Bahrajn – Serbia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.11.2022

Bahrajn - Serbia gdzie oglądać

Bahrajn – Serbia: gdzie oglądać mecz i kto oferuje stream live? Czas na jeden z ostatnich meczów przed rozpoczynającym się w niedziele mundialem. Naprzeciw siebie stanie 85. i 21. drużyna rankingu FIFA. Faworytem są oczywiście Serbowie, którzy za niecały tydzień zmierzą się z Brazylią. Ale czego można się spodziewać po takim meczu? Jeśli chcesz zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Bahrajn – Serbia, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Bahrajn – Serbia gdzie obejrzeć

Zatem gdzie oglądać mecz Bahrajn – Serbia? Tak naprawdę rzadko który bukmacher czy telewizja transmituje spotkania towarzyskie, szczególnie w takim terminie jak teraz, a więc tuż przed mistrzostwami świata. Opisywany pojedynek jest jednak na tyle interesujący, że znalazł się wśród transmisji oferowanych przez STS. A co należy zrobić, żeby otrzymać dostęp do streamów live u tego bukmachera? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/go/sts i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź mecz Bahrajn – Serbia i włącz transmisję na żywo w zakładce “Zakłady Live”

125 zł - zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Najwyższa oferta powitalna w Polsce 1685 zł - TYLKO U NAS!

Bahrajn – Serbia, transmisja na żywo w TV

Tak jak jednak wspomniałem nieco wyżej, spotkanie Bahrajn – Serbia nie będzie pokazywane w polskiej telewizji. Jeżeli chodzi o mecze towarzyskie, to jeżeli nie jest to hit pomiędzy jednymi z najlepszych reprezentacji świata, albo nie jest to mecz Polaków, to rzadko kiedy można obejrzeć takie starcie w telewizji. Natomiast warto wiedzieć, że pojedynek Bahrajnu z Serbią odbędzie się w piątek, 18.11 o godzinie 16:30. A jako że zbliża się mundial, to warto przyjrzeć się typom na mś 2022, które oczywiście oferujemy na naszej stronie internetowej.

Bahrajn – Serbia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek Bahrajn – Serbia będzie zatem dostępny w internecie. Jeśli więc jesteś fanem tego typu spotkań i nie możesz doczekać się już mundialowych spotkań, to warto rozważyć założenie konta w STS. Po aktywacji i zalogowaniu się na konto gracza, a także postawieniu kuponu do maksymalnie 24 godzin przed rozpoczęciem transmisji, otrzymasz darmowy dostęp do wszystkich streamów oferowanych przez tego bukmachera. A informacje na temat tego, gdzie oglądać mistrzostwa świata 2022 także znajdziesz na naszej witrynie.

Gdzie oglądać Bahrajn – Serbia?

A skoro już wiesz gdzie oglądać Bahrajn – Serbia, to warto przyjrzeć się także ofertom innych bukmacherów. Jednym z ciekawszych, posiadających zarówno dostęp do transmisji z meczów, ale i ciekawe promocje powitalne jest Superbet. Jeżeli założysz tam konto z kodem promocyjnym możesz liczyć chociażby na darmowy zakład o wartości 34 PLN. A w jaki sposób można go otrzymać? Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 40 PLN i obróć go jednokrotnie z kursem pojedynczym co najmniej 1.50
  3. Odbierz darmowy zakład o wartości 34 PLN
Gdzie znajdę transmisje live z meczu Bahrajn - Serbia?

Stream z tego spotkania oferuje między innymi STS.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze