BETFAN bonus Pudziana – opis promocji u bukmachera! 🥇

Okładka do BETFAN bonus pudziana

Wszyscy gracze szukają jak najlepszego bukmachera. Rozglądamy się za bonusami bez i od depozytu, zakładami bez ryzyka, freebetami, grą bez podatku i wieloma innymi mniej znanymi promocjami. W tym artykule prześwietlimy BETFAN bonus Pudziana i zobaczymy co gwarantuje nam ten bukmacher. Zakład bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem na konto główne, bonus od depozytu do 3000 PLN oraz nielimitowana gra bez podatku z kodem promocyjnym: 3100PLN – brzmi ciekawie! Zapraszam do lektury!

BETFAN bonus pudziana – potrójne uderzenie

BETFAN bonus Pudziana na start

Mariusz Pudzianowski to osoba, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ale jego dokonania robią ogromne wrażenie. Pięciokrotny Mistrz Świata i ośmiokrotny Mistrz Polski w zawodach strongman oraz zawodnik MMA, który występuje w bardzo znanej organizacji KSW (bilans 14-7) to jedne z wielu osiągnięć Pudziana. Skoro taka postać jest twarzą bukmachera, to chyba warto pochylić się nad tym tematem. Tym bardziej że BETFAN bonus Pudziana to naprawdę mocne uderzenie.

Prawie każdy bukmacher oferuje nowym graczom bonus od depozytu. U omawianego bukmachera wynosi on aż 3000 PLN i dotyczy trzech pierwszych wpłat. Drugim, ale niewykluczone, że jeszcze ciekawszym bonusem jest zakład bez ryzyka do 100 PLN. Na deser po założeniu konta otrzymujesz możliwość grania bez podatku 24/7! Poniżej znajdziesz opis omawianych pozycji, które wchodzą w skład bonusu Pudziana w BETFAN. W dodatku z kodem promocyjnym w BETFAN: 3100PLN możesz liczyć na dodatkowe korzyści! Kliknij i przekonaj się sam.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN


🔥 PROMOCJA: + 200 PLN freebet na Puchar Polski lub Anglii!
(trwa: do 28.02.)

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN bonus od depozytu do 3000 PLN – pakiet Pudziana

Bonus od depozytu może i nie jest tym, co bezpośrednio zachęca gracza do założenia konta u danego bukmachera, ale bez wątpienia jego kwota i zasady są już czymś, na co każdy może zwrócić uwagę. W zależności od własnych możliwości i polityki firmy, każdy bukmacher oferuje różne bonusy od depozytu, które charakteryzują się różnymi zasadami. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że bonus powitalny w BETFAN, który nosi nazwę „Pakiet Pudziana 3000zł”, jest jednym z najlepszych na rynku.

BETFAN bonus Pudziana charakteryzuje się tym, że dodatkowe środki na grę otrzymujemy aż od trzech pierwszych depozytów. W dodatku w momencie przenoszenia środków bonusowych na saldo główne bukmacher mnoży Twoją wygraną dziesięciokrotnie! Co zrobić, żeby móc otrzymać bonus? Już tłumaczę!

Najpierw należy założyć konto najlepiej z kodem promocyjnym: 3100PLN i dokonać depozytu, który wynosi nie mniej niż 20zł. Następnie należy obrócić kasę (cały depozyt z kursem minimalnym 2.00). Dzięki temu otrzymasz bonus – 10% od każdej z trzech pierwszych wpłat. Maksymalnie możesz zgarnąć 100zł za każdą z tych wpłat. Czyli przy trzech depozytach po 1000 PLN zgarniesz 3 bonusy po 100 PLN. Myślisz, że 100 PLN to mało? Spokojnie! Po obróceniu bonusu, Twoja wygrana zostanie pomnożona x10, dzięki czemu możesz zgarnąć aż 100000!!!

Chyba przyznasz, że takie zasady BETFAN bonusu Pudziana są naprawdę dobre i jeśli jeszcze nie masz tam konta, to można powalczyć o naprawdę niezły zastrzyk gotówki. Więcej o promocjach u bukmachera znajdziesz tutaj -> BETFAN bonus.

betfan bonus pudziana pakiet

Zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Drugą promocją, która może zachęcić niezdecydowanych do założenia konta jest BETFAN zakład bez ryzyka. Co prawda najwyższy zakład bez ryzyka otrzymamy w Betclic, ale to bukmacher z Mariuszem Pudzianowskim może pochwalić się czymś, czego nie doświadczymy wszędzie.

Oczywiście mam tutaj na myśli to, że w przypadku niepowodzenia postawiona stawka (maksymalnie 100 PLN) wróci na Twoje konto główne i jeśli będziesz miał na to ochotę, to od razu będziesz mógł ją wypłacić. Nie bój się – nie ma tutaj żadnych haczyków i co ważne – promocja ta nie wyklucza zgarnięcia bonusu od depozytu! Czyli w tym wypadku możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Zakładasz konto z kodem promocyjnym: 3100PLN, wpłacasz 100 PLN i grasz bez ryzyka. W dodatku na Twoim koncie bonusowym pojawia się 10 PLN, które w momencie wypłaty zostanie pomnożone x10! Przyznaj, że jest to coś, z czego musisz skorzystać!

Zakłady bez ryzyka oraz bonusy od depozytu, w tym wypadku BETFAN bonus Pudziana, są dobre na start. Dzięki nim dany gracz może wybrać bukmachera X zamiast Y. Co natomiast robi BETAN, że utrzymać gracza i zaspokoić jego potrzeby? Sprawdź niżej!

betfan bonus pudziana co można grać

Dla starych graczy – nielimitowana gra bez podatku!

Jeśli jesteś graczem, który wykorzystał już BETFAN bonus Pudziana oraz zakład bez ryzyka, to niewykluczone, że zastanawiasz się nad tym, co nowy bukmacher oferuje stałym graczom. Przede wszystkim jest to gra bez podatku i nie mówię tutaj o happy hours, tylko o wyższych o 14% wygranych, o które możesz walczyć 24/7!

Gra bez podatku w BETFAN jest znakiem firmowym tego bukmachera. Podatki od gier hazardowych są obowiązkiem każdego legalnego bukmachera. W Polsce stanowią one 12% stawki od każdego postawionego kuponu. Zdecydowanie najczęściej podatek ten wędruje na stronę gracza, a to przekłada się na niższą wygraną. W przypadku bukmachera BETFAN jest inaczej. Jeśli spełnisz kilka warunków, to Twój kupon będzie pozbawiony podatku i będziesz grał z przelicznikiem 1.00 zamiast tradycyjnego 0.88.

Warunki do puszczenia kuponu bez podatku są dwa. Pierwszy jest taki, że na Twoim kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia, a drugi jest taki, że każde z nich musi posiadać kurs nie mniejszy niż 1.35. Raczej nie są to zbyt wygórowane warunki i moim zdaniem promocja ta jest fajnym uzupełnienie bonusu Pudziana w BETFAN.

Poza tym na stałych klientów czekają różnego rodzaju promocje, bogata oferta oraz ciekawe typy na rozrywkę. Naszą dokładniejszą recenzję nt. całego funkcjonowania bukmachera znajdziesz tutaj –> BETFAN opinie.

betfan bonus pudziana bez podatku

Bonusy Pudziana spowodowały, że BETFAN to najlepszy bukmacher?

Chyba musisz przyznać, że omawiany BETFAN bonus Pudziana jest naprawdę dobrym rozwiązaniem dla wielu graczy – zarówno nowych jak i starych. Warto, żebyś jeszcze zwrócił uwagę na promocję, którą jest Matchday Boost. Dzięki niej zwiększają się kursy na wybrane zdarzenia, a to oznacza wyższe wygrane!

Wymienione promocje spowodowały, że bukmacher cieszy się dużą sympatią ze strony graczy. No bo kto nie chce rozpocząć przygody z obstawianiem od bonusu z Pudzianem w BETFAN 😉 Najpierw zakład bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem na konto główne, później bonus do 3000 PLN z mnożnikiem x10, następnie gra bez podatku i dodatkowe promocje. Bonus ten w połączeniu z ciekawą ofertą przyniósł BETFANOWI zwycięstwo w Wielkiej Wojnie Bukmacherów. STS, Fortuna, Betclic, eWinner…  – każdy z tych bukmacherów okazał się słabszy i to właśnie BETFAN jest według naszych czytelników najlepszym polskim legalnym bukmacherem.

Lepszej opinii chyba nie można wystawić. Więc jeśli jeszcze nie masz konta w BETFAN, to załóż je już teraz z naszym kodem promocyjnym: 3100 PLN, który pozwala na odbiór bonusów Pudziana i wielu innych promocji!

Zaloguj się aby dodawać komentarze