BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betfan online

BETFAN online 2022 – Pakiet 1600 złotych✔️
Kod promocyjny Betfan ZAGRANIE
Bonus od 2. depozytu 1000 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Specjalna promocja MATCHDAY BOOST
Ostatnia aktualizacja 01.06.2022

Betfan od początku swojej działalności postawił na ofertę online, co jest w pełni uzasadnionym wyborem. Rozwój bukmacherów online na tle stacjonarnych jest nieporównywalnie większy, więc Betfan zbiera teraz tego owoce. Bukmacher online Betfan wbił się do czołówki legalnych operatorów w Polsce. Oferta online Betfan znana jest z wielu zakładów na sport, ale też rozrywkę. To bukmacher internetowy, który posiada pozytywne recenzję, a to sprawia, że klientów mu tylko przybywa. Gdzie leży sukces działalności Betfan online? Sprawdź!

Betfan dołączając do grona legalnych bukmacherów zorientował się na klientów typujących zakłady online. Bukmacher ten zaczął usprawniać stronę internetową i szybko wprowadził na rynek mobilną aplikację. Wszystko po to, żeby oferta online była jak najlepiej przystosowana do potrzeb typerów. Nie jest tajemnicą, że większość zakładów bukmacherskich typowanych jest przez internet – strony www i mobilne aplikacje. Betfan nie otwierał w takim razie placówek stacjonarnych, a cały czas pracował nad produktem online.

STS i Fortuna stały się dla Betfan największym konkurentem online. Bukmacher ten zdecydował się wyróżnić na tyle tych firm niekonwencjonalną ofertą. W zakładach online Betfan wciąż można obstawiać masę zdarzeń sportowych, ale u tego operatora znajduje się znacznie więcej typów z dziedziny zakłady specjalnie i rozrywka.

Betfan bonus – sprawdź, ile otrzymasz na start od tego bukmachera!

Polski legalny bukmacher BETFAN online

Bukmacher Betfan od początku miał na celu wejście tylko na rynek zakładów online. Można to wnioskować z faktu, że starał się o licencję Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych przez internet. Firma ta otrzymała stosowną zgodę na działalność w 2018 roku, a kilka miesięcy później pojawiła się na rynku ze swoją ofertą. Na potrzeby kampanii reklamowych bukmacher Betfan podpisał umowę z Mariuszem Pudzianowskim. “Pudzian” od dłuższego czasu jest twarzą tego operatora – można go znaleźć na stronie betfan.pl, a także w reklamach na Facebooku lub w TV.

Betfan to bukmacher online z polskim kapitałem. Za tym operatorem nie stoi żaden duży zagraniczny gracz, tak jak jest w przypadku Betclic i Superbet. Betfan swoją siedzibę posiada w Warszawie i tam działa sztab osób, który codziennie koordynuje ofertę tego bukmachera online.

W rankingu bukmacherów internetowych na Zagranie Betfan ma bardzo wysokie oceny. Aktualnie znajduje się na drugim miejscu w klasyfikacji najlepszych bukmacherów online!

Betfan kod promocyjny – co wpisać przy rejestracji, żeby odebrać bonus?

BETFAN online – jak grać?

Granie w Betfan online możliwe jest za pośrednictwem strony internetowej betfan.pl i mobilnej aplikacji. To bukmacher, który działa przez 24 godziny na dobę, więc z jego oferty można korzystać non stop. W Betfan obstawisz wszystkie rodzaje zakładów, a także zdarzenia przedmeczowe i live. Oczywiście oferta bukmacherska przeznaczona jest tylko dla pełnoletnich klientów.

Obstawianie zakładów w Betfan online musi być poprzedzone zarejestrowaniem konta w serwisie bukmachera. Za każdym razem, jeśli gracz będzie chciał skorzystać z usług Betfan, to musi zalogować się na swoje indywidualne konto. Na koncie Betfan online można przetrzymywać środki, które są przeznaczone na typowanie kuponów. Depozyty do Betfan zrealizujesz przy pomocy sprawdzonych transakcji elektronicznych np. poprzez serwis Przelewy 24.

Rejestracja w BETFAN online

W zakładach online Betfan zarejestrujesz się tylko wtedy, jeśli masz ukończone 18 lat. Spełniając warunek pełnoletności możesz przystąpić do rejestracji w Betfan. Jak ją wykonać? Zarejestrowanie się w Betfan przypomina proces rejestracyjny w sklepie online itd. To wypełnienie formularza, w którym podaje się dane dotyczące konta i twojej osoby. Co wpisuje się w Betfan?

betfan rejestracja

Zaczynając rejestrację na stronie online bukmachera wprowadzasz: adres e-mail, hasło do logowania i numer telefonu. To pozwoli ci przejść do kolejnego okna rejestracji – tam wpisujesz: imię, nazwisko, PESEL i kod promocyjny. Pamiętaj, że kod promocyjny Betfan dla klientów Zagranie to: ZAGRANIE

Tak uzupełniony formularz pozwoli otworzyć konto gracza. Do tego nie był potrzebny dowód osobisty, bo konto możesz zweryfikować później – np. przy pierwszej wypłacie wygranych z konta. W tym momencie kliknij i sprawdź -> Betfan opinie!

BETFAN online – bonusy dla graczy

Zakłady bukmacherskie Betfan online przygotowały dla nowych i stałych graczy pulę bonusów, z których można cały czas korzystać. Co w niej się znajduję? W przypadku nowych graczy to mówimy tutaj o bonusie powitalnym, który w Betfan oznacza zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu. Suma bonusów w Betfan online osiąga wysoką kwotę, bo maksymalnie może to być nawet 1600 złotych. Bonusy dla graczy działają też później po wykorzystaniu startowej promocji. W Betfan może to oznaczać takie specjalne akcje jak “Simply the Bet” lub “gra bez podatku”.

bonus od depozytu w betfan

Betfan nie ma stacjonarnych placówek, więc klienci tego bukmachera mogą być przyzwyczajeni do bonusów. Tego samego nie mogą powiedzieć gracze typujący w lokalach stacjonarnych np. STS i Fortuny, którzy na bonus powitalny raczej nie ma co liczyć.

Bonus od depozytu

Od pierwszej wpłaty w Betfan przyznawany jest zakład bez ryzyka, a od drugiego depozytu – bonus 100% do 1000 PLN. Jak wykorzystać bonus od depozytu w Betfan online? To akcja, do której możesz przystąpić, jak już zagrasz bez ryzyka na start. Jeśli sprawę bonusu cashback masz za sobą, to możesz zrobić drugą wpłatę, od której bukmacher przyzna ci bonus. Jak to wygląda? Minimalna wpłata do bonusu to 100 PLN. Po tym jak już zrobisz depozyt – otrzymujesz 14 dni na obrót bonusem. W jaki sposób należy tego dokonać? Zagrać za trzykrotność bonusu na kuponach z liczbą zdarzeń co najmniej trzy i minimalnym kursem AKO 2.50.

Zakład bez ryzyka

Na dobry początek od Betfan odbierasz zakład bez ryzyka z ubezpieczeniem do 600 PLN. Po wykonaniu pierwszej wpłaty – możesz postawić kupon, któremu przysługuje ubezpieczenie. Oznacza ono to, że przegrana daje ci zwrot stawki, a nie jak to zwykle bywa – utratę pieniędzy. Kiedy otrzymasz zwrot od Betfan to trzeba go raz obrócić, żeby bonus można było wypłacić z konta. Jak obrócić? Na kuponie wielokrotnym (minimum trzy typy) z minimalnym kursem AKO 3.80. Na zrobienie tego obrotu masz siedem dni.

Bukmacher BETFAN online – promocje dla stałych graczy

Dla stałych graczy Betfan organizowane są m.in. czasowe promocje, które wiążą się ze specjalnymi akcjami. Wydarzenie objęte czasowymi bonusami mogą dotyczyć piłki nożnej i innych sportów. Dla przykładu podczas półfinałów Ligi Mistrzów można było zyskać od Betfan zakłady bez ryzyka w ramach promocji “Dzień Gwiezdnych Wojen”.

Regularnie Betfan online oferuje też konkursy, w których można zdobyć bonusy typując zakłady sportowe lub gry karciane. Chodzi o promocje “Simply the Bet” lub “Simply the Game”. Codziennie w internetowych zakładach znajdują się też podwyższone kursy Matchday BOOST oraz funkcja cash out.

Betfan zakłady bukmacherskie – poznaj ofertę i dokładny opis wszystkich bonusów!

Obstawianie online w BETFAN

W obstawianiu online w Betfan gracz ma szereg możliwości, jakie dają zakłady grane przez internet. W Betfan online nie trzeba zaprzątać sobie głowy godziną otwarcia, bo bukmacher ten działa 24/h. Obstawiając online można wybrać stronę www.betfan.pl lub zdecydować się na pobranie i instalację aplikacji mobile. Grając w Betfan przez telefon można zainstalować aplikację na systemy iOS i Android.

Zakłady specjalne na Bundesligę BETFAN 13.03.

Minimalna stawka zakładu w Betfan wynosi 2 PLN. Bukmacher ten oferuje przelewy błyskawiczne po to, żeby klient mógł szybko doładować konto gracza. Z kolei jeśli będziesz chciał wypłacić wygrane od Betfan, to operator przeleje je na twoje konto bankowe.

BETFAN online – oferta na zakłady

Oferta na zakłady w Betfan obejmuje najpopularniejsze sporty, a także te mniej znane dyscypliny. Obstawianie online u tego bukmachera online możesz robić w trybie przedmeczowym i live. Oferta jest poszerzona także o sporty wirtualne, gry karciane i zakłady na rozrywkę.

BETFAN LIVE – typowanie na żywo

W typowaniu na żywo Betfan znajdziesz praktycznie każdy sport. W zależności od pory dnia możesz liczyć na mecze piłki nożnej, tenisa, snookera, siatkówki, koszykówki itd. Zakłady live Betfan mogą być obstawiane ze strony i aplikacji mobilnej. Przy typach “na żywo” bukmacher wyświetla podgląd na statystyki i match tracker. Kursy live Betfan są aktualizowane w oparciu o boiskową sytuacje.

BETFAN online kontakt

Kontakt online z Betfan możesz podjąć m.in. za pośrednictwem czatu “na żywo”. Dodatkowo z bukmacherem tym skontaktujesz się także poprzez e-mail: bog@betfan.pl. Biuro obsługi gracza działa codziennie w godzinach 9:00 – 23:00.

FAQ

Czy Betfan online jest legalny?

Tak, bukmacher Betfan posiada licencję na zakłady online.

Co mogę zyskać od Betfan online na start?

Bonusy startowe w Betfan to zakład bez ryzyka 600 PLN i bonus 100% do 1000 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze