W BETFAN, bonus składa się z zakładu bez ryzyka do 100 złotych ze zwrotem na konto główne do wypłacenia bez żadnego obrotu oraz z dodatkowych środków od wpłaty aż do 3000 złotych! To wszystko z kodem promocyjnym 3100PLN. Jakby tego było mało, bukmacher ma jedną z ciekawszych stałych promocji, czyli podwyższanie wygranej 24 godziny na dobę, co niektórzy nazywają grą bez podatku. Poniżej rozkładam zasady bonusów w BETFAN na czynniki pierwsze.

BETFAN bonus od depozytudo 3000 złotych
Zakład bez ryzykado 100 złotych
Promocja „gra bez podatku”+14% do wygranych
Kod promocyjny do BETFANa3100PLN

BETFAN bonus od depozytu do 3000 złotych – zasady

Już na samym starcie trzeba przyznać, że kwota robi wrażenie. Nie często spotyka się bonus w wysokości 3000 złotych od depozytu, a taki mamy w BETFAN. Jednak jak wiadomo, nie sama suma stanowi o tym, czy dana promocja jest przyjazna graczowi, ale jej zasady. Zobaczmy więc jak to wygląda w przypadku tych dodatkowych środków.

BETFAN na swój bonus od wpłaty stworzył oryginalny regulamin, z którym nie spotkamy się u żadnego innego bukmachera. W związku z tym na pierwszy rzut oka cały opis korzystania z promocji może budzić niezrozumienie, ale tak naprawdę jest bardzo prosty… i przyjazny klientom.

Coraz popularniejsze wśród legalnych bukmacherów jest rozbijanie proponowanej sumy na więcej niż jeden depozyt. Właśnie tak jest przy tym bonusie w BETFAN. Dodatkowe środki otrzymuje się za każdą z trzech pierwszych wpłat.

Pakiet Pudziana, czyli bonus od depozytu w BETFAN

BETFAN chwali się swoim bonusem jako pakietem Pudziana. Po analizie promocji trzeba przyznać, że jest siła i moc. Zazwyczaj bukmacherzy proponują 100% dodatkowych środków od wpłaty, ale tutaj jest inaczej… bo dostaje się 10% od depozytu. Pomyślisz – no to słabo! Jednak od razu śpieszę z tłumaczeniem, że nie do końca. BETFAN wynagradza to przy przenoszeniu sumy z salda bonusowego na depozytowe mnożąc całą kwotę razy 10! Prosta matematyka i widzimy, że wszystko jest w porządku. Wystarczy rzucić okiem na ostatni krok opisywanego bonusu od depozytu w BETFAN.

BETFAN bonus od depozytu z mnożnikiem razy 10

Zanim przejdziemy jeszcze do charakterystyki bonusu od depozytu w BETFAN, należy pamiętać, że bukmacher do promocji klasyfikuje wyłącznie po minimalnej wpłacie na poziomie 20 złotych.

Przejdźmy do obrotu, bo każdego doświadczonego gracza zakładów bukmacherskich interesuje właśnie ten aspekt. Na początek warto wspomnieć, że bonus w BETFAN nie będzie możliwy do wykorzystania od razu po dokonanej wpłacie. Bukmacher wymaga obrotu depozytem w celu aktywacji konta z dodatkowymi środkami do gry. Jednak od razu uspokajam, że nie będzie to żadne obciążenie, ponieważ wystarczy równowartość wpłaconej kwoty kuponami po kursie minimalnym 2,00. Dla zdecydowanej większości to nie będzie problemem i nawet nie muszą o tym myśleć.

Obrót bonusem w BETFAN

Ok, wpłaciliśmy odpowiednią sumę, dokonaliśmy jej jednokrotnego obrotu i na naszym koncie bonusowym w BETFAN pojawia się 10% zdeponowanej kwoty (maksymalnie 100 złotych). Co teraz trzeba zrobić, aby wypłacić te środki? Oczywiście obrót i trzeba jasno przyznać, że tym razem nie jest on przyjemny, bo aż pięciokrotny. Z drugiej strony obostrzenia dotyczące warunków kuponu nie są wygórowane, ponieważ wymagane są co najmniej dwie pozycje. Każdy typ musi posiadać kurs minimalny na poziomie 1,45. Przypomnę, że po ukończeniu obrotu i przenoszeniu środków z salda bonusowego BETFAN na depozytowe, aktywujemy mnożnik 10. Bukmacher zastrzega, że z tego tytułu można maksymalnie uzyskać 10 000 złotych przy jednym depozycie – chcielibyśmy mieć taki problem, więc nie ma się co przejmować.

betfan - kod promocyjny

Jak miałbym podsumować BETFAN i bonus od depozytu tego bukmachera, to z pewnością umieściłbym go w czołówce tej promocji na naszym rynku. Oczywiście mamy kilka mankamentów jak chociażby aż pięciokrotny obrót kwoty bonusowej, ale gdyby ta kwestia była inna to bez wątpliwości mógłbym postawić omawianą promocję na miejscu numer jeden wśród krajowych zakładów bukmacherskich. Jednak reszta przyjaznych warunków sprawia, że ten aspekt nie ma takiego znaczenia.

