Interesuje Cię temat zakładów bez ryzyka? W takim razie mamy dla Ciebie coś specjalnego – oferta promocyjna Zagranie.com wyłącznie dla czytelników naszego portalu. Dajemy Ci do wyboru zakład bez ryzyka w STS, FORTUNA, BETFAN, forBET, eWinner oraz Betclic! Albo jeszcze lepiej, jeśli chcesz, możesz zgarnąć je wszystkie. Co Ty na to? Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj poniższe wskazówki.

Czym jest zakład bez ryzyka?

Dla stałych graczy pojęcie zakładu bez ryzyka jest równoznaczne z cashbackiem. Jeśli jesteś poczatkującym miłośnikiem typowania wydarzeń bukmacherskich i słyszysz to pojęcie pierwszy raz, zdaj się na nas. Krok po kroku wyjaśnimy Ci, czym jest i jak otrzymać zakład bez ryzyka u poszczególnych legalnych bukmacherów.

Zakład bez ryzyka to nic innego jak bonus do gry. Jak go zdobyć? Bezpośrednio po rejestracji konta u wybranego przez Ciebie operatora zakładów wzajemnych masz okazję postawić kupon objęty specjalną ofertą promocyjną. Pamiętaj, aby podczas procesu rejestracyjnego wpisać nasz specjalny kod promocyjny, który upoważni Cię do uzyskania opisywanego bonusu. Po pozytywnej rejestracji logujesz się na swoje konto, wpłacasz pieniądze, a następnie typujesz wybrane przez siebie wydarzenie. Jeśli rezultat okaże się trafiony, cieszysz się wygranymi pieniędzmi. Kiedy niestety nie dopisze Ci szczęście i przegrasz kupon, postawione środki pieniężne wracają na Twoje konto w postaci bonusu. W większości przypadków bukmacherzy pobierają 12% podatek od zakładu. Choć nie jest to reguła, o czym opowiemy kawałek dalej.

Rodzaje zakładów bez ryzyka

Zakłady bez ryzyka można podzielić na dwie kategorie. Pierwszą jest zwrot środków pieniężnych na konto depozytowe. Nie da się ukryć, że jest to najlepszy rodzaj cashbacku.

PRZYKŁAD: Gracz decyduje się na postawienie kuponu na warunkach promocyjnych określonych przez legalnego bukmachera. W przypadku nietrafienia typu stawka zakładu wraca na konto główne i może zostać od razu wypłacona.

Drugim rodzajem zakładu bez ryzyka jest zwrot środków pieniężnych na konto bonusowe. W takim przypadku otrzymane środki podlegają wymogom obrotowym. Dostosowanie się do obrotu uwolni bonus, który następnie będzie można wypłacić. Ta opcja jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem dla gracza – zalecamy szczegółowe zapoznanie się z zasadami obrotu. Niektórzy bukmacherzy ustalają wysokie obroty bonusu, choć jest to najczęściej niekorzystne dla gracza. Wybieraj takich, którzy kierują się zadowoleniem klienta 🙂

PRZYKŁAD: Gracz decyduje się na wytypowanie wydarzenia na kuponie objętym ofertą promocyjną. Zakład bez ryzyka okazuje się przegrany, a pieniądze trafiają na konto bonusowe. Aby wypłacić gotówkę, klient musi dokonać 3-krotnego obrotu stawką (w większości przypadków pomniejszoną o 12% wartość podatku). Jak myślisz, czy jest to korzystne dla naszego portfela? Raczej nie.

Podpowiadamy, że to właśnie BETFAN ma jeden z najlepszych zakładów bez ryzyka dostępnych na polskim rynku. Dlaczego? Ponieważ na pierwszym zagranym zakładzie nie tracisz wartości podatku, a do tego Twoje pieniądze trafiają na konto główne, z którego możesz bez problemu wypłacić gotówkę. Brzmi nieźle, prawda?

Zakład bez ryzyka w BETFAN

Legalny bukmacher BETFAN, choć na polskim rynku działa od niedawna to skutecznie przekonuje do siebie miłośników zakładów bukmacherskich. Wszystko za sprawą ciekawych ofert na wydarzenia i korzystne promocje dla swoich klientów. Nic więc dziwnego, że dla wielu graczy stał się numerem jeden i właśnie u niego decydują się na zabawę w typowanie.

Oferta powitalna w BETFAN składa się z następujących bonusów na start:

 • Bonus od depozytu o wartości 3000 zł
 • Zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt, wynoszący 100 zł (tylko z naszym kodem promocyjnym – 3100PLN). Kod będzie automatycznie wpisany i przypisany do konta po kliknięciu w link -> zagranie.com/go/betfan

Dodatkowo regularna gra w BETFAN skutkuje wygranymi bez podatku, czyli + 14% do wygranych zakładów bukmacherskich. Obstawiać możesz 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu!

Odbierz najlepszy zakład bez ryzyka po rejestracji w BETFAN i skorzystaj z naszego kodu promocyjnego – 3100PLN. Promocja przysługuje graczom, którzy zdecydują się na wykorzystanie kodu przy procesie rejestracji konta.

Dlaczego zakład bez ryzyka w BETFAN jest najlepszy na rynku? Ze względu na banalne zasady, które są korzystne dla graczy. Stawiasz 100 zł zakładu, jeśli przegrasz, gotówka wraca na Twoje konto. Jeśli zakład okaże się wygrany, cieszysz się dobrą passą!

