Gdzie obejrzeć mecz Chelsea – Liverpool? O tym piszemy w poniższym artykule, więc sprawdź go. Na pewno będzie to ciekawe starcie, bo zmierzą się w nim dwie ekipy z BIG SIX. Teoretycznie wygrać powinni goście, ale na pewno gospodarze nie odpuszczą, szczególnie że są w wysokiej formie. To starcie, które na pewno warto obejrzeć.

Chelsea – Liverpool – gdzie oglądać dzisiaj?

Już w niedzielę zobaczymy hitowe starcie pomiędzy Chelsea, a Liverpoolem. Obie te ekipy należą do ścisłej czołówki Premier League. Gospodarze stawiają głównie na defensywę i ich futbol nie jest aż tak atrakcyjny, ale goście za to regularnie zapewniają kibicom swoje show. The Reds zdaniem bukmacherów mają większe szanse, ale czy to przełożą na zwycięstwo? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online, do którego możesz dostać voucher na 30 dni. Niżej tłumaczymy właśnie szczegóły.

Chelsea – Liverpool: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Chelsea – Liverpool? Możesz to zrobić w Canal+ Online, a dzięki eWinnerowi dostaniesz dostęp na 30 dni za darmo. Szczegóły znajdziesz w tym miejscu;

  1. załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. zaloguj się na konto
  4. zweryfikuj dane w ciągu siedmiu dni
  5. zagraj w tym czasie dowolny kupon
  6. ZGŁOŚ SIĘ po voucher na 30 dni do Canal+ Online (napisz na czat gracza)
  7. wykorzystaj go na stronie Canal+

baner na voucher ewinner

Chelsea – Liverpool: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie będzie transmisja w TV ze spotkania Chelsea – Liverpool? To starcie będzie transmitowane w kanałach Canal+ Sport. Do niego dostęp możesz uzyskać wykupując odpowiedni abonament u swojego dostawcy lub decydując się na skorzystanie z Canal+ Online.

Chelsea – Liverpool: stream na żywo online

Wspomniany wyżej bukmacher daje Ci nie tylko możliwość obejrzenia streamu online na żywo z meczu Chelsea – Liverpool, ale także zgarnięcia atrakcyjnych bonusów na start. Jednym z nich jest zakład bez ryzyka w eWinner, który da Ci możliwość zagrania dowolnego zakładu bez martwienia się o wynik.

Chelsea – Liverpool: zapowiedź meczu

Dzięki zakładowi bez ryzyka w eWinner otrzymasz na start możliwość zagrania takiego meczu jak Chelsea – Liverpool bez martwienia się o wynik. Do to tego możesz sprawdzić też, jakie kursy wystawili operatorzy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 21:12.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Chelsea - Liverpool?

Spotkanie Chelsea z Liverpoolem obejrzysz w Canal+ Online, a w powyższym tekście tłumaczymy, jak odebrać voucher na tę platformę!

Kto jest faworytem w tym spotkaniu?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają goście.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze