Często gracze narzekają, że nowe oferty bonusowe przeznaczone są tylko dla nowych graczy… nie wszystko stracone. Mamy dla Was dobrą wiadomość – w PZBuk nie tylko można liczyć na promocje dla stałych graczy, ale ich wysokość może osiągnąć nawet 500 złotych.

Najpierw jednak musisz mieć konto u tego bukmachera. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to możesz uzyskać ekskluzywną ofertę z kodem rejestracyjnym ZAGRANIE. Więcej informacji o bonusie na start w PZBuk tutaj.

Przejdźmy więc do rzeczy. Zastanawiasz się, gdzie znaleźć te dodatkowe środki w PZBuk? Wszystko w sklepie gracza. Opcja pozyskiwania bonusów w ten sposób istnieje od początku istnienia tego bukmachera – darmowe zakłady czy doładowania środków w zamian za punkty. To część programu lojalnościowego. Za obstawianie w tych zakładach sportowych na Twoim koncie gromadzą się oczka. Co z nimi zrobić? A no właśnie możesz udać się do wspomnianego sklepu gracza, który znajdziesz w górnej części ekranu po prawej stronie.

Od jakiegoś czasu w „na półkach” znajdziemy także bonus od depozytu, który cieszy się niezłą popularnością. To właśnie w ten sposób można wybrać opcję na 500PLN dodatkowych środków od własnej wpłaty.

Sklep PZBuka do wykorzystania bonusów

Skąd takie zainteresowanie właśnie bonusami od depozytu? No na pewno między innymi za cenę. Zobaczmy to na przykładzie 200PLN, gdzie darmowy zakład to koszt 70k punktów, natomiast 200PLN bonusu od depozytu to już wymóg dwukrotnie mniejszej liczby oczek, bo 35k. Jednak wyższa kwota z mniejszym kosztem punktowym może być dla użytkowników zachęcająca.

Co jeszcze trzeba wiedzieć na temat sklepu PZBuk i bonusów dla starych graczy poprzez punkty? Jak każde dodatkowe środki, te też do wypłaty wymagają obrotu i warto znać te warunki, aby zrealizować swoje „kupno”. 30 dni na czterokrotny obrót sumy wpłaty i bonusu, natomiast warunki kuponu to minimum dwa zdarzenia oraz kurs na poziomie 2,00. Nie muszę wspominać, że pomoc w przeniesieniu sumy bonusowej na depozytowe znajdziesz w lekturze analiz wydarzeń sportowych na Zagranie 😉

Największą możliwą ofertą dla starych graczy jest bonus od depozytu w wysokości 500 złotych!

Bonus 500PLN w sklepie PZBuka