W środę czas na kontynuację kolejki w Bundeslidze, czyli Bayern vs RB Lipsk. Będzie to spotkanie dwóch drużyn, które znajdują się w czołówce ligowej tabeli. Gospodarze zajmują trzecią pozycję, a goście czwartą. Kto zdaniem legalnych bukmacherów wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji?

Legalni bukmacherzy – sprawdź najciekawsze propozycje i porównaj kursy

Bayern Monachium vs RB Lipsk – kursy główne u legalnych bukmacherów

Przeanalizujemy to spotkanie na podstawie oferty jednego legalnego bukmachera – LVBET. Bayern Monachium w ostatnim czasie wrócił na odpowiednie tory. Wszystko za sprawą wygranej w Amsterdamie, gdzie nie tylko pokazali charakter, ale także odzyskali ważne postacie. Kingsley Coman dodaje dużą jakość na skrzydłach, a Thiago uporządkował środek pola. W ostatniej kolejce ligowej pewnie przejechali się po Hannoverze. Teraz poprzeczka wędruje zdecydowanie wyżej, gdyż zagrają przed własną publicznością z RB Lipsk.

Zawodnicy z Lipska zajmują obecnie czwartą pozycję w ligowej tabeli. Do dzisiejszego rywala tracą dwa punkty, więc w przypadku wygranej mogą zaliczyć awans w tabeli. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ w swojej krótkiej historii dwukrotnie rywalizowali na Allianz Arena. W obu przypadkach wracali do domu bez punktów i bez zdobytej bramki. Do tego trzeba wspomnieć o ostatniej formie RB w meczach wyjazdowych. Przegrali we wszystkich czterech delegacjach, a w tym czasie zdobyli zaledwie jednego gola. Mówiąc krótko, statystyki i aktualna forma z pewnością nie przemawiają za tą drużyną. Sprawdźmy, jak prezentują się aktualny kursy główne u legalnych bukmacherów na podstawie oferty LVBET.

legalni bukmacherzyWszystko, o czym napisałem w poprzednich dwóch akapitach, ma wpływ na proponowane kursy. Legalny bukmacher oferuje przelicznik na poziomie 1.38 za wygraną gospodarzy, remis – 4.9, a triumf gości – 8.1.

Zdarzenia dodatkowe w ofercie legalnych bukmacherów

Bayern jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, dlatego też wartościowym typem powinny być zdarzenia łączone. Do tej pory dwukrotnie rywalizowali z RB Lipsk na własnym boisku. W obu przypadkach ekipa gości nie trafiła do siatki. W pierwszym meczu padł wynik 3:0, a rok później 2:0. Jak widać, nie przekroczyli linii +3,5 gola, dlatego też warto przeanalizować proponowane przez legalnego bukmachera kursy:

  • 1/-3,5 gola – 2.5

Jak widać, w tym przypadku otrzymujemy bardzo wysoki przelicznik, dlatego też warto zwrócić uwagę na bezpieczniejszą pozycję, jaką z pewnością jest -4,5 gola. W ofercie legalnego bukmachera możemy liczyć na kurs 1.91.

  • 1/-4,5 gola – 1.91

Bayern nie przegrał w żadnym z ostatnich pięciu meczów na własnym boisku. W czterech poprzednich rywalizacjach Monachijczycy trafiali do siatki przynajmniej dwa razy. Kurs, że zdobędą w tym meczu dwie bramki jest niski – 1.34, jednak grając bardziej ryzykownie, na trzy trafienia tego zespołu można liczyć na przelicznik – 2.07. Legalny bukmacher w tym przypadku spodziewa się sporej liczby bramek. Widać to zwłaszcza po propozycjach łączonych, które podałem wyżej, ale także po kursach na +2,5 gola – 1.43.

Zaniżone przeliczniki mogą skłonić graczy do typowania w drugą stronę, ponieważ typ na -3,5 bramki w tym meczu wynosi – 1.75, a w pięciu bezpośrednich starciach tych drużyn, tylko jeden raz przekroczono tę linię.

  • +2,5 gola – 1.43
  • -3,5 gola – 1.75

W ofercie legalnego bukmachera – LVBET znajduje się również możliwość typowania bramki Roberta Lewandowskiego. Reprezentant Polski jest w dobrej formie w ostatnich tygodniach, dlatego kurs na jego trafienie wynosi – 1.50.

  • Lewandowski gol – 1.50