Gdzie oglądać mecz Arsenal – Manchester City? Tego dowiesz się właśnie z poniższego tekstu, gdzie tłumaczymy co wiadomo o transmisji w TV oraz streamie online. Spotkania drużyn z BIG SIX zazwyczaj są bardzo emocjonujące. Gospodarze w ostatnich tygodniach zaskakują dobrą formą i pokazują, że mogą powalczyć o TOP 4. Obywatele za to regularnie demolują rywali, więc ten mecz powinien obfitować w wiele goli.

Arsenal – Manchester City – gdzie oglądać dzisiaj?

W sezonie 2021/2022 mecze Premier League są transmitowane w Canal+ Online i Canal+ Sport. Niżej tłumaczymy, jak możesz odebrać voucher na 30 dni dostępu do Canal+ i dzięki temu nie będziesz musiał płacić za dostęp do transmisji. Starcie Arsenal – Manchester City powinno być dość interesujące głównie ze względu na fakt, że obie te ekipy prezentują wysoki poziom i dobrze się je ogląda w ostatnim czasie.

Arsenal – Manchester City: za darmo w internecie

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Arsenal – Manchester City? Z kodem promocyjnym w eWinner będziesz mógł odebrać m.in. voucher na 30 dni do Canal+ Online. Niżej tłumaczymy szczegóły, a w międzyczasie możesz sprawdzić, co jeszcze dostaniesz u tego bukmachera.

Arsenal – Manchester City: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

eWinner da Ci możliwość obejrzenia w TV spotkania tych ekip. Jednak żeby nie płacić za dostęp do Canal+ Online zastosuj się do poniższej instrukcji. Tutaj szczegóły:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zweryfikuj swój profil w ciągu siedmiu dni
  5. Zagraj dowolny kupon w tym czasie
  6. Zgłoś się na czat gracza po voucher

baner ewinner voucher

Arsenal – Manchester City: stream na żywo online

Czy będzie stream online z meczu Arsenal – Manchester City? Mecz tych drużyn odpalisz właśnie w Canal+ Online. To platforma, która dobrze działa przez internet i tylko tego potrzebujesz do jej działania.

Arsenal – Manchester City: zapowiedź meczu

Z całą pewnością można stwierdzić, że spotkanie Arsenal – Manchester City będzie dość interesujące. Gospodarze są mocnymi faworytami, ale czy poradzą sobie z gośćmi? Tutaj kilka ciekawych kursów, które możesz obstawić u bukmacherów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 02:54.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Arsenal - City?

Starcie Kanonierów z Obywatelami będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Sport.

O której Arsenal zagra z City?

Starcie Arsenalu z City zaplanowane zostało na godzinę 13:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze