Challenger w Stambule czas zacząć! Gramy o 198 PLN!

Tenisiści po meczu

Dziś rozpoczynamy turniej challengerowy w Stambule. Na starcie kilka ciekawych nazwisk. Spróbujemy powiększyć blisko 250 PLN profit, który osiągnęliśmy do tej pory w styczniu. Dziś będziemy baczniej przyglądać się pojedynkom Lorenzo Musettiego z Danilo Petrovicem oraz spotkaniu Mohameda Safwata z Thiago Seybothem Wildem. Jak widzicie rezultaty tych pojedynków? Grając z nami możecie zgarnąć bonus z promocyjnym VIP kodem od Betclic!

Zagraj bez ryzyka w Betclic ze zwrotem na konto depozytowe do 50 PLN!

Nie wejdzie? Pieniądze możesz od razu wypłacić!

Kod aktywujący promocję: ZAGRANIE50

betclic-bez-ryzyka

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Lorenzo Musetti – Danilo Petrović, 18 01 2021, godz. 14:00 (godzina może ulec zmianie)

W pierwszej rundzie challengera w Stambule dojdzie do pojedynku nadziei włoskiego tenisa – Lorenzo Musettiego z reprezentantem Serbii – Danilo Petrovicem.

Serb, Danilo Petrović to obecnie 144 rakieta światowego zestawienia ATP Tour, 28-latek najwyżej w karierze skończył poprzedni sezon, kiedy to był dwie lokaty wyżej. Ma na swoim koncie dwa tytuły singlowe, które zdobył w turniejach ATP Challenger Tour w 2019 roku w Sibiu i Jerozolimie. Serb jeszcze nie zdołał dobić do pierwszej setki zestawienia w swojej karierze. Może to świadczyć o tym, że brakuje mu nieco umiejętności. Być może jego szczytem jest pozycja w drugiej setce rankingu. Będzie to dla niego drugi turniej w tym roku. Wystąpił w kwalifikacjach do Australian Open rozgrywanych w Doha, tam odpadł jednak już po pierwszym spotkaniu z Michaelem Mmohem 3:6 2:6.

Lorenzo Musetti, zaledwie 18-letni zawodnik, już plasuje się wyżej w rankingu od swojego dzisiejszego rywala. Aktualnie jest to miejsce numer 129, ale na pewno będzie piął się systematycznie wyżej, ma ku temu ogromny potencjał. Dość szybko poradził sobie z przeskokiem z tenisa juniorskiego w seniorski, co wielu sprawia ogromne trudności. To triumfator juniorskiego turnieju Australian Open z 2019 roku, co można uznać za spory sukces. Od zeszłego sezonu Lorenzo występuje już tylko w turniejach seniorskich. Trzeba przyznać, że wiedzie mu się przyzwoicie. Włoch był już w półfinale turnieju ATP w Sardynii czy zwyciężył w challengerze w Forli. Widać, że drzemią w nim ogromne możliwości i pewnie już niebawem zadomowi się na stałe w czołowej setce zestawienia. Będzie to dla niego drugi turniej w tym roku. Kwalifikacje do Australian Open nie były dla niego udane, przegrał już w pierwszej rundzie z Boticem Van De Zandschulpem 6:3 1:6 4:6.

Mecze bezpośrednie

Będzie to dla nich pierwszy pojedynek między sobą.

Co typuję?

Obaj przenieśli się do Stambułu po niedanych kwalifikacjach do Australian Open, odpadali tam w pierwszych rundach. Wyżej cenię umiejętności Włocha, który mimo młodego wieku zdołał już odowodnić swój wielki potencjał. Bardzo dobrze zniósł przeskok z tenisa juniorskiego na seniorski i ma ogromną szansę w niedługim czasie zadomowić się w czołowej setce rankingu. Takich spotkań nie powinien przegrywać.

Typ: Lorenzo Musetti wygra

Kurs: 1,34

kk

Thiago Seyboth Wild – Mohamed Safwat, 18 01 2021, godz. 15:30 (godzina może ulec zmianie)

W pojedynku pierwszej rundy challengera w Stambule, rozstawiony z numerem drugim Brazylijczyk – Thiago Seyboth Wild spotka się z Egipcjaninem – Mohamedem Safwatem.

Egipcjanin, Mohamed Safwat to obecnie 153 rakieta światowego zestawienia ATP Tour, żadnego z do tej pory zakończonych sezonów nie kończył wyżej, a w ubiegłym roku osiągnął największy sukces w karierze wygrywając na początku roku challengera w Launceston. Safwat podczas swojej kariery wygrał jeszcze jeden turniej, były to zawody ITF Futures w Cornaiano. W ubiegłym roku po wznowieniu rozgrywek Egipcjanin prezentował się bardzo słabo. Obudził się dopiero w końcówce roku, kiedy to wygrał trzy spotkania podczas dwóch challengerów rozgrywanych w Brazylii.  Będzie to dla niego drugi występ w tym roku. Zagrał w kwalifikacjach do Australian Open rozgrywanych w Doha, gdzie przegrał w drugiej rundzie z Kimmerem Coopejansem 3:6 4:6, wcześniej pokonał innego Belga – Arthura de Greefa 6:2 6:4.

Brazylijczyk, Thiago Seyboth Wild to nadzieja tamtejszego tenisa. Zawodnik ten aktualnie plasuje się na 118 pozycji w światowym zestawieniu ATP Tour. 20-latek ubiegły rok skończył jedną lokatę wyżej. Ma na swoim koncie dwa seniorskiego tytuły podczas turniejów w Guayaquil i Santiago w turnieju ATP 500. Szczególnie ten drugi triumf można uznać za spory sukces ukazujący ogromny potencjał Thiago. Trzeba nadmienić również jego triumf w juniorskim US Open w 2018 roku, który pokazuje, że Brazylijczyk dobrze czuje się również na kortach twardych. Wystąpił w kwalifikacjach do Australian Open, odpadł już jednak w pierwszym spotkaniu po porażce z Robinem Haase 6:3 4:6 6:7(8).

Mecze bezpośrednie

Będzie to pierwsze starcie dla obu zawodników.

Co typuję?

Egipcjanin to już wiekowy zawodnik mający na karku 30 lat. Nigdy nie zaskoczył w turniejach głównego cyklu, to raczej solidny challengerowiec. Safwat popełnia sporą ilość niewymuszonych błędów, co dla regularnego Thiago może być wodą na młyn. Brazylijczyk solidnie prezentuje się na kortach twardych, jest przy tym bardzo cierpliwy. Może w niedługim czasie na stałe zadomowić się w czołowej setce rankingu. To, że ma ogromny potencjał udowodnił choćby podczas dużego turnieju w zeszłym roku w Santiago, w którym triumfował. Rozstawiony z numerem drugim Thiago powinien zameldować się dziś w drugiej rundzie turnieju.

Typ: Thiago Seyboth Wild wygra

Kurs: 1,68

Warunki otrzymania bonusu w formie zwrotu na konto główne:

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/goto/betclicbezryzyka
  • 🎯Użycie w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać, trzeba zagrać za 57 PLN

✅Link do rejestracji: zagranie.com/goto/betclicbezryzyka

Kod promocyjny: ZAGRANIE50

Pieniądze można od razu wypłacić

18.01 tenis

Zaloguj się aby dodawać komentarze