Zakład bez ryzyka jako bonus BETFAN

Jeżeli przed chwilą mogłem się zastanawiać, czy BETFAN z bonusem od depozytu może czy nie może być numerem jeden wśród legalnych bukmacherów, tak przy zakładzie bez ryzyka nie mam wątpliwości. Cashback, który proponuje opisywana firma to 100 złotych. Prawda, że znajdziemy podmioty mające wyższe kwoty przy tej promocji. Jednak nie znajdziemy bukmachera z tak przyjaznymi warunkami, co według mnie jest bardziej wartościowe niż nawet kilka razy większy bonus.

betfan_baner

Co czyni zakład bez ryzyka w BETFAN tak wysoko ocenianym? Zazwyczaj zwrot otrzymywany jest w formie bonusu, który trzeba jeszcze obrócić – w niektórych przypadkach nawet sześciokrotnie. Tymczasem w przypadku porażki pierwszego kuponu u omawianego bukmachera, postawioną kwotę można od razu wypłacić.

Ok, mamy również bukmachera, który ma w swoich zasadach podobną zależność… ale cashback otrzymuje się bez 12% podatku od stawki. Tymczasem BETFAN bierze obciążenie na siebie i zwraca 100% równowartości postawionej sumy do 100 złotych.

Kolejna kwestia to warunki kuponu, które przy zakładzie bez ryzyka potrafią narzucać pewne obostrzenia. W BETFAN one występują… ale praktycznie można rzec, że ich nie ma, ponieważ minimalny kurs musi wynieść 1,14. Należy pamiętać, że promocja jest aktywna, gdy wpłata na konto wyniesie co najmniej 10 złotych. Więcej o zakładzie bez ryzyka w BETFAN pisaliśmy w osobnym artykule.

Jak zagrać zakład bez ryzyka

Bonusy BETFAN dla stałych graczy

Zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu BETFAN przygotował dla nowych graczy. Jednak klienta trzeba także zatrzymać i w tej kwestii również można znaleźć interesujące propozycje promocji.

Mowa tutaj o grze bez podatku w BETFAN. Dla niektórych graczy to lepsze niż bonus. W tym wypadku także wyróżniłbym omawianego bukmachera na tle konkurencji. Prawda, że wielu bukmacherów ma już podobne promocje oferując podwyższanie wygranych o 14% przy tak zwanych happy hours. Jednak taka możliwość występuje okresowo… ale nie w BETFAN, ponieważ możliwość z wygrywania więcej istnieje 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Oczywiście każdy kij ma dwa końce i warunki kuponu są bardziej wymagające, ale dla dużej części graczy i to nie powinno być przeszkodą. Mowa tutaj o co najmniej trzech pozycjach oraz kursie minimalnym pojedynczego typu na poziomie 1,35. Wystarczy stworzyć opisywany kupon, a bukmacher podwyższa wygraną o 14%. Jak widać, BETFAN to nie tylko bonus dla nowych graczy, ale także ciekawa promocja dla stałych.

Warunki kuponu bez podatku w BETFAN

Co wyróżnia BETFAN poza bonusami?

BETFAN to jeden z młodszych bukmacherów, będący na rynku dopiero od 2019 roku. Mimo to można obserwować dynamiczny rozwój tej firmy. Bonusy na start czy stałe promocje to nie jedyne kwestie, którymi mogą się pochwalić. W obecnych czasach kluczowa jest aplikacja mobilna, ponieważ większość ruchu odbywa się już właśnie przez smartfony. BETFAN pozwala na bardzo sprawne korzystanie z oferty właśnie za pomocą komórki.

Gracze często zwracają też uwagę na ofertę, a w tym aspekcie opisywany bukmacher nie ma powodów do wstydu. Jakiś czas temu BETFAN wprowadził tak zwane player bets. To zdarzenia do obstawiania związane z osiągami konkretnych zawodników. W przypadku piłki nożnej mówimy tu o taki pozycjach jak liczba czy celność podań danego piłkarza.

BETFAN bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherem wielu graczy – nie tylko za sprawą bonusów, ale wielu funkcjonalności, które stale rozwija, więc warto mieć ich na oku.

Jaki jest kod promocyjny w BETFAN na najwyższy bonus?

3100PLN

Co składa się na bonus powitalny w BETFANie?

Bonus od depozytu do 3000 złotych (do 1000 złotych za każdą z trzech wpłat) oraz zakład bez ryzyka do 100 złotych

Dlaczego zakład bez ryzyka BETFAN ma najprzyjaźniejsze warunki dla gracza?

- Zwrot potencjalnej przegranej na konto główne i można od razu wypłacić - Zwrot 100% równowartości postawionej kwoty - Minimalny kurs kuponu na zakład bez ryzyka wynosi zaledwie 1,14

Jaki jest obrót bonusu od depozytu w BETFAN?

Aby aktywować konto bonusowe trzeba dokonać jednokrotnego obrotu depozytu po kursie min. 2,00. Następnie dodatkowe środki podlegają pięciokrotnemu obrotowi kuponami z co najmniej dwoma zdarzeniami po kursie min. 1,45. Przy przenoszeniu środków z konta bonusowego na depozytowe BETFAN mnoży kwotę razy 10.