Hit dzisiejszego dnia to mecz Atletico Madryt – Juventus FC. Sprawdzamy typy i bonusy bukmacherskie na środowe starcie w Lidze Mistrzów!

Bonusy bukmacherskie na Ligę Mistrzów

Na początek, na szybko zajmijmy się promocjami na Ligę Mistrzów. Mamy kilka fajnych propozycji, bukmacherzy dbają o swoich fanów szczególnie w okresie najlepszych europejskich rozgrywek.

„Pucharowe Emocje Rządzą” w STS

Największy bukmacher w Polsce odpalił promocję z pulą nagród o wartości 50 000 PLN. Brzmi nieźle, a co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Informacje o akcji:

  • Należy wytypować dokładny wynik jednego ze spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów lub 1/16 Ligi Europy
  • W konkursie biorą udział kuponu SOLO (1 pozycja) z typowaniem dokładnego wyniku i stawką minimalną 10 PLN
  • Druga edycja trwa od 15.02.2019 do 21.02.2019
  • Nagrody będą rozdawane do 26 lutego 2019 roku
  • 50 000 PLN zostanie rozdzielone po równo na wszystkich graczy, którzy trafią dokładny wynik meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów lub 1/16 Ligi Europy

Podczas pierwszej edycji akcji nagroda wyniosła po 549,46 PLN na głowę. „Pucharowe Emocje Rządzą” oceniamy pozytywnie.

W tym linku możecie sprawdzić wszystkie bieżące bonusy bukmacherskie: https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/

Totolotek „Gra Grubo” w europejskich pucharach

To już stały punkt programu bonusów bukmacherskich na polskim rynku. Totolotek dodaje +14% do wygranych za kupony zrobione z Ligą Mistrzów czy Ligą Europy.

Oto zasady promocji:

  • Minimalna stawka to 20 PLN
  • Przynajmniej 1 pozycja z Ligi Mistrzów lub ligi Europy
  • Kurs minimalny kuponu 2.00
  • Promocja obowiązuje do odwołania

Tak więc w praktyce, jest to bardzo przydatna i regularna promocja, którą także oceniamy na plus.

Atletico Madryt – Juventus typy

WOW! Cóż, to będzie za mecz? Wszyscy mówią, że underowy i na takie zdarzenie jest najwięcej typów bukmacherskich. Wczorajsze rozstrzygnięcia przyniosły jednak sporo niespodzianek i powiedzmy sobie szczerze – większość z nas wtopiła kupony. Dwa razy 0:0 w meczach Liverpoolu z Bayernem i Lyonu z Barceloną to mało popularne rozstrzygnięcia.

liga mistrzów oferta

Kurs na poniżej 2,5 gola w meczu Atletico Madryt – Juventus wynosi 1.50. Natomiast zdarzenie odwrotne, czyli powyżej 2,5 bramki to przelicznik aż 2.65. Pierwszy typ wydaje się dobry, ale na kupon akumulowany, bo ani w singlu, ani w dubelku, raczej się nie sprawdzi.

Należy jednak pamiętać, że Atletico przegrało ostatnio u siebie aż 1:3 z Realem Madryt. Gra podopiecznych Simeone nie przekonuje, a Juventus to równo pracujący silnik z najwyższej półki, który wzbogacił się o turbodoładowanie w postaci Cristiano Ronaldo.

Jeśli chodzi o kursy i typy na zakłady 1×2, to przelicznik na wygraną gospodarzy wynosi 2.90, na remis 2.80, a na zwycięstwo gości 2.90. Szanse są zatem niemal wyrównane na wszystkie zdarzenia w tym spotkaniu.