Czas na jeden z tych weekendów, gdzie granie na boiskach Premier League rozpoczynamy już w piątek. Jaki jest tego powód? Przerwa reprezentacyjna nadchodzi wielkimi krokami, więc Brighton podejmie West Ham już dzisiaj o 21:00. Oba zespoły podejdą do tego meczu w zupełnie innych nastrojach. Młoty po remisie z Chelsea i wygranej nad Manchesterem United złapały wiatr w żagle, natomiast Mewy mają passę sześciu spotkań bez zwycięstwa. Czy Łukasz Fabiański zachowa kolejne czyste w tym sezonie oraz jakie opinie i kursy posiada Totolotek przed tym spotkaniem?

Totolotek opinie – dowiedź się więcej o legalnym bukmacherze

Brighton vs West Ham: analiza, kursy główne i Totolotek opinie

West Ham przed sezonem był typowany na czarnego konia rozgrywek. Mocne transfery, dobry trener, a przede wszystkim w końcu stabilizacja w bramce. Te czynniki miały dać sukces, jednak początek rozgrywek był bardzo ciężki dla tej drużyny. Dopiero teraz powoli zaczynają się zgrywać i notują coraz lepsze wyniki. Zaczęło się od wygranej nad Evertonem na wyjeździe, następnie remis z Chelsea i wygrana z Manchesterem United. Siedem punktów w tych trzech meczach na pewno braliby w ciemno.

Brighton to drużyna, która potrafi zaskoczyć, o czym przekonał się Manchester United. Oba zespoły, które zmierzą się w dzisiejszym meczu, mogą pochwalić się pokonaniem Czerwonych Diabłów, a do tego strzeleniem temu rywalowi trzech bramek. Dla Mew było to jedyne zwycięstwo w tym sezonie, więc zasługuje na najwyższe uznanie. Podopieczni Chrisa Hughtona grają bardzo słabo w obecnej kampanii. Nawet na własnym boisku nie czują się najlepiej. W poprzedniej kampanii na Amex Stadium uratowali swoje utrzymanie, jednak obecnie nie wygląda to najlepiej. Jak prezentuje się oferta kursów głównych w Totolotku?

Totolotek opinie

Totolotek opinie:

Co ciekawe, faworytem tego meczu są piłkarze Brighton. Mewy nie wygrały w sześciu ostatnich meczach tego sezonu, więc takie przeliczniki mogą być zaskakujące dla postronnych kibiców. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi 2.55, remis 3.20, a triumf Młotów 2.80.

Dlaczego Totolotek opinie pozytywnie oceniają szanse Brighton?

Przede wszystkim poprzez wyniki z poprzedniej kampanii, gdzie Mewy dwukrotnie i bez żadnych problemów rozprawiły się z tym rywalem. Do tego trzeba wspomnieć, że w obu spotkaniach zdobyli dokładnie po trzy bramki.

Mewy w tym sezonie wyglądają o wiele gorzej niż przed rokiem, dlatego też trzeba brać poprawkę na możliwości tego zespołu. Moim zdaniem w tym przypadku ciekawie wygląda podpórka na zespół gości po kursie 1.47, jako opcja na kupon akumulowany.

Łukasz Fabiański z czystym kontem według opinii Totolotka

Analizując ofertę legalnego bukmachera w tym spotkaniu mamy większe szanse na zobaczenie wyniku BTTS niż brak goli z obu stron. Kursy wyglądają następująco:

Totolotek opinie

Muszę przyznać, że jest to dla mnie zaskoczenie, ponieważ do tej pory oba zespoły rywalizowały ze sobą dokładnie siedem razy. W tym czasie kibice tylko dwa razy obejrzeli starcie z bramką obu stron. Na cztery z pięciu ostatnich pojedynków jeden raz miał miejsce taki przypadek. Myślę, że patrząc na dobrą formę Łukasza Fabiańskiego, można pokusić się o typ BTTS (nie), ponieważ Polak w meczu z Chelsea pokazał, że potrafi powstrzymać nawet najlepszych piłkarzy na świecie, jak Eden Hazard.

Totolotek opinie

Można się również pokusić o bardziej odważne zagranie, czyli typowanie wprost, że West Ham zagra na zero z tyłu. Kurs tego zdarzenia wygląda naprawdę imponująco, jednak trzeba pamiętać, że Glenn Murray potrafi zaskoczyć nawet najlepszych bramkarzy świata.