Jeśli szukasz bonusów za rejestrację bez depozytu, to mogę Ci powiedzieć, że trafiłeś w bardzo dobre miejsce! W tym tekście przygotowałem dla Ciebie informacje nt. tego, u jakich bukmacherów otrzymasz darmowe zakłady bez konieczności dokonywania żadnej wpłaty. W tym celu potrzebne jest użycie specjalnych kodów promocyjnych, które przygotowaliśmy dla naszych czytelników. Zapraszam do lektury i obierania bonusów za rejestrację bez depozytu!

Bonus za rejestrację bez depozytu – jak to możliwe?

Bukmacherzy dokładają wszelkich starań, żeby zapewnić graczom możliwie jak najlepszą ofertę, która przede wszystkim będzie lepsza od konkurencji. Dlatego zakłady bukmacherskie muszą przygotowywać bonusy powitalne, które zachęcą nowych klientów do założenia konta. Bonusy od depozytu i zakłady bez ryzyka cieszą się dużym zainteresowanie. Jednak to bonus za rejestrację bez depozytu potrafi przyciągnąć największą liczbę graczy. Opis wszystkich wymienionych promocji znajdziesz tutaj –> bonusy bukmacherskie.

Zakładasz konto, nie wpłacasz żadnych pieniędzy i możesz obstawiać mecze za naprawdę niezłą sumkę. Brzmi idealnie prawda? Na tym właśnie polega bonus za rejestrację bez depozytu. Dla kogoś, kto nie interesuje się bukmacherką, promocja ta może wydawać się może niezrozumiałą. Cel jest jeden – zachęcić gracza do założenia konta, a nie ma to jak dostać darmowe pieniądze na obstawianie. W dalszej części tekstu dowiesz się, u jakich bukmacherów otrzymasz bonus za rejestrację bez depozytu.

Czym są freebety, bonusy i depozyty?

Ale zanim o bonusach, to pozwól, że wspomnę dwa słowa o tym, czym w ogóle są te wszystkie kody, freebety czy depozyty. Freebet jest niczym innym jak darmowym zakładem, czyli w tym przypadku bonusem za rejestrację bez depozytu. Bukmacherzy rozdają również freebety dla stałych graczy, ale ja dzisiaj nie o tym.

Warto zwrócić uwagę na to, że jeśli użyjesz naszych kodów promocyjnych, to darmowe zakłady mogą być wyższe niż w standardowej ofercie. W dodatku otrzymasz możliwość zgarnięcia dodatkowych profitów. Z kolei depozyt jest wpłatą pieniędzy na Twoje konto u bukmachera. Omawiana dzisiaj promocja polega obstawianiu bez depozytu, a więc nie będziesz musiał wpłacać żadnych pieniędzy, żeby móc obstawiać mecze. Moim zdaniem jest do bardzo dobra opcja dla każdego nowego gracza. No dobra, znamy już całą teorię, to może przejść do bonusów u bukmacherów!

Bonus za rejestrację bez depozytu w STS

Całe szczęście, że wśród nas są bukmacherzy, którzy oferują bonusy bez depozytu za samą rejestrację. Jako pierwszego wymienię STS, czyli zdecydowanie najsilniejszą polską markę wśród zakładów bukmacherskich. Po rejestracji z kodem promocyjnym: 1259PLN możesz liczyć na bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN i jest to najwyższa taka promocja na rynku.

W dodatku użycie naszego kodu pozwala Ci również na zakład bez ryzyka w wysokości 30 PLN oraz bonus od depozytu do 1200 PLN. Jednak dzisiaj odkładamy dodatkowe promocje i skupiamy się na bonusach za rejestrację bez depozytu. Zakładasz konto w STS z naszym kodem i odbierasz freebet 29 PLN. Częstuj się!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1425 zł, a z naszym kodem zgarniasz znacznie więcej

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Darmowy zakład 20 PLN w Totolotku

Było o największej polskiej marce, to teraz czas na najstarsze polskie zakłady bukmacherskie, czyli Totolotka. Niech wiek nikogo tutaj nie myli. Totolotek od lat jest w czołówce polskich bukmacherów i podąża za zmieniającymi się trendami. Nowa szata graficzna, poszerzona oferta oraz przede wszystkim bonus za rejestrację bez depozytu!

Standardowa oferta u tego bukmachera wynosi 20 PLN. Natomiast z naszym kodem promocyjnym: 574PLN możesz liczyć na freebet wyższy aż o 25%! Oznacza to, że w Totolotku czeka na Ciebie darmowy zakład w wysokości 25 PLN! Tę oraz inne promocje opisaliśmy w tym miejscu -> Totolotek bonus. Załóż konto z naszym kodem i odbierz kolejne pieniądze na obstawianie.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonus za rejestrację bez depozytu w Fortunie

Kolejny bukmacher na naszej liście, to dobrze znana i lubiana Fortuna, która z naszym kodem promocyjnym: 1145PLN oferuje freebet na start w wysokości 20 PLN. Jeśli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, to chyba wizja darmowego zakładu może Cię zachęcić do jego założenia.

Bonus bez depozytu to nie wszystko co czeka na Ciebie w Fortunie. Po rejestracji z naszym kodem możesz odebrać jeszcze bonus od depozytu do 1000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 125 PLN! Wspomnę tylko, że jeśli chcesz wykorzystać omawiany freebet, to przy zawieraniu zakładu musisz wybrać opcję “Do zapłaty 2,800 punktów FKP”. Dzięki temu zagrasz bez żadnej wpłaty i jeśli wygrasz, to pieniądze będą Twoje!

Jak płacić punktami FKP za obstawianie w Fortunie

Freebet za rejestrację w LV BET

Kolejny na naszą listę bukmacherów gdzie możesz obstawiać bez depozytu trafia LV BET! Tak samo jak w przypadku Fortuny – tutaj też możesz odebrać darmowy zakład na start, który wynosić będzie 20 PLN. Kod do tego bukmachera to 1500PLN. Kolejny raz wspomnę o korzyściach tych bonusów. Zakładasz konto, wpisujesz nasz kod, odbierasz bonus za rejestrację bez depozytu i możesz grać za darmo!

Wspomnę tylko, że w przypadku bukmachera LV BET w celu otrzymania bonusu, konieczne jest jeszcze wysłanie maila na promocje@lvbet.pl, a w tytule należy wpisać „Bonus bez Depozytu” – tylko wtedy na Twoim koncie pojawi się darmowy zakład, którym będzie 1 PLN z możliwością użycia mnożnika kursowego x20.

Bonus za rejestrację bez depozytu w PZBuk

Ostatnim już bukmacherem, u którego możesz zgarnąć darmowy zakład jest PZBuk. W tym wypadku czeka na Ciebie bonus o wartości 10 PLN, który otrzymasz po rejestracji z kodu promocyjnego: 300PLN.

Każdy bukmacher przyznaje ten bonus w inny sposób i tutaj otrzymasz punkty w sklepie na stronie PZBuk. W zależności od Twoich upodobań będziesz mógł je wydać na bonus od depozytu do 100 zł lub omawiany bonus za rejestrację bez depozytu w wysokości 10 PLN. Co wybierasz?

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 50 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonus z depozytem w eWinner

Co prawda w tym wypadku nie otrzymasz bonusu bez depozytu, ale pozwól, że wspomnę o promocji w eWinner, ponieważ moim zdaniem wygląda ona bardzo dobrze. U tego bukmachera możesz liczyć na freebet w wysokości 25 PLN, ale w tym wypadku wymagane jest wcześniejsze zagranie kuponu za 50 PLN.

To już wszystkie bonusy bez depozytu w zamian za rejestrację. Mam nadzieję, że teraz ten temat jest Ci dużo bliższy i wiesz już gdzie możesz obstawiać bez dokonywania żadnych wpłat. Pamiętaj o naszych kodach, dzięki których możesz zgarnąć wyższe bonusy!

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu + voucher Canal+ online (na miesiąc)

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze