STS, Fortuna, Betclic, ForBET… nic z tych rzeczy. Zwycięzcą Wielkiej Wojny Bukmacherów został BETFAN! Przez ponad 2 tygodnie, członkowie liczącej ponad 32 tysiące osób grupy Zagranie, brali udział w akcji, która wyłoniła najlepszego polskiego bukmachera. Niektórzy od razu wiedzieli, że BETFAN będzie najlepszy, a niektórzy mieli innych faworytów! Co przesądziło o wygranej? Kto był w finale? Jak wyglądają bonusy w BETFAN? Sprawdź już teraz i załóż konto u zwycięzcy Wielkiej Wojny Bukmacherów!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wielka Wojna Bukmacherów rozstrzygnięta!

To była naprawdę pasjonująca Wojna, która została przeprowadzona na facebookowej grupie typerskiej Zagranie. Dzięki głosom naszych czytelników, którzy wybierali spośród 14 polskich bukmacherów, możemy ogłosić, że ZWYCIĘZCĄ WIELKIEJ WOJNY BUKMACHERÓW ZOSTAŁ BETFAN!

Trudno stwierdzić ile osób spodziewało się tego, że ten stosunkowo młody bukmacher (debiut w 2019 roku) zostanie zwycięzcą, ale trzeba przyznać, że skoro nie wygrał nikt spośród takich firm jak STS, Betclic, Fortuna czy eWinner, to musi być coś na rzeczy. Obecne bonusy w BETFAN są jednymi z najlepszych i to pomogło w zwycięstwie. Bardzo ciekawe czy wygrany utrzyma swoją dyspozycję, ale chyba wszyscy mamy nadzieję, że tak właśnie będzie!

Powód zwycięstwa? BETFAN bonus!

Samo zwycięstwo jest bardzo dużym sukcesem, ale jeszcze większym jest uznanie w oczach klientów, których przybywa z każdym dniem. Zapewne zastanawiasz się nad tym, co przeważyło o zwycięstwie i czy warto założyć konto w BETFAN. Moim zdaniem, ale również ponad 32 tys. członków naszej grypy, jak najbardziej warto. Dzięki skorzystaniu z linku: http://zagranie.com/go/betfan/ i w pisania kodu 3100PLN otrzymasz wiele atrakcyjnych bonusów od BETFAN, w skład których wchodzą:

  • Zakład bez ryzyka do 100 PLN ze zwrotem na konto główne;
  • Gra bez podatku 24/7;
  • Bonus powitalny 100% do 3000 PLN;
  • Możliwość typowania Player Bets;
  • Zmieniające się aktualne promocje.

Co było powodem zwycięstwa według Krystiana Grzelaka, Senior Digital Manager BETFAN?

„Myślę, że nie bez znaczenia pozostaje tu fakt, że w BETFAN tak łatwo i przyjemnie jest rozpocząć swoją przygodę z rozrywką bukmacherską. To u nas gracze otrzymują na start w pełni bezpieczny zakład bez ryzyka ze zwrotem środków na konto główne bez konieczności ich obracania, a spełniając bardzo proste warunki, mogą grać bez podatku bez przerwy, a jeszcze łatwiej w trakcie happy hours. Jeśli dodamy do tego Pakiet Pudziana 3000, tworzy nam się pogląd na to, dlaczego gracze doceniają naszą ofertę. Mógłbym tak wymieniać jeszcze długo, ale najlepiej będzie odesłać czytelników do komentarzy przy poście finałowym, bo tam gracze argumentowali, co sprawiło, że postawili na nas. Takie opinie tylko motywują nas do dalszej pracy i sprawiają, że chcemy, aby te zdania nie tylko się nie zmieniały, ale dodatkowo pogłębiały w pozytywnym kierunku”.

Wymienione aspekty przesądziły o zwycięstwie, a trzeba przyznać, że było ona naprawdę okazałe, ponieważ w każdej rundzie BETFAN gromadził dużo więcej głosów od swoich rywali. Najlepszym przykładem jest finał, w którym BETFAN zgromadził 91 głosów, a Fortuna raptem 47. Cała Wojna odbyła się na Grupie Zagranie, do której możesz dołączyć po kliknięciu w poniższy baner.

Grupa Zagranie - baner na dołączenie do typerskiej społeczności

Co na to BETFAN?

Poprosiliśmy również samego zwycięzcę o parę słów dotyczących wygranej. Krystian Grzelak, Senior Digital Manager BETFAN:

„Takie wyróżnienia smakują najlepiej, bo pochodzą bezpośrednio od graczy – od osób, które z naszych usług korzystają na co dzień i najbardziej obiektywnie mogą ocenić, czy dany bukmacher spełnia ich oczekiwania. My poprzez swój produkt, oferty, promocje czy całokształt działań tworzymy coś, co sami chcielibyśmy otrzymać od firmy bukmacherskiej. Rezultaty Wielkiej Wojny Bukmacherów mogą stanowić odpowiedź na pytanie, jak oceniają to klienci”.

„Jesteśmy młodym bukmacherem, który dopiero w 2019 roku wszedł na rynek i dzięki temu to wyróżnienie jest jeszcze bardziej cenne, bo pokazało, że przy wytężonej pracy, wielkiej ambicji, nieograniczonej kreatywności i chęci dotarcia z ciekawym i naprawdę wiarygodnym produktem, można w tak krótkim czasie zaskarbić sobie sympatię szerokiego grona graczy. W zabawie pokonaliśmy wszystkich innych bukmacherów, także tych o ugruntowanej od wielu lat pozycji na polskim rynku – cieszymy się i nie odpuścimy, bo każdego dnia staramy się zmieniać oblicze polskiej bukmacherki na lepsze”.

Jak widać, zwycięstwo w Wielkiej Wojnie Bukmacherów ma naprawdę duże znaczenie dla zwycięzcy. Ciekawe, jaka będzie odpowiedź firm, które uplasowały się niżej.

Przebieg Wojny Bukmacherów

Nasza akcja była długa i wyczerpująca, ale każdy bukmacher stanął dumnie do walki. Patrząc na drabinkę, możemy powiedzieć, że BETFAN miał łatwy początek, ponieważ mierzył się SuperBetem oraz LV BETem, ale później przyszedł bardzo wymagający półfinał z eWinnerem, który wcześniej pokonał nie byle kogo, bo największego polskiego bukmachera, którym jest STS.

Natomiast FORTUNA miała trudniejszą drabinkę, ponieważ mierzyła się po kolei z TOTALbetem, forBETem oraz Betcliciem. Ostatecznie w finale dzięki swoim bonusom lepszy okazał się BETFAN, ale trzeba przyznać, że droga, którą przeszła FORTUNA robi wrażenie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i życzymy powodzenia wszystkim bukmacherom, ponieważ nie ma nic lepszego niż zdrowa rywalizacja i to ona napędza nas wszystkich do rozwoju! GRATULUJEMY!

Grupa Zagranie - baner na dołączenie do typerskiej społeczności