Przed nami rewanżowe spotkanie Ligi Europy, w którym Arsenal zmierzy się z BATE Borysów. Pierwsza rywalizacja tych drużyn zakończyła się sensacyjną wygraną outsidera 1:0, dlatego Arsenal potrzebuje zwycięstwa z różnicą przynajmniej dwóch bramek. Jak prezentują się opinie Totolotka na temat takich możliwości?

Arsenal vs BATE – zapowiedź meczu i kursy główne w Totolotku

Pierwsze spotkanie było sporym zaskoczeniem dla kibiców Arsenalu, ponieważ zakończyło się wygraną BATE. O ile można było się spodziewać ciężkiej przeprawy, o tyle porażka wprowadziła kibiców w zakłopotanie. Przed własną publicznością Kanonierzy muszą wygrać różnicą przynajmniej dwóch goli, żeby awansować do kolejnej rundy. Nie ulega wątpliwości, że Liga Europy jest jedyną szansą Kanonierów na trofeum w obecnej kampanii. Odpadli już z Carabao Cup oraz FA Cup, a w lidze walczą o Top 4. Arsenal w tym sezonie można podzielić na dwa zespoły. Pierwszy, który rozgrywa mecze domowe, a drugi wyjazdowe. W delegacjach mają ogromne problemy, a straty odrabiają na własnym boisku. Czy podobnie będzie w czwartkowym spotkaniu?

BATE w obecnej kampanii ma sporo do czynienia z angielskimi zespołami. Białorusini walczyli na starcie rozgrywek Ligi Mistrzów w barażach, jednak odpadli z PSV, dzięki czemu zmierzyli się w fazie grupowej z Chelsea FC. Zajęli w niej drugą pozycję, przez co trafili na Arsenal. Trzeba przyznać, że losowanie nie było łaskawe, jednak pokazali w pierwszym starciu, że tanio skóry nie sprzedadzą. BATE grając na Stamford Bridge potrafiło zdobyć gola po stałym fragmencie gry. Mimo to byli tłem dla Chelsea, dlatego można się spodziewać podobnego scenariusza na Emirates.

Na początek sprawdzimy, jak prezentuję się oferta kursów głównych w Totolotku i opinie bukmachera na temat szans gości.

totolotek opinie

Kanonierzy są zdecydowanym tej rywalizacji, a przelicznik z ich wygraną prezentuję się następująco – 1.14. Dla porównania zwycięstwo gości – 21.00, a remis – 8.50.

Czy Bate ma jakiekolwiek szanse? – opinie Totolotka

Na podstawie analizy opinii i oferty bukmachera trzeba powiedzieć, że szanse gości są minimalne. BATE zaskoczyło całą Europę w pierwszym meczu, jednak nadal ich możliwości oceniane są na bardzo niskie. W przypadku obstawienia awansu tego zespołu otrzymujemy kurs na poziomie – 3.30, natomiast stawiając taki typ na gospodarzy – 1.27. Jak widać, nawet zaliczka z pierwszej rywalizacji nie daje im przewagi.

  • Awans BATE – 3.30
  • Awans Arsenal – 1.27

Skoro wiemy już, jak prezentują się szanse gości na awans w opinii Totolotka, to warto również przejrzeć typy związane ze zdobytym golem gości. BATE w obecnej kampanii potrafiło trafić do siatki Chelsea i Arsenalu. Dodatkowo dwie z trzech rywalizacji tej drużyny z Kanonierami to wyniki BTTS. Kurs, że zobaczymy w tym meczu bramkę z obu stron wynosi – 2.40

  • BTTS – 2.40

Bukmacher Totolotek stawia tutaj na czyste konto Arsenalu, co nie powinno nikogo dziwić. Przestrogą dla typerów może być jakość defensywy Kanonierów, jednak przed rokiem zagrali na zero z tyłu przeciwko BATE na Emirates.

Ostatnim typem, który weźmiemy tutaj pod uwagę będzie pierwszy gol w 1. połowie. Arsenal musi gonić wynik, dlatego można zakładać, że od początku spotkania rzucą się na swojego rywala. Takie zdarzenie w ofercie Totolotka posiada kurs – 1.45, co w mojej opinii jest ciekawym typem do wrzucenia na kupony akumulowane.

  • Pierwszy gol w 1. połowie – 1.45