Zakład bez ryzyka STS

Na podium mamy również najlepszego legalnego bukmachera w Polsce, mowa o STS. Wielu graczy zakłada konto i regularnie obstawia zakłady wzajemne. Nie tylko te sportowe, ale również w kategorii rozrywki.

Oferta powitalna STS składa się z trzech elementów:

 • Bonus od depozytu o wartości 1200 zł
 • Freebet w wysokości 29 PLN + 20 PLN.
 • Zakład bez ryzyka do 30 zł (tylko z kodem promocyjnym – 1259PLN)
sts baner

Każdy gracz decydujący się na założenie konta w STS, oczywiście z kodem promocyjnym 1259PLN, może liczyć na otrzymanie pakietu powitalnego na dobry początek gry. Drugi najlepszy zakład bez ryzyka znajduje się w ofercie legalnego bukmachera STS. Stawiasz zakład, a jeśli okaże się przegrany, otrzymujesz zwrot 30 zł na konto główne. Kwota nie podlega wymogom obrotowym, ale zostaje od niej odjęta wysokość podatku – 12%.

Do tego w każdy weekend masz możliwość zagrania zakładem bez ryzyka o wartości 230 zł! Zasady bonusu pozostają bez zmian – zwrot na konto depozytowe, brak obrotu, ale potrącenie 12% podatek od gry przy zwrocie.

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Na trzecim miejscu stawiamy zakład bez ryzyka proponowany przez legalnego bukmachera Fortuna. Dla większości graczy to właśnie ten operator zajmuje TOP 3 najczęściej wybieranych ofert na wydarzenia sportowe w Polsce.

Oferta powitalna Fortuny składa się z trzech bonusów dla graczy:

 • Darmowy zakład o wartości 20 zł
 • Zakład bez ryzyka do 125 zł (tylko z naszym kodem promocyjnym – 1145PLN)
 • Bonus od depozytu do 1000 zł

Freebet w Fortunie nie zostaje przyznany za samą rejestrację i nie trafia na konto bonusowe. Jednak znajdziemy go w punktach FKP i będzie on wynosił 20 zł. Trafiamy kupon i śmiało wypłacamy pieniądze na swoje konto.

Zakład bez ryzyka sięga kwoty 125 zł, w przypadku obstawienia kuponu potrącony zostaje podatek wynoszący 12%. Jeśli zakład okaże się przegrany, środki pieniężne trafiają na konto bonusowe i podlegają 1-krotnemu obrotowi. Maksymalnie możesz zagrać za 142 PLN, aby otrzymać pełen zwrot.

Zakład bez ryzyka w forBET

Bonus w postaci zakładu bez ryzyka przewidzianego przez bukmachera forBET wynosi 50 zł. Zasada jest ta sama – stawiasz kupon i jeśli okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto bonusowe. W forBET warunki obrotu bonusem wynoszą 4-krotny obrót po kursie minimalnym kuponu 2,0 (kurs 1,2 w pojedynczym zdarzeniu).

Oferta powitalna forBET obejmuje:

 • Bonus od depozytu do 2050 zł
 • Zakład bez ryzyka o wartości 50 zł
 • Darmowy zakład bukmacherski w wysokości 20 zł(tylko przy użyciu naszego kodu promocyjnego – 2120PLN)

Zakład bez ryzyka w Betclic

Standardowy cashback od legalnego bukmachera Betclic wynosi 500 zł, ale z naszym kodem zwiększą się do poziomu 550 zł. Zakładasz konto, a podczas procesu rejestracyjnego używasz naszego kodu promocyjnego 550PLN, wpłacasz depozyt i obstawiasz pierwszy kupon. W przypadku porażki operator zwróci Ci stawkę postawionego zakładu, jednak gotówka trafi na konto bonusowe. Nietrudno się domyślić, że wiąże się to z obrotem – w Betclic posiadasz konieczność 6-krotnego obrotu uzyskanym bonusem. Kurs minimalny kuponu wynosi 2,0. Jednak musisz pamiętać, że u tego bukmachera obowiązuje również 12% podatek od gry. W takim razie, aby otrzymać zwrot 550 zł na konto bonusowe, konieczne jest postawienie zakładu za stawkę 625 zł.

Jednak po nawiązaniu bliższej współpracy z Betclic możemy zaproponować Ci zakład bez ryzyka o wartości 50 zł, który w przypadku przegranej, trafia na konto główne. Co Ty na to? Jeśli odpowiada Ci taka stawka, to zachęcamy do skorzystania z promocji dostępnej na naszej stronie – KLIK! Pamiętaj, aby podczas procesu rejestracyjnego użyć kodu promocyjnego Zagranie.com – ZAGRANIE50. Promocja trwa do końca marca 2020 roku.

Zakład bez ryzyka w eWinner

Bonus proponowany przez legalnego bukmachera eWinner nie różni się za bardzo od tego oferowanego w Betclic. Po wpłaceniu depozytu decydujemy się na postawienie pierwszego kuponu. Zakład bez ryzyka w eWinner wynosi do 150 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, pieniądze wrócą na konto bonusowe. Należy pamiętać, że minimalna kwota zakładu wynosi 20 zł, a od postawionego kuponu potrąca się nam 12% podatek. Jeśli będziemy chcieli wypłacić uzyskany bonus, musimy dokonać aż 6-krotnego obrotu bonusem po kursie minimalnym 2.50.

Oferta powitalna eWinner obejmuje:

 • Bonus od depozytu o wartości 1050 zł
 • Freebet w wysokości 25 zł
 • Zakład bez ryzyka w kwocie 150 zł (dostępny wyłącznie po użyciu kodu promocyjnego – 1225PLN).