚ 2022 działają w ramach aplikacji TVP Go i TVP Sport, co wyjaśniliśmy dokładnie w powyższych akapitach. Co jednak ciekawe, nie musisz wcale instalować aplikacji, jeśli chcesz skorzystać z transmisji online. Do tego wystarczy standardowa strona internetowa, czyli serwis tvpsport.pl. Za jego pośrednictwem możesz oglądać mecze Mistrzostw Świata w Katarze.

Streamy udostępniane na tvpsport.pl są darmowe i mogą być oglądane na komputerze, telefonie, a także telewizorze z funkcją Smart. To miejsca, gdzie możesz oglądać też pozostałe wydarzenia sportowe np. Ligę Mistrzów.

Godziny meczów MŚ w Katarze

Tegoroczne Mistrzostwa Świata zostaną rozegrane w Katarze, a to oznacza pewną różnicę czasu pomiędzy bliskim wschodem a Polską. Jeśli chodzi o komfort oglądania spotkań, to ten powinien stać na dobrym poziomie, ponieważ mecze nie będą rozgrywane wczesnym porankiem lub późną nocą. Generalnie godziny MŚ 2022 w odniesieniu do polskiej strefy czasowej sprawiają, że często mecze będą transmitowane popołudniu i wieczorem.

Spotkanie otwarcia pomiędzy Katarem a Ekwadorem zostało zaplanowane na 17:00 (czasu polskiego). Generalnie w fazie grupowej mecze będą odbywać się o czterech porach:

 • 11:00
 • 14:00
 • 17:00
 • 20:00

To, co interesuje polskiego kibica najbardziej, to przede wszystkim spotkania z udziałem Biało-Czerwonych. Jak wiadomo Polska wystąpi w grupie C. Znamy dokładną rozpiskę meczów podopiecznych Czesława Michniewicza.

Mecze Polski na MŚ gdzie oglądać?

Spotkania Polski na Mistrzostwa Świata 2022 obejrzysz w telewizji, jak i internecie. Wszystko dlatego, że kanały TVP są dostępne za pośrednictwem tradycyjnej formy, jak i nowoczesnych streamów na żywo. Dla kibica najważniejsza informacja jest taka, że dostęp do nich jest w pełni darmowy.

Według zapowiedzi Telewizji Polskiej Mundial 2022 transmitowany będzie na kilku kanałach tj. TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. To programy, które znajdziesz w ofercie naziemnej telewizji, a także u cyfrowych nadawców takich jak Polsat Box, NC+ czy sieciach kablowych. Co więcej, mecze Polski na MŚ będą relacjonowane na żywo również w internecie. W tym celu TVP oferuje aplikację TVP GO i TVP Sport.

Mecze Polski na Mistrzostwach Świata, godziny spotkań

22 listopad, godzina 17:00

 • Polska – Meksyk

26 listopad, godzina 14:00

 • Polska – Arabia Saudyjska

30 listopad, godzina 20:00

 • Polska – Argentyna

Jak widać po powyższej rozpisce Biało-Czerwoni w fazie grupowej rozegrają swoje o godzinie 17:00, 14:00 i 20:00. Wszystkie mecze podane są według polskiej strefy czasowej.

Wybiegając już nieco w przyszłość, to finał turnieju Mistrzostw Świata odbędzie się 18 grudnia (niedziela) o godzinie 16:00.

Jak oglądać Mistrzostwa Świata na telefonie?

Oglądanie meczów w internecie za pośrednictwem telefonu to niejako znak naszych czasów. Czy Mundial 2022 również obejrzysz na swoim smartfonie lub tablecie? Jasne, że tak! Jest to możliwe ze względu na to, że TVP udostępnia swoje kanały również w internecie. W jaki sposób? Za pośrednictwem aplikacji na iOS i Android.

Aplikacja TVP Go pozwala na dostęp do takich stacji jak TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. A jak doskonale wiesz, to właśnie na tych kanałach będą pojawiać się transmisje z Mundialu – w tym ze spotkań Polski. Co pozytywne, aplikacje dostępne są na oba systemy operacyjne tj. Android i iOS. To oznacza, że jeśli posiadasz iPhone, Samsunga, Xiaomi czy LG to bez problemu pobierzesz aplikację TVP Go z App Store lub Google Play. Następnie wystarczy utworzyć konto, żeby uzyskać dostęp do meczów z Mistrzostw Świata.

Na telefon możesz pobrać też drugą aplikację od TVP, a więc apkę TVP Sport. Przy jej użyciu również obejrzysz na żywo Mundial 2022.

Mecze Mistrzostw Świata za darmo i na żywo

Dzięki temu, że Telewizja Polska transmituje Mistrzostwa Świata 2022 nie musisz obawiać się tego, że ominie cię jakiś mecz turnieju. TVP dysponuje prawami telewizyjnymi do wszystkich spotkań, a jak wynika z zapowiedzi włodarzy telewizji – transmisja na żywo zostanie przeprowadzona ze wszystkich gier. Podobnie było, gdy TVP prowadziło relacje z Euro 2020. To oznacza, że za darmo i w łatwy sposób można skorzystać z transmisji na żywo.

Przypomnijmy, że kanały Telewizji Polskiej znajdziesz w odbiornikach naziemnych, cyfrowych i kablowych. Co więcej, TVP dysponuje aplikacjami mobile na urządzenia z systemem iOS/Android. Dodatkowo mecze relacjonowane na żywo będą też w serwisie tvpsport.pl.

Za komentarz z Mundialu będą odpowiadać Mateusz Borek, Jacek Laskowski, Maciej Iwański czy Dariusz Szpakowski. Dodatkowo w trakcie turnieju będą odbywać się specjalne programy poświęcone turniejowi w Katarze.

FAQ

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze