Gdzie obejrzeć mecz Chelsea – Tottenham? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego na ten temat się dowiesz. The Blues w tym spotkaniu są faworytami, ale na pewno nie będą mieli prostej przeprawy. W ostatnim czasie dopadł ich kryzys, a Koguty ze starcia na starcie wyglądają coraz lepiej. Kto tutaj zgarnie komplet punktów?

Chelsea – Tottenham – gdzie oglądać dzisiaj?

W niedzielę w Londynie dojdzie do derbów Londynu w spotkaniu pomiędzy Chelsea, a Tottenhamem. The Blues na papierze są mocnymi faworytami, bo zagrają u siebie, a do tego mają jeszcze na ławce Tuchela. Widać jednak, że Niebiescy są mocno przemęczeni, bo jako jedyna ekipa z czołówki nie mieli przekładanych spotkań. Czy uda się im zdobyć komplet punktów i odkuć się po ostatnich starciach?

Chelsea – Tottenham: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Chelsea – Tottenham? Taką możliwość da Ci eWinner, który rozdaje vouchery na 30 dni dostępu do Canal+ Online. O tym, jak to zrobić, żeby otrzymać taki voucher piszemy tutaj:

  1. załóż swoje konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. zweryfikuj dane w ciągu siedmiu dni
  4. zagraj w tym czasie zakład
  5. ZGŁOŚ SIĘ po voucher na 30 dni do Canal+ Online
  6. wykorzystaj go na stronie Canal+
ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Chelsea – Tottenham: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie będzie transmisja w TV ze spotkania Chelsea – Tottenham? Swoje kanały telewizyjne ma m.in. Canal+ Sport. Dzięki eWinnerowi będziesz mógł odpalić to spotkanie na dużym ekranie praktycznie za darmo!

Chelsea – Tottenham: stream na żywo online

Stream online z meczu Chelsea – Tottenham będziesz mógł obejrzeć także w aplikacji mobilnej od Canal+ Online. To świetny sposób na oglądanie Premier League jak jesteś np. w podróży, czy poza domem.

Chelsea – Tottenham: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Chelsea – Tottenham, to zobacz jeszcze, jakie kursy wystawili operatorzy. Grając spotkania u nich możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania i w efekcie dostać dodatkową kasę!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 10:26.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie oglądać mecz Chelsea - Tottenham?

Starcie Chelsea - Tottenham obejrzysz w kanałach od Canal+!

O której Chelsea zagra z Tottenhamem?

Starcie Chelsea - Tottenham zaplanowane zostało na godzinę 17:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze