Interesuje Cię temat zakładów bez ryzyka? W takim razie mamy dla Ciebie coś specjalnego – oferta promocyjna Zagranie.com wyłącznie dla czytelników naszego portalu. Dajemy Ci do wyboru zakład bez ryzyka w STS, FORTUNA, BETFAN, forBET, eWinner, Betclic, Superbet, LVBET oraz PZBUK! Albo jeszcze lepiej, jeśli chcesz, możesz zgarnąć je wszystkie. Co Ty na to? Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj poniższe wskazówki.

Czym jest zakład bez ryzyka?

Dla stałych graczy pojęcie zakładu bez ryzyka jest równoznaczne z cashbackiem. Jeśli jesteś poczatkującym miłośnikiem typowania wydarzeń bukmacherskich i słyszysz to pojęcie pierwszy raz, zdaj się na nas. Krok po kroku wyjaśnimy Ci, czym jest i jak otrzymać zakład bez ryzyka u poszczególnych legalnych bukmacherów.

Zakład bez ryzyka to nic innego jak bonus do gry. Jak go zdobyć? Bezpośrednio po rejestracji konta u wybranego przez Ciebie operatora zakładów wzajemnych masz okazję postawić kupon objęty specjalną ofertą promocyjną. Pamiętaj, aby podczas procesu rejestracyjnego wpisać nasz specjalny kod promocyjny, który upoważni Cię do uzyskania opisywanego bonusu. Po pozytywnej rejestracji logujesz się na swoje konto, wpłacasz pieniądze, a następnie typujesz wybrane przez siebie wydarzenie. Jeśli rezultat okaże się trafiony, cieszysz się wygranymi pieniędzmi. Kiedy niestety nie dopisze Ci szczęście i przegrasz kupon, postawione środki pieniężne wracają na Twoje konto w postaci bonusu. W większości przypadków bukmacherzy pobierają 12% podatek od zakładu. Choć nie jest to reguła, o czym opowiemy kawałek dalej.

Rodzaje zakładów bez ryzyka

Zakłady bez ryzyka można podzielić na dwie kategorie. Pierwszą jest zwrot środków pieniężnych na konto depozytowe. Nie da się ukryć, że jest to najlepszy rodzaj cashbacku.

PRZYKŁAD: Gracz decyduje się na postawienie kuponu na warunkach promocyjnych określonych przez legalnego bukmachera. W przypadku nietrafienia typu stawka zakładu wraca na konto główne i może zostać od razu wypłacona.

Drugim rodzajem zakładu bez ryzyka jest zwrot środków pieniężnych na konto bonusowe. W takim przypadku otrzymane środki podlegają wymogom obrotowym. Dostosowanie się do obrotu uwolni bonus, który następnie będzie można wypłacić. Ta opcja jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem dla gracza – zalecamy szczegółowe zapoznanie się z zasadami obrotu. Niektórzy bukmacherzy ustalają wysokie obroty bonusu, choć jest to najczęściej niekorzystne dla gracza. Wybieraj takich, którzy kierują się zadowoleniem klienta 🙂

PRZYKŁAD: Gracz decyduje się na wytypowanie wydarzenia na kuponie objętym ofertą promocyjną. Zakład bez ryzyka okazuje się przegrany, a pieniądze trafiają na konto bonusowe. Aby wypłacić gotówkę, klient musi dokonać 3-krotnego obrotu stawką (w większości przypadków pomniejszoną o 12% wartość podatku). Jak myślisz, czy jest to korzystne dla naszego portfela? Raczej nie.

Podpowiadamy, że to właśnie BETFAN ma jeden z najlepszych zakładów bez ryzyka dostępnych na polskim rynku. Dlaczego? Ponieważ na pierwszym zagranym zakładzie nie tracisz wartości podatku, a do tego Twoje pieniądze trafiają na konto główne, z którego możesz bez problemu wypłacić gotówkę. Brzmi nieźle, prawda?

Zakład bez ryzyka w BETFAN

Legalny bukmacher BETFAN, choć na polskim rynku działa od niedawna to skutecznie przekonuje do siebie miłośników zakładów bukmacherskich. Wszystko za sprawą ciekawych ofert na wydarzenia i korzystne promocje dla swoich klientów. Nic więc dziwnego, że dla wielu graczy stał się numerem jeden i właśnie u niego decydują się na zabawę w typowanie.

Oferta powitalna w BETFAN składa się z następujących bonusów na start:

 • Bonus od depozytu o wartości 3000 zł
 • Zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt, wynoszący 100 zł (tylko z naszym kodem promocyjnym – 3100PLN). Kod będzie automatycznie wpisany i przypisany do konta po kliknięciu w link -> zagranie.com/go/betfan

Dodatkowo regularna gra w BETFAN skutkuje wygranymi bez podatku, czyli + 14% do wygranych zakładów bukmacherskich. Obstawiać możesz 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu!

Odbierz najlepszy zakład bez ryzyka po rejestracji w BETFAN i skorzystaj z naszego kodu promocyjnego – 3100PLN. Promocja przysługuje graczom, którzy zdecydują się na wykorzystanie kodu przy procesie rejestracji konta.

Dlaczego zakład bez ryzyka w BETFAN jest najlepszy na rynku? Ze względu na banalne zasady, które są korzystne dla graczy. Stawiasz 100 zł zakładu, jeśli przegrasz, gotówka wraca na Twoje konto. Jeśli zakład okaże się wygrany, cieszysz się dobrą passą!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka STS

Na podium mamy również najlepszego legalnego bukmachera w Polsce, mowa o STS. Wielu graczy zakłada konto i regularnie obstawia zakłady wzajemne. Nie tylko te sportowe, ale również w kategorii rozrywki.

Oferta powitalna STS składa się z trzech elementów:

 • Bonus od depozytu o wartości 1200 zł
 • Freebet w wysokości 29 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 30 zł (tylko z kodem promocyjnym – 1299PLN)

Każdy gracz decydujący się na założenie konta w STS, oczywiście z kodem promocyjnym 1299PLN, może liczyć na otrzymanie pakietu powitalnego na dobry początek gry. Drugi najlepszy zakład bez ryzyka znajduje się w ofercie legalnego bukmachera STS. Stawiasz zakład, a jeśli okaże się przegrany, otrzymujesz zwrot 30 zł na konto główne. Kwota nie podlega wymogom obrotowym, ale zostaje od niej odjęta wysokość podatku – 12%.

Do tego w każdy weekend masz możliwość zagrania zakładem bez ryzyka o wartości 230 zł! Zasady bonusu pozostają bez zmian – zwrot na konto depozytowe, brak obrotu, ale potrącenie 12% podatek od gry przy zwrocie.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Na trzecim miejscu stawiamy zakład bez ryzyka proponowany przez legalnego bukmachera Fortuna. Dla większości graczy to właśnie ten operator zajmuje TOP 3 najczęściej wybieranych ofert na wydarzenia sportowe w Polsce.

Oferta powitalna Fortuny składa się z trzech bonusów dla graczy:

 • Darmowy zakład o wartości 20 zł
 • Zakład bez ryzyka do 210 zł (tylko z naszym kodem promocyjnym – 2230PLN)
 • Bonus od depozytu do 2000 zł

Freebet w Fortunie nie zostaje przyznany za samą rejestrację i nie trafia na konto bonusowe. Jednak znajdziemy go w punktach FKP i będzie on wynosił 20 zł. Trafiamy kupon i śmiało wypłacamy pieniądze na swoje konto.

Zakład bez ryzyka sięga kwoty 210 zł, w przypadku obstawienia kuponu potrącony zostaje podatek wynoszący 12%. Jeśli zakład okaże się przegrany, środki pieniężne trafiają na konto i można je od razu wypłacić. Maksymalnie możesz zagrać za 239 PLN, aby otrzymać pełen zwrot.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka w forBET

Bonus w postaci zakładu bez ryzyka przewidzianego przez bukmachera forBET wynosi 120 zł. Zasada jest ta sama – stawiasz kupon i jeśli okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto bonusowe. W forBET warunki obrotu bonusem wynoszą 4-krotny obrót po kursie minimalnym kuponu 2,0 (kurs 1,2 w pojedynczym zdarzeniu).

Oferta powitalna forBET obejmuje:

 • Bonus od depozytu do 2080 zł
 • Zakład bez ryzyka o wartości 120 zł
 • Maxizysk 200 zł
Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka w Betclic

Standardowy cashback od legalnego bukmachera Betclic wynosi 500 zł, ale z naszym kodem zwiększą się do poziomu 550 zł. Zakładasz konto, a podczas procesu rejestracyjnego używasz naszego kodu promocyjnego 550PLN, wpłacasz depozyt i obstawiasz pierwszy kupon. W przypadku porażki operator zwróci Ci stawkę postawionego zakładu, jednak gotówka trafi na konto bonusowe. Nietrudno się domyślić, że wiąże się to z obrotem – w Betclic posiadasz konieczność 6-krotnego obrotu uzyskanym bonusem. Kurs minimalny kuponu wynosi 2,0. Jednak musisz pamiętać, że u tego bukmachera obowiązuje również 12% podatek od gry. W takim razie, aby otrzymać zwrot 550 zł na konto bonusowe, konieczne jest postawienie zakładu za stawkę 625 zł.

