BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN bonus

W BETFAN, bonus składa się z zakładu bez ryzyka do 600 złotych ze zwrotem na konto główne do wypłacenia bez żadnego obrotu, z dodatkowych środków od wpłaty aż do 2331 złotych i darmowych zakładów 30 zł! To wszystko z kodem promocyjnym 2961PLN. Jakby tego było mało, bukmacher ma jedną z ciekawszych stałych promocji, czyli podwyższanie wygranej 24 godziny na dobę, co niektórzy nazywają grą bez podatku. Poniżej rozkładam zasady bonusów w BETFAN na czynniki pierwsze.

BETFAN Bonus 2021 – Pakiet 2961 złotych ✔️
Kod promocyjny 2961PLN
Bonus od depozytu 2331 złotych
Zakład bez ryzyka 600 złotych
Darmowy zakład 30 złotych

Przejdź do rejestracji, aby odebrać bonusy w BETFAN

BETFAN bonus od depozytu do 2331 złotych – zasady

Już na samym starcie trzeba przyznać, że kwota robi wrażenie. Nie często spotyka się bonus w wysokości 2331 złotych od depozytu, a taki mamy w BETFAN. Jednak jak wiadomo, nie sama suma stanowi o tym, czy dana promocja jest przyjazna graczowi, ale jej zasady. Zobaczmy więc jak to wygląda w przypadku tych dodatkowych środków.

BETFAN na swój bonus od wpłaty stworzył oryginalny regulamin, z którym nie spotkamy się u żadnego innego bukmachera. W związku z tym na pierwszy rzut oka cały opis korzystania z promocji może budzić niezrozumienie, ale tak naprawdę jest bardzo prosty… i przyjazny klientom.

Coraz popularniejsze wśród legalnych bukmacherów jest rozbijanie proponowanej sumy na więcej niż jeden depozyt. Właśnie tak jest przy tym bonusie w BETFAN. Dodatkowe środki otrzymuje się za każdą z trzech pierwszych wpłat.

pudzian

BETFAN chwali się swoim bonusem jako pakietem Pudziana. Po analizie promocji trzeba przyznać, że jest siła i moc. Zazwyczaj bukmacherzy proponują 100% dodatkowych środków od wpłaty, ale tutaj jest inaczej… bo dostaje się 10% od depozytu. Pomyślisz – no to słabo! Jednak od razu śpieszę z tłumaczeniem, że nie do końca. BETFAN wynagradza to przy przenoszeniu sumy z salda bonusowego na depozytowe mnożąc całą kwotę razy 10! Prosta matematyka i widzimy, że wszystko jest w porządku. Wystarczy rzucić okiem na ostatni krok opisywanego bonusu od depozytu w BETFAN.

BETFAN bonus od depozytu z mnożnikiem razy 10

Zanim przejdziemy jeszcze do charakterystyki bonusu od depozytu w BETFAN, należy pamiętać, że bukmacher do promocji klasyfikuje wyłącznie po minimalnej wpłacie na poziomie 20 złotych.

Przejdźmy do obrotu, bo każdego doświadczonego gracza zakładów bukmacherskich interesuje właśnie ten aspekt. Na początek warto wspomnieć, że bonus w BETFAN nie będzie możliwy do wykorzystania od razu po dokonanej wpłacie. Bukmacher wymaga obrotu depozytem w celu aktywacji konta z dodatkowymi środkami do gry. Jednak od razu uspokajam, że nie będzie to żadne obciążenie, ponieważ wystarczy równowartość wpłaconej kwoty kuponami po kursie minimalnym 2,00. Dla zdecydowanej większości to nie będzie problemem i nawet nie muszą o tym myśleć.

Bonusy w BETFAN – dodatkowe informacje

Ok, wpłaciliśmy odpowiednią sumę, dokonaliśmy jej jednokrotnego obrotu i na naszym koncie bonusowym w BETFAN pojawia się 10% zdeponowanej kwoty (maksymalnie 77 złotych przy wpłacie 777 zł). Co teraz trzeba zrobić, aby wypłacić te środki? Oczywiście obrót i trzeba jasno przyznać, że tym razem nie jest on przyjemny, bo aż pięciokrotny. Z drugiej strony obostrzenia dotyczące warunków kuponu nie są wygórowane, ponieważ wymagane są co najmniej trzy pozycje. Dla każdego kuponu minimalny kurs ogólny musi wynieść 2.00. Przypomnę, że po ukończeniu obrotu i przenoszeniu środków z salda bonusowego BETFAN na depozytowe, aktywujemy mnożnik 10. Bukmacher zastrzega, że z tego tytułu można maksymalnie uzyskać 5000 złotych przy jednym depozycie – chcielibyśmy mieć taki problem, więc nie ma się co przejmować.

betfan bonus na start

Jak miałbym podsumować BETFAN i bonus od depozytu tego bukmachera, to z pewnością umieściłbym go w czołówce tej promocji na naszym rynku. Oczywiście mamy kilka mankamentów jak chociażby aż pięciokrotny obrót kwoty bonusowej, ale gdyby ta kwestia była inna to bez wątpliwości mógłbym postawić omawianą promocję na miejscu numer jeden wśród krajowych zakładów bukmacherskich. Jednak reszta przyjaznych warunków sprawia, że ten aspekt nie ma takiego znaczenia.

Zakład bez ryzyka jako bonus BETFAN

Jeżeli przed chwilą mogłem się zastanawiać, czy BETFAN z bonusem od depozytu może czy nie może być numerem jeden wśród legalnych bukmacherów, tak przy zakładzie bez ryzyka nie mam wątpliwości. Cashback, który proponuje opisywana firma to 600 złotych. Prawda, że znajdziemy podmioty mające wyższe kwoty przy tej promocji. Jednak nie znajdziemy bukmachera z tak przyjaznymi warunkami, co według mnie jest bardziej wartościowe niż nawet kilka razy większy bonus. W tym przypadku zakład bez ryzyka otrzymujesz do każdej z trzech wpłat:

  • wpłata: zakład bez ryzyka 100 PLN
  • wpłata: zakład bez ryzyka 200 PLN
  • wpłata: zakład bez ryzyka 300 PLN

Kolejna kwestia to warunki kuponu, które przy zakładzie bez ryzyka potrafią narzucać pewne obostrzenia. W BETFAN one występują… ale praktycznie można rzec, że ich nie ma, ponieważ minimalny kurs musi wynieść 1,14. Należy pamiętać, że promocja jest aktywna, gdy wpłata na konto wyniesie co najmniej 20 złotych. Więcej o zakładzie bez ryzyka w BETFAN pisaliśmy w osobnym artykule.

Darmowe zakłady 30 PLN

Dodatkowo w Betfan każdy z graczy otrzyma 15 darmowych zakładów po 2 PLN, co daje łączną kwotę 30 złotych we freebetach. Zakłady będą przyznawane po pięć na osobne sekcje: sporty wirtualne, e-sport i sport.

Szczegóły darmowych bonusów w BETFAN

– Po 1 wpłacie i zawarciu zakładu za min. 20 zł otrzymujemy 5 darmowych zakładów na SPORTY WIRTUALNE. Kurs min. całkowity kuponu to 2.5.
– Po 2 wpłacie i zawarciu zakładu za min. 40 zł otrzymujemy 5 darmowych zakładów na ESPORT. Kurs min. kuponu to 3.5 przy czym musi zawierać min. 3 zdarzenia z minimalnym kursem 1.35 każde.
–  Po 3 wpłacie i zawarciu zakładu za min. 100 zł otrzymujemy 5 darmowych zakładów na SPORT. Kurs min. kuponu to 5.0 przy czym musi zawierać min. 3 zdarzenia z minimalnym kursem 1.35 każde

Bonusy BETFAN dla stałych graczy

Zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu BETFAN przygotował dla nowych graczy. Jednak klienta trzeba także zatrzymać i w tej kwestii również można znaleźć interesujące propozycje promocji.

Mowa tutaj o grze bez podatku w BETFAN. Dla niektórych graczy to lepsze niż bonus. W tym wypadku także wyróżniłbym omawianego bukmachera na tle konkurencji. Prawda, że wielu bukmacherów ma już podobne promocje oferując podwyższanie wygranych o 14% przy tak zwanych happy hours. Jednak taka możliwość występuje okresowo… ale nie w BETFAN, ponieważ możliwość z wygrywania więcej istnieje 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Oczywiście każdy kij ma dwa końce i warunki kuponu są bardziej wymagające, ale dla dużej części graczy i to nie powinno być przeszkodą. Mowa tutaj o co najmniej trzech pozycjach oraz kursie minimalnym pojedynczego typu na poziomie 1,35. Wystarczy stworzyć opisywany kupon, a bukmacher podwyższa wygraną o 14%. Jak widać, BETFAN to nie tylko bonus dla nowych graczy, ale także ciekawa promocja dla stałych.

Warunki kuponu bez podatku w BETFAN

Co wyróżnia BETFAN poza bonusami?

BETFAN to jeden z młodszych bukmacherów, będący na rynku dopiero od 2019 roku. Mimo to można obserwować dynamiczny rozwój tej firmy. Bonusy na start czy stałe promocje to nie jedyne kwestie, którymi mogą się pochwalić. W obecnych czasach kluczowa jest aplikacja mobilna, ponieważ większość ruchu odbywa się już właśnie przez smartfony. BETFAN pozwala na bardzo sprawne korzystanie z oferty właśnie za pomocą komórki.

Gracze często zwracają też uwagę na ofertę, a w tym aspekcie opisywany bukmacher nie ma powodów do wstydu. Jakiś czas temu BETFAN wprowadził tak zwane player bets. To zdarzenia do obstawiania związane z osiągami konkretnych zawodników. W przypadku piłki nożnej mówimy tu o taki pozycjach jak liczba czy celność podań danego piłkarza.

BETFAN bardzo szybko stał się ulubionym bukmacherem wielu graczy – nie tylko za sprawą bonusów, ale wielu funkcjonalności, które stale rozwija, więc warto mieć ich na oku. Stało się to bardzo szybko, ponieważ omawiana firma posiada licencję nr PS4.6831.3.2018. dopiero od 29 października 2018 r. Możemy zatem powiedzieć, że BETFAN, którego siedzibę znajdziemy w Warszawie, rozwija się niezwykle szybko i dynamicznie. Ważne dane informacyjne firmy to: KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041.

👉 Jaki jest kod promocyjny w BETFAN na najwyższy bonus?

2961PLN

🤔 Co składa się na bonus powitalny w BETFANie?

Bonus od depozytu do 3000 złotych (do 777 złotych za każdą z trzech wpłat), zakład bez ryzyka do 600 złotych i darmowe zakłady o wartości 30 zł.

💪 Dlaczego zakład bez ryzyka BETFAN ma najprzyjaźniejsze warunki dla gracza?

- Zwrot potencjalnej przegranej na konto główne i można od razu wypłacić - Zwrot 100% równowartości postawionej kwoty - Minimalny kurs kuponu na zakład bez ryzyka wynosi zaledwie 1,14

👊 Jaki jest obrót bonusu od depozytu w BETFAN?

Aby aktywować konto bonusowe trzeba dokonać jednokrotnego obrotu depozytu po kursie min. 2,00. Następnie dodatkowe środki podlegają pięciokrotnemu obrotowi kuponami z co najmniej dwoma zdarzeniami po kursie min. 3.00. Przy przenoszeniu środków z konta bonusowego na depozytowe BETFAN mnoży kwotę razy 10.