Jednak po nawiązaniu bliższej współpracy z Betclic możemy zaproponować Ci zakład bez ryzyka o wartości 50 zł, który w przypadku przegranej, trafia na konto główne. Co Ty na to? Jeśli odpowiada Ci taka stawka, to zachęcamy do skorzystania z promocji dostępnej na naszej stronie – KLIK! Pamiętaj, aby podczas procesu rejestracyjnego użyć kodu promocyjnego Zagranie.com – ZAGRANIE50

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka w eWinner

Bonus proponowany przez legalnego bukmachera eWinner nie różni się za bardzo od tego oferowanego w Betfan. Po wpłaceniu depozytu decydujemy się na postawienie pierwszego kuponu. Zakład bez ryzyka w eWinner wynosi do 155 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, pieniądze wrócą na konto główne i można je od razu wypłacić! To przyjazny bonus bez warunków obrotu.

Oferta powitalna eWinner obejmuje:

 • Zakład bez ryzyka 155 zł (z kodem 655PLN otrzymujesz powiększony bonus)
 • Bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 zł

Więcej o zakładzie bez ryzyka eWinner przeczytasz w tym miejscu: https://zagranie.com/ewinner-bonus-od-depozytu/.

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu + voucher Canal+ online (na miesiąc)

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka w PZBUK

PZBUK to kolejny legalny bukmacher z promocją zakładu bez ryzyka. W PZBUK otrzymasz ubezpieczenie kuponu do kwoty 200 złotych. Jak wykorzystać cashback? Załóż konto z kodem bonusowym: 400PLN i wpłać pieniądze. Wytypuj ubezpieczony kupon wielokrotny w PZBUK z minimalnymi kursami 1.40. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki.

W PZBUK promocja działa tak, że ubezpieczenie jest nie tylko na pierwszy zakład, ale do czasu pierwszej porażki. To oznacza, że jeśli twój pierwszy kupon wejdzie, to wciąż możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka!

Oferta powitalna PZBUK:

 • Zakład bez ryzyka 200 PLN
 • 20 000 punktów w sklepie gracza
Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka w Superbet

W Superbet możesz obstawiać bez ryzyka aż przez tydzień! Po rejestracji konta u tego bukmachera i zrobieniu wpłaty na kwotę 500 PLN masz siedem dni na typowanie zakładów, od których otrzymasz zwrot stawki. Jak to działa? Zwrot stawki będzie przyznany na podstawie wzoru: Bonus = suma stawek – łączna wygrana – łączna kwota podatków. Maksymalnie można zyskać nawet 500 złotych bonusu w zwrocie stawki.

Bonusy powitalne w Superbet:

 • 100% bonus od wpłaty do 50 zł
 • Zakład bez ryzyka do 500 zł
 • Darmowy zakład 30 zł (dla naszych użytkowników)
Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka w LV BET

LVBET to bukmacher, który nie tak dawno temu wprowadził do swojej oferty bonusowej zakład bez ryzyka. W LVBET cashback otrzymujesz po tym jak wykorzystasz bonus od pierwszej i drugiej wpłaty. Wpłacając pieniądze na zakład bez ryzyka w LVBET pamiętaj, by zaznaczyć specjalne pole zatytułowane „zakład bez ryzyka”. Ile możesz odebrać w cashbacku od LVBET? To zwrot stawki do kwoty 333 złotych. Promocyjny zakład musi być obstawiony z kursem minimalnym 1.75 (pojedynczy lub akumulowany). Jeśli otrzymasz zwrot nie musisz obracać pieniędzmi!

Zobacz wszystkie bonusy w LVBET:

 • Bonus bez depozytu 20 zł
 • Bonus od pierwszej wpłaty 2000 zł
 • Bonus od drugiego depozytu 1000 zł
 • Zakład bez ryzyka 333 zł

Dodatkowe informacje o bonusach LVBET znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/lvbet-bonus-i-opinie/.

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonusy jako zakłady bez ryzyka

Bonusy bukmacherskie w formie zakładów bez ryzyka to opłacalne promocje dla graczy. Dlaczego? To proste – obstawiasz, a jeśli nie wygrywasz, otrzymujesz zwrot stawki! To nasze ulubione promocje – szczególnie, gdy na rynku pojawia się nowy bukmacher. Rejestrując u niego konto możemy na jego koszt obstawić kupon. To służy temu, by zagrać zakład po wyższym niż zwykle kursie, bo w razie porażki nic nie ryzykujemy. Natomiast, jeśli uda nam się trafić, to wygrana jest nasza!

Obserwuj nasz portal na bieżąco, a jeśli pojawi się nowy zakład bez ryzyka zostaniesz o tym poinformowany!

Zaloguj się aby dodawać komentarze